pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


MÁR
19

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük József, Bánk nevű kosaras barátainkat!

Csapatok1234567891011
1 BKG-Veresegyház---53-9696-7368-7367-9172-6690-62
2 Ceglédi KE UP---50-9450-10447-9964-8859-6666-67
3 DMTK Haraszti Sasok86-66---66-6185-6973-6192-7392-60
4 Gödi SE89-5867-88---71-7561-5967-5856-64
5 Játékvezetők83-78105-6265-7285-80---63-60106-7920-0
6 KVSE KÉMÉNYEK50-6869-57---82-7092-46
7 Miklósi KékRókák KE103-61112-3982-5920-074-8292-72---87-42101-34101-54
8 Nagykőrösi Sólymok KE110-6593-6557-8559-93---66-5687-6295-60
9 PAFC BASKET20-063-6248-6363-68---
10 Százhalombattai KSE - Pedagógus61-7645-9672-6157-7239-9466-110---
11 Tatai SE63-11198-8251-9240-11844-11784-7293-7187-100---

Csapatok M.1 Gy.2 V.3 B.4 P.5 D.5 K.6 H.8 I.9 %
1 Miklósi KékRókák KE 15 13 2 0 28 1324 790 8-1 5-1 0,933
2 DMTK Haraszti Sasok 15 13 2 0 28 1221 916 6-0 7-2 0,933
3 Játékvezetők 12 10 2 0 22 885 762 6-1 4-1 0,917
4 KVSE KÉMÉNYEK 11 7 4 0 18 908 700 3-1 4-3 0,818
5 Nagykőrösi Sólymok KE 14 7 7 0 21 1087 1023 5-2 2-5 0,750
6 BKG-Veresegyház 11 5 6 0 16 838 857 3-3 2-3 0,727
7 PAFC BASKET 11 3 8 0 14 599 729 2-2 1-6 0,636
8 Százhalombattai KSE - Pedagógus 12 3 9 0 15 738 1032 1-5 2-4 0,625
9 Gödi SE 12 4 8 1 15 737 789 3-3 1-5 0,625
10 Tatai SE 13 4 9 1 16 798 1127 3-5 1-4 0,615
11 Ceglédi KE UP 12 0 12 1 11 642 1052 0-6 0-6 0,458
1:Mérkőzésszám; 2:Győzelem; 3:Vereség; 4:Büntetőpont; 5: Pont; 6:Dobott gól; 7:Kapott gól; 8:Hazai mutató; 9:Idegenbeli mutató

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok