pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


MÁJ
26

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Fülöp, Evelin nevű kosaras barátainkat!

Csapatok1234567891011
1 BKG-Veresegyház---85-7853-96103-6999-7296-7368-7367-9172-6690-6294-66
2 Ceglédi KE UP56-89---50-9420-063-8050-10447-9964-8859-6666-6744-100
3 DMTK Haraszti Sasok86-66119-29---72-6866-6185-6981-6173-61123-5292-7392-60
4 Gödi SE63-7189-5867-88---71-7571-6659-8361-5967-5820-056-64
5 Játékvezetők83-78105-6265-7285-80---91-7163-60106-7982-5589-5720-0
6 KVSE KÉMÉNYEK75-57118-5050-6869-5778-67---62-7482-7092-4674-5671-57
7 Miklósi KékRókák KE103-61112-3982-5920-074-8292-72---96-7387-42101-34101-54
8 Nagykőrösi Sólymok KE86-82110-6569-9293-6563-8157-8559-93---66-5687-6295-60
9 PAFC BASKET71-5620-063-6248-6363-6847-7147-9868-81---64-7045-58
10 Százhalombattai KSE - Pedagógus61-7688-7245-9672-6157-7239-9466-11071-7769-44---56-65
11 Tatai SE63-11198-8251-9273-6787-10640-11844-11784-7293-7187-100---

Csapatok M.1 Gy.2 V.3 B.4 P.5 D.5 K.6 H.8 I.9 %
1 DMTK Haraszti Sasok 20 18 2 0 38 1708 1195 10-0 8-2 0,950
2 Miklósi KékRókák KE 20 17 3 0 37 1736 1112 9-1 8-2 0,925
3 Játékvezetők 20 16 4 0 36 1553 1335 9-1 7-3 0,900
4 KVSE KÉMÉNYEK 20 13 7 0 33 1594 1270 8-2 5-5 0,825
5 BKG-Veresegyház 20 11 9 0 31 1574 1493 7-3 4-6 0,775
6 Nagykőrösi Sólymok KE 20 10 10 0 30 1536 1513 6-4 4-6 0,750
7 Tatai SE 20 8 12 1 27 1304 1610 4-6 4-6 0,675
8 Százhalombattai KSE - Pedagógus 20 6 14 1 25 1205 1537 3-7 3-7 0,625
9 Gödi SE 20 6 14 2 24 1154 1277 5-5 1-9 0,600
10 PAFC BASKET 20 4 16 0 24 1092 1437 3-7 1-9 0,600
11 Ceglédi KE UP 20 1 19 1 20 1054 1731 1-9 0-10 0,500
1:Mérkőzésszám; 2:Győzelem; 3:Vereség; 4:Büntetőpont; 5: Pont; 6:Dobott gól; 7:Kapott gól; 8:Hazai mutató; 9:Idegenbeli mutató

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok