pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


NOV
13

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Szilvia nevű kosaras barátainkat!

Utolsó módosítás: 2018-11-13 19:25:20

2018-11-13 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0195  18:00  KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U21FBU21 Lázár György, Novák Bence
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFB 0196  19:45  Monor SE Old-ik-NagymarosFBU21 Krékity Kornél, Miklósi László
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFA 0197  19:50  Tatai SE-Miklósi KékRókák KEFA Gyurka Tamás, Jurászik László

2018-11-14 Szerda
   Budaörsi I. sz. Ált. Isk. Budaörs, Hársfa u. 29.
      20:30  Budaörsi DSE-KKSMKOSZ Vigh Balázs, Gombos Márk
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFB 0198  18:00  Bikák KK-BKGDSEFBU21 Krékity Kornél, Jurászik László
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMNF 0571  18:00  Miklósi KékGólyák-DMTK Haraszti SasokNFJ Gyurkovics István, T Mátyus Zoé
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 0298  17:15  Monor SE-Gödöllői SportklubFK Kovács András dr., Antoni Márk Ágoston
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
      17:45  ELITE Basket Törökbálint-Bp. Honvéd/BMKOSZ Káré Gergő, Agócs Gábor

2018-11-15 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0580  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENFJ Menyhárt Ferenc, Magda János
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
      17:00  MTK Törökbálint-Bonyhádi KSEMKOSZ Németh Patrik, Nagy-Pál Petra

2018-11-16 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0201  19:20  Ziccer KS-Albertirsai SEFK Krékity Kornél, T Mátyus Zoé
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFA 0202  19:00  DMTK Haraszti Sasok-Tatai SEFA Jurászik László, Erdész Dávid
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
      17:45  Nagykőrösi Sólymok KE-Kecskeméti KAMKOSZ Lázár György, Gombos Márk
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0585  18:30  Százhalombattai KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ Szundy Gábor, Agócs Gábor
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
      19:00  BKG Kosárlabda Akadémia-Pénzügyőr SEMKOSZ Káré Gergő, Németh Kitti
    PMFB 0205  20:30  BKGDSE-Albertirsai SEFBU21 Káré Gergő, Németh Kitti
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFJ 0250  16:30  Tatai SE-Nagymaros U18FJ Gyurkovics István, Hamzi Virág
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0206  18:00  Tatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KEFK Kovács András dr., Novák Bence

2018-11-17 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
      09:00  BKG-VMG U12/A-KVSE U12U12/F Jurászik László, Varga Dániel
      10:20  BTDSE Taksonyi Ördögök-Százhalombattai KSEU12/F Jurászik László, Varga Dániel
      11:40  -------U12/F Jurászik László, Varga Dániel
      13:00  -------U12/F Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
      14:20  Viadukt SE-DMTK Haraszti Sasok BU12/E Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
      15:40  Diósdi Sasok-BSC MedvékU12/E Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
      17:00  -------U12/E Novák Bence, Magda János
      18:20  -------U12/E Novák Bence, Magda János
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0207  10:30  Keresztúri SE-Miklósi KékRókák KEFJ Lázár György, Hamzi Balázs
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
      09:00  ELITE Basket Törökbálint-DMTK Haraszti SasokMKOSZ Kovács Róbert, Antoni Márk Ágoston
      11:00  Budapest Basket-Bikák KKMKOSZ Kovács Róbert, Antoni Márk Ágoston
      13:00  3. helyért----MKOSZ Kovács Róbert, Antoni Márk Ágoston
      15:00  Döntő----MKOSZ Kovács Róbert, Antoni Márk Ágoston
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMLS 1115  09:00  Gödöllői Sportklub-KKSLS/I Erdész Dávid, Agócs Gábor
    PMLS 1116  10:45  KKS-Gödi SE - DK. KiscicákLS/I Erdész Dávid, Agócs Gábor
    PMLS 1117  12:30  Gödi SE - DK. Kiscicák-Gödöllői SportklubLS/I Erdész Dávid, Agócs Gábor
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 0211  12:00  Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK Káré Gergő, Hamzi Virág
    PMNK 0210  14:00  Atomerőmű SE-Szentendrei KSENK Káré Gergő, Hamzi Virág
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
      09:00  Budafoki KK-Monori SEMKOSZ Németh Patrik, Bedőcs Barnabás
      11:00  BLF KK-Budaörsi DSEMKOSZ Németh Patrik, Bedőcs Barnabás
      13:00  3. helyért----MKOSZ Németh Patrik, Bedőcs Barnabás
      15:00  Döntő----MKOSZ Németh Patrik, Bedőcs Barnabás
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFJ 0716  15:20  PSZSE - Kisördögök-KLIKK Zsiráfok SEFJ Kovács András dr., T Mátyus Zoé
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
      10:00  BKG Kosárlabda Akadémia-TFSEMKOSZ Krékity Kornél, Gombos Márk
      12:00  TFSE-PAFC Basket/BMKOSZ Krékity Kornél, Gombos Márk
      14:00  PAFC Basket/B-BKG Kosárlabda AkadémiaMKOSZ Krékity Kornél, Gombos Márk
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFJ 0213  13:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ Kovács András dr., T Mátyus Zoé
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
      09:00  PILIS BASKET-Szentendrei KSEU12/C Sértő Róbert, Miklósi László
      10:20  Szentendrei KSE-Gödi SE - Dk. KiscicákU12/C Sértő Róbert, Miklósi László
      11:40  Gödi SE - Dk. Kiscicák-PILIS BASKETU12/C Sértő Róbert, Miklósi László
      13:00  PAFC BASKET-Radobasket BicskeU12/B Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs
      14:20  Radobasket Bicske-Elite Basket TörökbálintU12/B Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs
      15:40  Elite Basket Törökbálint-PAFC BASKETU12/B Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0214  10:00  Váci Reménység-Gödi SEFJ Szájer József, Stoller Balázs

2018-11-18 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
      09:00  Gödi SE-DMTK Haraszti Sasok AU12/A Kovács András dr., Sersovszky Gergely
      10:20  DMTK Haraszti Sasok A-Monor SEU12/A Kovács András dr., Sersovszky Gergely
      11:40  Monor SE-Gödi SEU12/A Kovács András dr., Sersovszky Gergely
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    PMFB 0215  10:30  REGI-Hernádi KAFBU21 Nagy-Pál Petra, Antoni Márk Ágoston
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMLS 1118  13:00  DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETLS/G Novák Bence, Belák Zoltán
    PMLS 1119  14:30  Dunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SELS/G Novák Bence, Belák Zoltán
    PMLS 1120  16:00  Dunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKETLS/G Gyurka Tamás, Horváth Emese Kata
    PMLS 1121  17:30  DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS/G Gyurka Tamás, Horváth Emese Kata
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0218  16:00  Gödi SE-PAFC BASKETFA Vigh Balázs, Rab Domonkos
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
      15:00  Szentendrei KSE-Budapesti Honvéd/BMKOSZ Kovács Róbert, Agócs Gábor
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    PMLS 1122  09:00  Monor SE-KLKSLS/H Magda János, Szundy Gábor
    PMLS 1123  10:45  Nagykőrösi Sólymok KE-KLKSLS/H Magda János, Miklósi László
    PMLS 1124  12:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SELS/H Szundy Gábor, Miklósi László
    PMLS 1125  14:15  Monor SE-Treff 07 SELS/H Magda János, Szundy Gábor
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
      19:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Pécsi VSK-Kronosz KiadóMKOSZ Nagy-Pál Petra, Agócs Gábor
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
      16:00  Százhalombattai KSE-KKSMKOSZ Miklósi László, Antoni Márk Ágoston
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
      09:00  BKG Kosárlabda Akadémia-Gödöllői SKMKOSZ Németh Patrik, Vigh Balázs
    PMNF 0584  14:00  BKG Kos Akadémia-REGINFJ Káré Gergő, Bedőcs Barnabás
      16:00  BKG Kosárlabda Akadémia-MTK Budapest II.MKOSZ Káré Gergő, Bedőcs Barnabás
   Városi Sportcsarnok Szigetszentmiklós, 2310 Szigetszentmiklós, Dr Lengyel Lajos u. 6.
      19:45  BKG-Prima SE-Budafoki KKMKOSZ Stoller Balázs, Novák Bence
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
      09:00  Herceghalmi Tigrisek-BKGDSE U12U12/D Czupi Márton, T Mátyus Zoé
      10:20  BKGDSE U12-RadobasketU12/D Czupi Márton, T Mátyus Zoé
      11:40  Radobasket-Herceghalmi TigrisekU12/D Czupi Márton, T Mátyus Zoé

2018-11-19 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNK 0239  18:00  Monor SE-Parthus SENK Vigh Balázs, Antoni Márk Ágoston
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    PMNF 0595  18:20  Százhalombattai KSE Junior-Gödöllői SportklubNFJ Belák Zoltán, Kovács Róbert

2018-11-20 Kedd
   TREFF Sportcentrum Érd, Piroska utca 6
      19:00  TREFF 07 SE-TFSEMKOSZ Kovács Róbert, Antoni Márk Ágoston
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0182  19:00  Gödöllői Sportklub-Parthus SEFK Gyurka Tamás, Nagy Helga
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0224  18:00  KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFBU21 Krékity Kornél, Bedőcs Barnabás

2018-11-21 Szerda
   Budaörsi I. sz. Ált. Isk. Budaörs, Hársfa u. 29.
      20:30  Budaörsi DSE-BKG Kosárlabda AkadémiaMKOSZ ---, Gombos Márk
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0225  20:00  Játékvezetők-Gödi SEFA ---, Agócs Gábor
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFA 0227  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA Gyurkovics István, Miklósi László

2018-11-22 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFB 0228  19:15  Gödöllői Sportklub-Bikák KKFBU21 Németh Patrik, Gyurka Tamás
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0587  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-OSE OroszlányokNFJ Belák Zoltán, Gyurkovics István
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
      16:20  ELITE Basket Törökbálint-Budafoki KKMKOSZ Krékity Kornél, Agócs Gábor

2018-11-23 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFJ 0229  17:30  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Váci ReménységFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0230  17:30  Gödöllői Sportklub-Keresztúri SEFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0231  19:30  Hernádi KA-DMTK Haraszti SasokFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMNF 0589  18:00  Miklósi KékGólyák-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFK 0232  17:00  Monor SE-Tatabányai Titánok U16FK
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    PMNK 0222  17:45  Nagykáta-Gödöllői SportklubNK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0241  20:00  PAFC BASKET-JátékvezetőkFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0233  20:30  BKGDSE-Gödöllői SportklubFBU21

2018-11-24 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
      09:00  Viadukt SE-KLKS-VVSK U11U11/F
      10:20  BSC Bocsok-SZKHSEU11/F
      11:40  -------U11/F
      13:00  -------U11/F
      14:20  BTDSE Taksonyi Ördögök A-Gödi SE - Dk. KiscicákU11/B
      15:40  Gödi SE - Dk. Kiscicák-Herceghalmi TigrisekU11/B
      17:00  Herceghalmi Tigrisek-BTDSE Taksonyi Ördögök AU11/B
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    PMFB 1021  12:00  HSE - U23-NagymarosFBU21
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMNK 0234  16:00  Dunaújvárosi Vadkutyák-NagykátaNK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0235  14:00  Gödöllői Sportklub-Ziccer KSFK
    PMNK 0236  16:00  Gödöllői Sportklub-PSKNK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0717  10:00  KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMNK 0237  12:00  Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KENK
    PMFK 0238  14:00  Szentendrei KSE-Albertirsai SEFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFK 0204  11:00  Monor SE-Parthus SEFK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFK 0240  15:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Parthus SEFK
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
      09:00  Radobasket-Radobasket BicskeU11/D
      10:20  Radobasket Bicske-PAFC BASKETU11/D
      11:40  PAFC BASKET-RadobasketU11/D
      13:00  Elite Rínók-Pátyi SEU11/C
      14:20  Pátyi SE-PILIS BASKETU11/C
      15:40  PILIS BASKET-Elite RínókU11/C

2018-11-25 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
      09:00  DMTK Haraszti Sasok B-BKG-VMG U11U11/E
      10:20  BKGDSE U11-BTDSE Taksonyi Ördögök BU11/E
      11:40  -------U11/E
      13:00  -------U11/E
      14:20  Gödi SE-Szentendrei KölyökfarkasokU11/A
      15:40  Szentendrei Kölyökfarkasok-DMTK Haraszti Sasok AU11/A
      17:00  DMTK Haraszti Sasok A-Gödi SEU11/A
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    PMNF 0591  16:00  REGI-Százhalombattai KSENFJ
    PMFB 0243  18:00  REGI-Albertirsai SEFBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0592  15:00  DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFJ 0244  15:00  Gödi SE-PSZSE - KisördögökFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFB 0265  15:00  Nagymaros-Hernádi KAFBU21
    PMFB 0246  19:00  Dunakanyar KK-Monor SE Old-ikFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0247  14:00  Miklósi KékRókák KE-Taksonyi ÖrdögökFK
    PMFJ 0248  16:00  Ferences DSE-Miklósi KékRókák KEFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0568  15:00  PAFC BASKET-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFJ 0242  10:30  Beszterce Kosárlabda Klub-Szentendrei KSEFJ
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0249  20:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Miklósi KékRókák KEFA

2018-11-27 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFA 0251  19:50  Tatai SE-KVSE KÉMÉNYEKFA

2018-11-28 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFB 0252  18:00  Bikák KK-Albertirsai SE U21FBU21
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0279  17:45  Gödöllői Sportklub-Parthus SENK
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0253  20:00  Hatvan KK-KLIKK Zsiráfok SEFBU21
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFA 0172  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Tatai SEFA

2018-11-30 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFB 0254  19:00  DMTK Haraszti Sasok-REGIFBU21
    PMFA 0273  20:45  DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0255  17:30  Ferences DSE-Gödöllői SportklubFJ
    PMFK 0278  19:15  Gödöllői Sportklub-Taksonyi ÖrdögökFK
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 1022  19:30  Hernádi KA-HSE - U23FBU21
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMFK 0257  19:30  Monor SE-Miklósi KékRókák KEFK
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0596  18:30  Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNFJ
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0258  20:30  BKGDSE-Albertirsai SE U21FBU21

2018-12-01 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0718  10:30  Keresztúri SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0208  16:00  Gödöllői Sportklub-Atomerőmű SENK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 0260  12:00  Szentendrei KSE-Parthus SEFK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0598  18:00  OSE Oroszlányok-REGINFJ

2018-12-02 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    PMNK 0413  13:00  Parthus SE-Gödi SENK
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0599  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Monor SENFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0245  17:00  Gödi SE-Nagykőrösi Sólymok KEFA
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFJ 0264  13:00  Nagymaros U18-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
    PMFB 0266  19:00  Dunakanyar KK-Hatvan KKFBU21
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFJ 0263  14:00  PSZSE - Kisördögök-Váci ReménységFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0259  10:00  Tatabányai Titánok U16-Ziccer KSFK

2018-12-03 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFJ 0267  18:15  Miklósi KékRókák KE-Tatai SEFJ
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMFJ 0256  19:30  Monor SE-Gödi SEFJ

2018-12-04 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 1023  18:00  KLIKK Zsiráfok SE-HSE - U23FBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFB 0269  19:45  Monor SE Old-ik-Bikák KKFBU21

2018-12-05 Szerda
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0271  18:15  Ziccer KS-Parthus SEFK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0289  18:15  Miklósi KékRókák KE-Nagykőrösi Sólymok KEFK

2018-12-06 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFB 0270  19:15  Gödöllői Sportklub-Albertirsai SEFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMNF 0603  19:30  Miklósi KékGólyák-OSE OroszlányokNFJ

2018-12-07 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFJ 0274  17:30  Dunaújvárosi Egyetem DSE-PSZSE - KisördögökFJ
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFB 0272  19:00  DMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SEFBU21
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0275  19:30  Hernádi KA-KLIKK Zsiráfok SEFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0276  19:30  Miklósi KékRókák KE-Gödi SEFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0277  20:30  BKGDSE-Monor SE Old-ikFBU21

2018-12-08 Szombat
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    PMFB 1024  12:00  HSE - U23-Dunakanyar KKFBU21
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMNK 0686  16:00  PSK-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0719  10:00  KLIKK Zsiráfok SE-Ferences DSEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMNK 0281  12:00  Szentendrei KSE-Monor SENK
    PMFJ 0283  16:00  Szentendrei KSE-Nagymaros U18FJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFJ 0284  13:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KEFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0285  16:00  Váci Reménység-Monor SEFJ

2018-12-09 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    PMNF 0605  16:00  REGI-Monor SENFJ
    PMFB 0286  18:00  REGI-NagymarosFBU21
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFJ 0288  16:00  Gödi SE-Keresztúri SEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0602  14:30  Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETNFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFB 0149  19:00  Dunakanyar KK-Bikák KKFBU21
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0590  11:00  Monor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE JuniorNFJ
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0310  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-JátékvezetőkFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0601  14:00  BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSENFJ

2018-12-10 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNF 0604  18:00  Monor SE - Szedd ki!-Nagykőrösi Sólymok KENFJ

2018-12-12 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFB 0292  18:00  Bikák KK-Hatvan KKFBU21
    PMFA 0293  20:00  Játékvezetők-Nagykőrösi Sólymok KEFA
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0294  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKETFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0519  18:15  Miklósi KékRókák KE-Parthus SEFK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0166  10:00  Váci Reménység-Gödöllői SportklubFJ

2018-12-13 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFB 0295  19:15  Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE U21FBU21

2018-12-14 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0296  17:30  Gödöllői Sportklub-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMFJ 0297  17:00  Monor SE-PSZSE - KisördögökFJ

2018-12-15 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0300  10:30  Keresztúri SE-Váci ReménységFJ
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0720  10:00  KLIKK Zsiráfok SE-Tatai SEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMNK 0142  15:00  Szentendrei KSE-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFK 0301  15:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Albertirsai SEFK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0608  18:00  OSE Oroszlányok-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0302  16:00  PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokFA
    PMNF 0607  16:00  PAFC BASKET-Százhalombattai KSE JuniorNFJ
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFK 0311  10:00  Taksonyi Ördögök-Szentendrei KSEFK
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFJ 0291  17:00  Tatai SE-Gödöllői SportklubFJ

2018-12-16 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    PMFB 1025  18:00  REGI-HSE - U23FBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0611  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFJ 0303  15:00  Ferences DSE-Gödi SEFJ
    PMFA 0304  17:00  Gödi SE-Tatai SEFA
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFJ 0305  13:00  Nagymaros U18-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
    PMFB 0306  15:00  Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFBU21
    PMFB 0307  19:00  Dunakanyar KK-Hernádi KAFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFJ 0308  16:00  Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFJ

2018-12-18 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0312  18:00  KLIKK Zsiráfok SE-REGIFBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFB 0313  19:45  Monor SE Old-ik-Gödöllői SportklubFBU21

2018-12-19 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0314  20:00  Hatvan KK-BKGDSEFBU21
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFA 0315  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFA

2018-12-20 Csütörtök
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNF 0610  19:45  Monor SE-Miklósi KékGólyákNFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0609  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNFJ

2018-12-21 Péntek
   ASE Sportcsarnok Paks, Gesztenyés u. 2
    PMNK 0447  18:00  Atomerőmű SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK

2018-12-22 Szombat
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFJ 0170  11:00  Tatai SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ

2019-01-04 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFJ 0713  17:30  Dunaújvárosi Egyetem DSE-KLIKK Zsiráfok SEFJ

2019-01-05 Szombat
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 0518  10:00  Szentendrei KSE-Taksonyi ÖrdögökFK
    PMFK 0282  14:00  Szentendrei KSE-Tatabányai Titánok U16FK

2019-01-06 Vasárnap
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    PMFB 1026  12:00  HSE - U23-Albertirsai SEFBU21
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFJ 0714  15:00  Gödi SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFB 0220  15:00  Nagymaros-Hatvan KKFBU21

2019-01-09 Szerda
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFB 0316  20:00  Albertirsai SE-Albertirsai SE U21FBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0337  19:00  Miklósi KékRókák KE-Tatabányai Titánok U16FK

2019-01-11 Péntek
   Teleki Sámuel Általános Iskola Érd, Törökbálinti út 1.
    PMFB 1027  20:30  BKGDSE-HSE - U23FBU21
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0317  19:20  Ziccer KS-Taksonyi ÖrdögökFK
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFJ 0320  17:30  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Monor SEFJ
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFB 0318  19:00  DMTK Haraszti Sasok-KLIKK Zsiráfok SEFBU21
    PMFA 0319  20:45  DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KEFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0321  19:30  Hernádi KA-Bikák KKFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0322  19:30  Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0613  18:30  Százhalombattai KSE-OSE OroszlányokNFJ

2019-01-12 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFK 0323  10:00  Albertirsai SE-Monor SEFK
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMNK 0324  16:00  Dunaújvárosi Vadkutyák-Parthus SENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0325  09:00  Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KEFK
    PMNK 0326  16:00  Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSENK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0328  14:00  Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNK 0329  10:00  Atomerőmű SE-Monor SENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0330  15:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Atomerőmű SENK
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFJ 0331  15:20  PSZSE - Kisördögök-Keresztúri SEFJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFJ 0721  13:00  Beszterce Kosárlabda Klub-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0332  16:00  Váci Reménység-Ferences DSEFJ

2019-01-13 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    PMFB 0333  17:00  REGI-Dunakanyar KKFBU21
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0334  15:00  Gödi SE-Nagykőrösi Sólymok KENK
    PMFJ 0335  16:00  Gödi SE-Tatai SEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0616  14:30  Gödöllői Sportklub-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFJ 0336  13:00  Nagymaros U18-Miklósi KékRókák KEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0261  11:00  Szentendrei KSE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    PMNK 0338  10:00  Nagykáta-PSKNK
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0615  14:00  BKG Kos Akadémia-Monor SENFJ

2019-01-14 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNF 0617  18:00  Monor SE - Szedd ki!-REGINFJ

2019-01-15 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFA 0339  19:50  Tatai SE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA

2019-01-16 Szerda
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFB 0340  18:00  Albertirsai SE U21-Monor SE Old-ikFBU21
    PMFB 0341  20:00  Albertirsai SE-NagymarosFBU21
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0342  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Gödi SEFA

2019-01-17 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFB 0343  19:15  Gödöllői Sportklub-Hatvan KKFBU21
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMNF 0614  17:30  Százhalombattai KSE Junior-Nagykőrösi Sólymok KENFJ

2019-01-18 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0344  17:30  Gödöllői Sportklub-Nagymaros U18FJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0345  19:30  Hernádi KA-BKGDSEFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0346  19:30  Miklósi KékRókák KE-DMTK Haraszti SasokFA
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFK 0347  17:00  Monor SE-Szentendrei KSEFK
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0348  18:00  Tatabányai Titánok U16-Taksonyi ÖrdögökFK

2019-01-19 Szombat
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    PMFB 1028  12:00  HSE - U23-Gödöllői SportklubFBU21
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0349  10:30  Keresztúri SE-Monor SEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMNK 0351  14:00  Szentendrei KSE-NagykátaNK
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNK 0352  10:00  Monor SE-Gödöllői SportklubNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFK 0353  14:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSFK
    PMNK 0354  16:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFJ 0355  15:20  Ferences DSE-PSZSE - KisördögökFJ

2019-01-20 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    PMNF 0622  17:00  REGI-Gödöllői SportklubNFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0621  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSE JuniorNFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0357  10:00  Gödi SE-Atomerőmű SENK
    PMFJ 0358  16:00  Gödi SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFJ 0219  13:00  Nagymaros U18-Ferences DSEFJ
    PMFB 0359  19:00  Dunakanyar KK-DMTK Haraszti SasokFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFJ 0360  16:00  Miklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
    PMFK 0361  16:00  Miklósi KékRókák KE-Albertirsai SEFK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0363  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFJ 0364  14:00  Tatai SE-Váci ReménységFJ

2019-01-21 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNF 0623  18:00  Monor SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyákNFJ

2019-01-22 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0365  18:00  KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFB 0366  19:45  Monor SE Old-ik-Albertirsai SEFBU21

2019-01-23 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFB 0367  18:00  Bikák KK-REGIFBU21
    PMFA 0368  20:00  Játékvezetők-Tatai SEFA
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0369  20:00  Hatvan KK-Albertirsai SE U21FBU21
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFA 0370  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETFA

2019-01-24 Csütörtök
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNF 0620  19:45  Monor SE-Százhalombattai KSENFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0619  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETNFJ

2019-01-25 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0371  19:20  Ziccer KS-Monor SEFK
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFJ 0373  17:30  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Keresztúri SEFJ
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFB 0372  19:00  DMTK Haraszti Sasok-Bikák KKFBU21
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMFJ 0374  17:00  Monor SE-Ferences DSEFJ

2019-01-26 Szombat
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMNK 0376  16:00  Dunaújvárosi Vadkutyák-Monor SENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0377  14:00  Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK
    PMNK 0378  16:00  Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 0379  14:00  Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KEFK
    PMFJ 0380  16:00  Szentendrei KSE-Gödi SEFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0625  18:00  OSE Oroszlányok-Monor SENFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFJ 0381  15:20  PSZSE - Kisördögök-Tatai SEFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0626  16:00  PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFK 0388  10:00  Taksonyi Ördögök-Parthus SEFK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0382  10:00  Váci Reménység-Beszterce Kosárlabda KlubFJ

2019-01-27 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    PMFB 0383  17:00  REGI-BKGDSEFBU21
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0384  15:00  Gödi SE-Szentendrei KSENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0629  14:30  Gödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyákNFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFJ 0723  13:00  Nagymaros U18-KLIKK Zsiráfok SEFJ
    PMFB 0385  15:00  Nagymaros-Dunakanyar KKFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFJ 0386  16:00  Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFJ
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    PMNK 0387  10:00  Nagykáta-Parthus SENK
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0628  14:00  BKG Kos Akadémia-Monor SE - Szedd ki!NFJ

2019-01-29 Kedd
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFB 0389  19:45  Monor SE Old-ik-Hatvan KKFBU21

2019-01-30 Szerda
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFB 0390  20:00  Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEFBU21
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0157  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Nagykőrösi Sólymok KEFA

2019-01-31 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFB 0391  19:15  Gödöllői Sportklub-Hernádi KAFBU21
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMNF 0627  17:30  Százhalombattai KSE Junior-REGINFJ

2019-02-01 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFA 0392  19:00  DMTK Haraszti Sasok-Gödi SEFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0393  17:30  Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0394  19:30  Hernádi KA-Albertirsai SE U21FBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMNF 0635  19:30  Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSE JuniorNFJ

2019-02-02 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0397  10:30  Ferences DSE-Keresztúri SEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0398  14:00  Gödöllői Sportklub-Albertirsai SEFK
    PMNK 0399  16:00  Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0724  10:00  KLIKK Zsiráfok SE-Miklósi KékRókák KEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMNK 0400  14:00  Szentendrei KSE-PSKNK
    PMFK 0401  16:00  Szentendrei KSE-Ziccer KSFK
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNK 0402  10:00  Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFK 0403  15:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SEFK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0404  16:00  PAFC BASKET-Tatai SEFA
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFJ 0405  13:00  Beszterce Kosárlabda Klub-PSZSE - KisördögökFJ
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFJ 0414  10:00  Tatai SE-Monor SEFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0406  10:00  Váci Reménység-Szentendrei KSEFJ

2019-02-03 Vasárnap
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    PMFB 1029  12:00  HSE - U23-Monor SE Old-ikFBU21
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    PMNF 0633  16:00  REGI-PAFC BASKETNFJ
    PMFB 0407  18:00  REGI-Gödöllői SportklubFBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0632  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0145  12:00  Gödi SE-Monor SENK
    PMFJ 0409  16:00  Gödi SE-Nagymaros U18FJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0630  14:30  Gödöllői Sportklub-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFB 0410  19:00  Dunakanyar KK-KLIKK Zsiráfok SEFBU21
   ASE Sportcsarnok Paks, Gesztenyés u. 2
    PMNK 0408  10:00  Atomerőmű SE-PSKNK
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFK 0510  10:00  Taksonyi Ördögök-Gödöllői SportklubFK

2019-02-04 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNF 0634  18:00  Monor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSENFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0396  18:00  Tatabányai Titánok U16-Parthus SEFK

2019-02-05 Kedd
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0395  20:30  BKGDSE-DMTK Haraszti SasokFBU21

2019-02-06 Szerda
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFB 1030  18:00  Albertirsai SE U21-HSE - U23FBU21
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFB 0415  18:00  Bikák KK-NagymarosFBU21
    PMFA 0416  20:00  Játékvezetők-Miklósi KékRókák KEFA
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0417  20:00  Hatvan KK-Albertirsai SEFBU21
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFA 0418  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-KVSE KÉMÉNYEKFA

2019-02-07 Csütörtök
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0169  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Gödi SEFA

2019-02-08 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFJ 0420  17:30  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Ferences DSEFJ
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFB 0419  19:00  DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői SportklubFBU21
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0725  17:30  Gödöllői Sportklub-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMFJ 0421  17:00  Monor SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFK 0422  17:00  Monor SE-Taksonyi ÖrdögökFK
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0638  18:30  Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNFJ

2019-02-09 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFK 0423  10:00  Albertirsai SE-Parthus SEFK
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0424  10:30  Keresztúri SE-Tatai SEFJ
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMNK 0425  16:00  Dunaújvárosi Vadkutyák-Szentendrei KSENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0426  09:00  Gödöllői Sportklub-Tatabányai Titánok U16FK
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNK 0428  10:00  Monor SE-Gödi SENK
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    PMNK 0412  10:00  Atomerőmű SE-NagykátaNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0429  16:00  Nagykőrösi Sólymok KE-NagykátaNK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0636  18:00  OSE Oroszlányok-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFJ 0430  15:20  PSZSE - Kisördögök-Szentendrei KSEFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0637  16:00  PAFC BASKET-Miklósi KékGólyákNFJ

2019-02-10 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    PMFB 0167  17:00  REGI-Hatvan KKFBU21
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFJ 0432  13:00  Nagymaros U18-Váci ReménységFJ
    PMFB 0433  15:00  Nagymaros-BKGDSEFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0434  14:00  Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFK
    PMFJ 0435  16:00  Miklósi KékRókák KE-Gödi SEFJ
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMNK 0436  13:00  Parthus SE-PSKNK

2019-02-12 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0437  18:00  KLIKK Zsiráfok SE-Bikák KKFBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFB 0438  19:45  Monor SE Old-ik-Hernádi KAFBU21
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFA 0439  19:50  Tatai SE-Nagykőrösi Sólymok KEFA

2019-02-13 Szerda
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFB 0440  18:00  Albertirsai SE U21-REGIFBU21
    PMFB 0441  20:00  Albertirsai SE-Dunakanyar KKFBU21
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0442  20:00  Játékvezetők-DMTK Haraszti SasokFA
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 1031  20:00  Hatvan KK-HSE - U23FBU21
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0443  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Miklósi KékRókák KEFA

2019-02-14 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0640  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-REGINFJ
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMNF 0641  17:30  Százhalombattai KSE Junior-BKG Kos AkadémiaNFJ

2019-02-15 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0444  19:20  Ziccer KS-Miklósi KékRókák KEFK

2019-02-16 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFK 0445  10:00  Albertirsai SE-Tatabányai Titánok U16FK
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    PMFB 1032  12:00  HSE - U23-Bikák KKFBU21
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFJ 0176  13:00  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Gödi SEFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0688  16:00  PSK-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFK 0453  10:00  Taksonyi Ördögök-Nagykőrösi Sólymok KEFK

2019-02-17 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0449  15:00  Gödi SE-Gödöllői SportklubNK
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    PMNK 0450  10:00  Nagykáta-Monor SENK
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMNK 0362  11:00  Parthus SE-Atomerőmű SENK
    PMNK 0451  13:00  Parthus SE-Szentendrei KSENK
    PMFK 0452  15:00  Parthus SE-Gödöllői SportklubFK

2019-02-22 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFA 0454  19:00  DMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0455  19:30  Miklósi KékRókák KE-Tatai SEFA

2019-02-23 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFK 0456  10:00  Albertirsai SE-Ziccer KSFK
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMNK 0457  16:00  Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödi SENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0458  09:00  Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMNK 0460  14:00  Szentendrei KSE-Atomerőmű SENK
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNK 0461  10:00  Monor SE-PSKNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFK 0462  15:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Tatabányai Titánok U16FK

2019-02-24 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0463  17:00  Gödi SE-JátékvezetőkFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0464  16:00  Gödöllői Sportklub-NagykátaNK
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMFK 0466  15:00  Parthus SE-Monor SEFK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0467  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-PAFC BASKETFA

2019-03-01 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0468  19:20  Ziccer KS-Gödöllői SportklubFK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0160  19:30  Miklósi KékRókák KE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0469  18:00  Tatabányai Titánok U16-Monor SEFK

2019-03-02 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFK 0470  10:00  Albertirsai SE-Szentendrei KSEFK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0689  16:00  PSK-Gödöllői SportklubNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0471  16:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Szentendrei KSENK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0472  16:00  PAFC BASKET-Gödi SEFA
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFK 0480  10:00  Taksonyi Ördögök-Miklósi KékRókák KEFK

2019-03-03 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0474  10:00  Atomerőmű SE-Gödi SENK
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    PMNK 0475  10:00  Nagykáta-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0476  15:00  Atomerőmű SE-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMNK 0477  13:00  Parthus SE-Monor SENK
    PMFK 0478  15:00  Parthus SE-Nagykőrösi Sólymok KEFK

2019-03-05 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFA 0481  19:50  Tatai SE-DMTK Haraszti SasokFA

2019-03-06 Szerda
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0489  18:15  Miklósi KékRókák KE-Monor SEFK

2019-03-08 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0482  19:20  Ziccer KS-Tatabányai Titánok U16FK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0483  19:30  Miklósi KékRókák KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA

2019-03-09 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFK 0484  10:00  Albertirsai SE-Taksonyi ÖrdögökFK
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMNK 0485  16:00  Dunaújvárosi Vadkutyák-PSKNK
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNK 0487  10:00  Monor SE-Szentendrei KSENK

2019-03-10 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0488  15:00  Gödi SE-NagykátaNK
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMFK 0491  11:00  Parthus SE-Szentendrei KSEFK
    PMNK 0490  13:00  Parthus SE-Gödöllői SportklubNK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0509  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-DMTK Haraszti SasokFA

2019-03-13 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0492  20:00  Játékvezetők-PAFC BASKETFA
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0493  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Tatai SEFA
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFA 0494  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Gödi SEFA

2019-03-17 Vasárnap
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMFK 0495  15:00  Parthus SE-Albertirsai SEFK

2019-03-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0496  20:00  Játékvezetők-KVSE KÉMÉNYEKFA

2019-03-22 Péntek
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0498  18:00  Tatabányai Titánok U16-Szentendrei KSEFK

2019-03-23 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0500  10:00  Atomerőmű SE-Gödöllői SportklubNK
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNK 0501  10:00  Monor SE-Atomerőmű SENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFK 0502  14:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFK
    PMNK 0503  16:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Gödi SENK
   ASE Sportcsarnok Paks, Gesztenyés u. 2
    PMNK 0691  10:00  PSK-Atomerőmű SENK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0504  16:00  PAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEKFA

2019-03-24 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0506  17:00  Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFA
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    PMNK 0690  10:00  PSK-NagykátaNK
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMFK 0508  15:00  Parthus SE-Ziccer KSFK

2019-03-27 Szerda
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFA 0511  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-JátékvezetőkFA
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMFK 0309  17:00  Parthus SE-Miklósi KékRókák KEFK

2019-03-29 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFA 0512  19:00  DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0513  19:30  Miklósi KékRókák KE-Nagykőrösi Sólymok KEFA

2019-03-30 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFK 0514  10:00  Albertirsai SE-Nagykőrösi Sólymok KEFK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 0515  09:00  Gödöllői Sportklub-Monor SEFK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMNK 0517  16:00  Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubNK

2019-03-31 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0687  15:00  PSK-Gödi SENK

2019-04-02 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFA 0520  19:50  Tatai SE-Gödi SEFA

2019-04-05 Péntek
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFK 0521  17:00  Monor SE-Albertirsai SEFK

2019-04-06 Szombat
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMNK 0523  16:00  Dunaújvárosi Vadkutyák-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNK 0524  16:00  Gödöllői Sportklub-Monor SENK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 0143  10:00  Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFK 0525  15:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubFK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0526  16:00  PAFC BASKET-Miklósi KékRókák KEFA
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMNK 0684  13:00  PSK-Parthus SENK
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFK 0532  10:00  Taksonyi Ördögök-Ziccer KSFK

2019-04-07 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0527  15:00  Gödi SE-PSKNK
    PMFA 0528  17:00  Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    PMNK 0529  10:00  Nagykáta-Szentendrei KSENK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0531  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Tatai SEFA

2019-04-08 Hétfő
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0522  18:30  Tatabányai Titánok U16-Miklósi KékRókák KEFK

2019-04-10 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0533  20:00  Játékvezetők-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFA 0534  19:30  Nagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti SasokFA

2019-04-12 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0535  19:20  Ziccer KS-Nagykőrösi Sólymok KEFK

2019-04-13 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFK 0536  10:00  Albertirsai SE-Miklósi KékRókák KEFK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMNK 0538  12:00  Szentendrei KSE-Gödi SENK
    PMFK 0539  14:00  Szentendrei KSE-Monor SEFK
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNK 0540  10:00  Monor SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0541  16:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNK
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFK 0543  10:00  Taksonyi Ördögök-Tatabányai Titánok U16FK

2019-04-14 Vasárnap
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMNK 0542  13:00  Parthus SE-NagykátaNK

2019-04-21 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0550  11:00  Gödi SE-Parthus SENK

2019-04-26 Péntek
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFK 0544  17:00  Monor SE-Ziccer KSFK

2019-04-27 Szombat
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    PMNK 0545  16:00  Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödöllői SportklubNK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMNK 0692  16:00  PSK-Szentendrei KSENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMFK 0547  15:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Szentendrei KSEFK
    PMNK 0548  16:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0190  16:00  PAFC BASKET-Százhalombattai KSE - PedagógusFA

2019-04-28 Vasárnap
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 0551  16:00  Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    PMNK 0552  10:00  Nagykáta-Atomerőmű SENK
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMFK 0553  13:15  Parthus SE-Taksonyi ÖrdögökFK
    PMNK 0554  15:00  Atomerőmű SE-Parthus SENK

2019-05-03 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 0555  19:20  Ziccer KS-Szentendrei KSEFK
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFA 0556  19:00  DMTK Haraszti Sasok-Miklósi KékRókák KEFA
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMFK 0557  17:00  Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KEFK

2019-05-04 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    PMFK 0558  10:00  Albertirsai SE-Gödöllői SportklubFK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0560  16:00  PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KEFA
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    PMFK 0268  10:00  Taksonyi Ördögök-Albertirsai SEFK

2019-05-05 Vasárnap
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMFK 0561  15:00  Parthus SE-Tatabányai Titánok U16FK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0479  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Nagykőrösi Sólymok KEFA

2019-05-07 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    PMFA 0562  19:50  Tatai SE-JátékvezetőkFA

2019-05-08 Szerda
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0563  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Százhalombattai KSE - PedagógusFA

2019-05-12 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0431  17:00  Gödi SE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA

Időpont nélküli mérkőzések
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    PMFB 1020    DMTK Haraszti Sasok-HSE - U23FBU21
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMNK 0217    Gödi SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFB 0173    Gödöllői Sportklub-KLIKK Zsiráfok SEFBU21
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0722    KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFJ
    PMFJ 0715    KLIKK Zsiráfok SE-Váci ReménységFJ
    PMFB 0174    KLIKK Zsiráfok SE-BKGDSEFBU21
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFB 0221    Dunakanyar KK-Albertirsai SE U21FBU21
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0200    KVSE KÉMÉNYEK-DMTK Haraszti SasokFA
    PMFA 0226    KVSE KÉMÉNYEK-JátékvezetőkFA
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNK 0685    PSK-Monor SENK
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    PMNK 0290    Nagykáta-Gödi SENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0212    Nagykőrösi Sólymok KE-Parthus SENK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0581    OSE Oroszlányok-PAFC BASKETNFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0575    PAFC BASKET-Százhalombattai KSENFJ
    PMNF 0586    PAFC BASKET-Monor SENFJ
    PMNF 0597    PAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Sólyom-Fészek Tornacsarnok Solymár, Rókus utca hrsz.4078
    PMNK 0465    Parthus SE-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 0179    Tatabányai Titánok U16-Albertirsai SEFK

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok