pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


MÁJ
26

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Fülöp, Evelin nevű kosaras barátainkat!


2019-05-26 Vasárnap
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU211-7-2899  
10:00Bikák KK-Albertirsai SEFBU211-70 - 0
    
FBU211-7-2900  
12:15BKGDSE-Monor SE Old-ikFBU211-70 - 0
    
FBU211-7-2901  
15:00-FBU211-70 - 0
    
FBU211-7-2902  
17:15-FBU211-70 - 0

2019-05-25 Szombat
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    
FA-2982  
10:00DMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEKFA0 - 0
    
FA-2983  
12:15Miklósi KékRókák KE-JátékvezetőkFA0 - 0
    
FA-2984  
15:00-FA0 - 0
    
FA-2985  
17:15-FA0 - 0
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
FK-2904  
10:00Tatabányai Titánok U16-Miklósi KékRókák KEFK82 - 42
    
FK-2905  
12:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubFK69 - 55
    
FK-2906  
14:30Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK55 - 47
    
FK-2907  
16:30Tatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KEFK125 - 37
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ8-14-2087  
16:00Váci Reménység-Tatai SEFJ8-140 - 0

2019-05-23 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-1169  
20:15Gödi SE-BKG-VeresegyházFA63 - 71

2019-05-22 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU218-14-2112  
20:00Hatvan KK-NagymarosFBU218-1494 - 30

2019-05-19 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
NK-2973  
10:00Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENK84 - 44
    
NK-2974  
12:00Gödi SE-Atomerőmű SENK60 - 48
    
NK-2975  
14:30Nagykőrösi Sólymok KE-Atomerőmű SENK83 - 64
    
NK-2976  
16:30Monor SE-Gödi SENK68 - 61
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
LS-2962  
09:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETLS2 - 0
    
LS-2963  
10:45Pénzügyőr SE-KKSLS50 - 37
    
LS-2964  
12:30PAFC BASKET-KKSLS0 - 2
    
LS-2965  
14:15DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS58 - 43
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
FBU211-7-2853  
10:00Bikák KK-DMTK Haraszti SasokFBU211-7110 - 65
    
FBU211-7-2854  
12:00Albertirsai SE U21-Gödöllői SportklubFBU211-70 - 20
    
FBU211-7-2855  
14:30DMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SE U21FBU211-720 - 0
    
FBU211-7-2856  
16:30Bikák KK-Gödöllői SportklubFBU211-7137 - 54
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FA-1159  
14:00BKG-Veresegyház-Ceglédi KE UPFA85 - 78

2019-05-18 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
NFJ1-7-2969  
10:00Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKETNFJ1-772 - 32
    
NFJ1-7-2970  
12:15Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENFJ1-782 - 68
    
NFJ1-7-2971  
15:00PAFC BASKET-Monor SENFJ1-774 - 35
    
NFJ1-7-2972  
17:15Monor SE - Szedd ki!-Nagykőrösi Sólymok KENFJ1-774 - 45
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
LS-2966  
09:00Monor SE-Treff 07 SELS71 - 24
    
LS-2967  
10:45Treff 07 SE-Dunaújvárosi SzitakötőkLS2 - 0
    
LS-2968  
12:30Dunaújvárosi Szitakötők-Monor SELS0 - 2
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
LS-2845  
10:00KLKS-Gödi SE - DK. KiscicákLS56 - 63
    
LS-2846  
12:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubLS62 - 46
    
LS-2847  
14:30KLKS-Gödöllői SportklubLS83 - 60
    
LS-2848  
16:30Gödi SE - DK. Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KELS76 - 31
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ8-14-2078  
16:00Váci Reménység-PSZSE - KisördögökFJ8-1449 - 71

2019-05-14 Kedd
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU218-14-2106  
20:00Hatvan KK-Gödöllői SportklubFBU218-1493 - 59

2019-05-12 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
NFJ1-7-2849  
10:00Monor SE - Szedd ki!-BKG Kos AkadémiaNFJ1-794 - 32
    
NFJ1-7-2850  
12:00Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSE JuniorNFJ1-751 - 92
    
NFJ1-7-2851  
14:30BKG Kos Akadémia-Miklósi KékGólyákNFJ1-743 - 57
    
NFJ1-7-2852  
16:30Monor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE JuniorNFJ1-784 - 32
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0431  
17:00Gödi SE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA20 - 0
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-2930  
09:00KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEFS89 - 50
    
FS-2931  
10:45Parthus SE-Váci ReménységFS95 - 67
    
FS-2932  
12:30Albertirsai SE-Váci ReménységFS0 - 20
    
FS-2933  
14:15KLIKK Zsiráfok SE-Parthus SEFS58 - 47
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-2923  
10:30Taksonyi Ördögök-Beszterce Kosárlabda KlubFS52 - 39
    
FS-2924  
12:15BLF Palota-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS50 - 27
    
FS-2925  
14:00Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS39 - 53
    
FS-2926  
15:45Taksonyi Ördögök-BLF PalotaFS47 - 59
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ8-14-2091  
13:00Tatai SE-PSZSE - KisördögökFJ8-1470 - 77
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    
FS-2934  
12:00BSC-Páty-ALISCA KarvalyokFS2 - 0
    
FS-2935  
13:45ALISCA Karvalyok-EKKE SerdülőFS0 - 2
    
FS-2936  
15:30EKKE Serdülő-BSC-PátyFS87 - 44

2019-05-11 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
FS-2794  
10:00DMTK Haraszti Sasok-OSE Lions U14 /CFS92 - 87
    
FS-2795  
12:00Alba Fehérvár-Sportopus-Szentendrei KSEFS82 - 90
    
FS-2796  
14:30OSE Lions U14 /C-Alba Fehérvár-SportopusFS80 - 81
    
FS-2797  
16:30DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSEFS71 - 109
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FS-2927  
09:00Bikák KK-Gödöllői SportklubFS46 - 44
    
FS-2928  
10:45Gödöllői Sportklub-BKG-VeresegyházFS46 - 48
    
FS-2929  
12:30BKG-Veresegyház-Bikák KKFS75 - 66
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FS-2959  
10:00Diósdi Sasok KE-Herceghalmi TigrisekFS43 - 75
    
FS-2960  
11:45Herceghalmi Tigrisek-PSK-HernádFS31 - 57
    
FS-2961  
13:30PSK-Hernád-Diósdi Sasok KEFS68 - 49

2019-05-10 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0513  
19:30Miklósi KékRókák KE-Nagykőrösi Sólymok KEFA96 - 73
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0404  
19:30PAFC BASKET-Tatai SEFA45 - 58

2019-05-09 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0528  
20:10Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA71 - 66

2019-05-08 Szerda
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0563  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Százhalombattai KSE - PedagógusFA74 - 56

2019-05-07 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0562  
19:50Tatai SE-JátékvezetőkFA87 - 106

2019-05-06 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FA-1194  
18:50Ceglédi KE UP-Gödi SEFA20 - 0
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FBU218-14-2111  
20:00DMTK Haraszti Sasok-Hernádi KAFBU218-1443 - 56
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ1-7-1994  
18:00Monor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti SasokNFJ1-784 - 56

2019-05-05 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ8041
09:00SZKHSE-BKGDSE U11U1152 - 26
    
OKJ8042
10:20BTDSE Taksonyi Ördögök B-SZKHSEU1144 - 38
    
OKJ8043
11:40BKGDSE U11-BTDSE Taksonyi Ördögök BU1132 - 54
    
OKJ8031
13:00KLKS-VVSK U11-Herceghalmi TigrisekU110 - 0
    
OKJ8032
14:20BSC Bocsok-KLKS-VVSK U11U110 - 0
    
OKJ8033
15:40Herceghalmi Tigrisek-BSC BocsokU110 - 0
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0465  
13:00Parthus SE-Nagykőrösi Sólymok KENK30 - 37
    
FK-0561  
15:00Parthus SE-Tatabányai Titánok U16FK39 - 76
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0479  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Nagykőrösi Sólymok KEFA71 - 77
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ8053
09:00DMTK Haraszti Sasok B-Elite RínókU1130 - 44
    
OKJ8051
10:20Viadukt SE-DMTK Haraszti Sasok BU1127 - 58
    
OKJ8052
11:40Elite Rínók-Viadukt SEU110 - 0
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FA-1193  
14:00BKG-Veresegyház-Gödi SEFA103 - 69

2019-05-04 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ8013
09:00Gödi SE-PAFC BASKETU1148 - 47
    
OKJ8011
10:20BTDSE Taksonyi Ördögök A-Gödi SEU1153 - 54
    
OKJ8012
11:40PAFC BASKET-BTDSE Taksonyi Ördögök AU1160 - 47
    
OKJ8061
13:00Radobasket Érd-BKG-VMG U11U110 - 0
    
OKJ8062
14:20Pátyi SE-FKE Kőrösi KenguruU110 - 0
    
OKJ8063
15:40vesztesek-U110 - 0
    
OKJ8064
17:00győztesek-U110 - 0
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
NK-0384  
10:00Gödi SE-Szentendrei KSENK108 - 30
    
NK-0527  
13:30Gödi SE-PSK-HernádNK113 - 32
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ1-7-1984  
16:00PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KENFJ1-778 - 56
    
FA-0560  
18:00PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KEFA68 - 81
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ8021
09:00DMTK Haraszti Sasok A-PILIS BASKETU110 - 0
    
OKJ8022
10:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-DMTK Haraszti Sasok AU110 - 0
    
OKJ8023
11:40PILIS BASKET-Gödi SE - Dk. KiscicákU110 - 0

2019-05-03 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0555  
19:20Ziccer KS-Szentendrei KSEFK34 - 67
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-0556  
19:00DMTK Haraszti Sasok-Miklósi KékRókák KEFA81 - 61
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU218-14-2102  
19:30Hernádi KA-Hatvan KKFBU218-1465 - 41
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FK-0557  
17:00Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KEFK56 - 87

2019-05-02 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
NK-0538  
18:45Szentendrei KSE-Gödi SENK23 - 80
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ1-7-1996  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENFJ1-764 - 67

2019-04-30 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0524  
16:15Gödöllői Sportklub-Monor SENK37 - 58
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ8-14-2095  
10:00KLIKK Zsiráfok SE-PSZSE - KisördögökFJ8-140 - 20
    
FJ8-14-2092  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Gödöllői SportklubFJ8-1438 - 70
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ8-12-2005  
19:00BKG Kos Akadémia-Miklósi KékGólyákNFJ8-1256 - 54
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ8-14-2079  
15:00Tatai SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ8-1420 - 0
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ8-14-2075  
16:00Váci Reménység-KLIKK Zsiráfok SEFJ8-1420 - 0

2019-04-29 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FA-1192  
18:50Ceglédi KE UP-BKG-VeresegyházFA56 - 89
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FBU218-14-2100  
20:00DMTK Haraszti Sasok-Hatvan KKFBU218-14100 - 33
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FK-0544  
18:00Monor SE-Ziccer KSFK104 - 59
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ1-7-1977  
18:30Százhalombattai KSE-Monor SENFJ1-770 - 80

2019-04-28 Vasárnap
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    
FBU211-7-2028  
18:00Albertirsai SE U21-BKGDSEFBU211-70 - 20
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ8061
09:00Elite Basket Törökbálint-BKG VMG U12/BU1261 - 32
    
OGYJ8062
10:20BKG VMG U12/B-BKG-VMG U12/AU1243 - 57
    
OGYJ8063
11:40BKG-VMG U12/A-Elite Basket TörökbálintU1261 - 32
    
OGYJ8011
13:00Gödi SE-Monor SEU12113 - 34
    
OGYJ8012
14:40Radobasket-Gödi SEU1236 - 101
    
OGYJ8013
16:20Monor SE-RadobasketU1250 - 63
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FBU218-14-2115  
14:00DMTK Haraszti Sasok-NagymarosFBU218-1497 - 36
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
NK-0357  
14:00Gödi SE-Atomerőmű SENK59 - 46
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
NK-0692  
11:00PSK-Hernád-Szentendrei KSENK61 - 51
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0551  
16:00Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFK74 - 54
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ8051
09:00Százhalombattai KSE-Diósdi SasokU1267 - 31
    
OGYJ8052
10:40Viadukt SE-Százhalombattai KSEU1239 - 85
    
OGYJ8053
12:20Diósdi Sasok-Viadukt SEU1268 - 54
    
OGYJ8031
14:00Gödi SE - Dk. Kiscicák-BSC MedvékU1260 - 53
    
OGYJ8032
15:40Szentendrei KSE-Gödi SE - Dk. KiscicákU1270 - 67
    
OGYJ8033
17:20BSC Medvék-Szentendrei KSEU1248 - 71

2019-04-27 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
FJ1-7-2841  
10:00Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFJ1-785 - 32
    
FJ1-7-2842  
12:00Gödi SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-747 - 82
    
FJ1-7-2843  
14:30Miklósi KékRókák KE-Gödi SEFJ1-770 - 64
    
FJ1-7-2844  
16:30Szentendrei KSE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-772 - 62
   Széchenyi Ált isk. Budakeszi, Knáb J. u. 60
    
OGYJ8071
09:00FKE Kőrösi-FKE LobogóU120 - 0
    
OGYJ8072
10:40KVSE U12-KLIKK Zsiráfok SEU120 - 0
    
OGYJ8073
12:20vesztesek-U120 - 0
    
OGYJ8074
14:00győztesek-U120 - 0
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    
FBU211-7-2036  
13:00HSE - U23-Albertirsai SE U21FBU211-762 - 41
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
NK-0545  
16:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödöllői SportklubNK30 - 94
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0548  
10:00Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SENK33 - 86
    
FK-0547  
12:00Nagykőrösi Sólymok KE-Szentendrei KSEFK85 - 59
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ8-14-2082  
15:20PSZSE - Kisördögök-Gödöllői SportklubFJ8-1488 - 50
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ1-7-1995  
16:00PAFC BASKET-OSE OroszlányokNFJ1-774 - 58
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ8-12-1997  
14:00BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-1244 - 43
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ8021
09:00Radobasket Bicske-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU1253 - 39
    
OGYJ8022
10:40PILIS BASKET-Radobasket BicskeU1257 - 46
    
OGYJ8023
12:20BTDSE Taksonyi Ördögök-PILIS BASKETU122 - 0
    
OGYJ8041
14:00Herceghalmi Tigrisek-DMTK Haraszti Sasok BU1248 - 50
    
OGYJ8042
15:40BKGDSE U12-Herceghalmi TigrisekU1261 - 24
    
OGYJ8043
17:20DMTK Haraszti Sasok B-BKGDSE U12U1230 - 48

2019-04-26 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU218-14-2116  
19:30Hernádi KA-Dunakanyar KKFBU218-1462 - 57
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0226  
19:30KVSE KÉMÉNYEK-JátékvezetőkFA78 - 67
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU211-7-2037  
20:30BKGDSE-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-787 - 50

2019-04-25 Csütörtök
   Sportcsarnok Albertirsa, Vágóhíd u
    
FBU211-7-2019  
18:00Albertirsai SE U21-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-70 - 20
    
FBU211-7-2038  
18:00Albertirsai SE U21-Bikák KKFBU211-70 - 20
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NK-0428  
19:45Monor SE-Gödi SENK62 - 46
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0190  
19:30PAFC BASKET-Százhalombattai KSE - PedagógusFA64 - 70
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
NFJ8-12-2004  
17:30Százhalombattai KSE Junior-Miklósi KékGólyákNFJ8-1279 - 57

2019-04-24 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0492  
18:30Játékvezetők-PAFC BASKETFA82 - 55
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU211-7-2033  
18:30Albertirsai SE-HSE - U23FBU211-720 - 0

2019-04-23 Kedd
   Klebelsberg Kúnó Ált. Isk. Budapest, II. Szabadság u. 23
    
NK-0554  
11:00Atomerőmű SE-Parthus SENK47 - 44

2019-04-20 Szombat
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU211-7-2030  
16:00Albertirsai SE U21-Albertirsai SEFBU211-771 - 96

2019-04-18 Csütörtök
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ1-7-2070  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Miklósi KékRókák KEFJ1-793 - 68
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ1-7-1978  
19:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETNFJ1-759 - 64
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU211-7-2027  
19:45Albertirsai SE-Monor SE Old-ikFBU211-748 - 57

2019-04-17 Szerda
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0443  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Miklósi KékRókák KEFA62 - 74

2019-04-15 Hétfő
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
NK-0550  
17:40Gödi SE-Parthus SENK78 - 49
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NK-0487  
18:00Monor SE-Szentendrei KSENK123 - 22
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ1-7-1993  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti SasokNFJ1-779 - 77

2019-04-14 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ7023
09:00DMTK Haraszti Sasok A-Gödi SEU1126 - 52
    
OKJ7021
10:20PAFC BASKET-DMTK Haraszti Sasok AU1155 - 30
    
OKJ7022
11:40Gödi SE-PAFC BASKETU1154 - 57
    
OKJ7012
13:00Radobasket-Szentendrei KölyökfarkasokU110 - 0
    
OKJ7013
14:20BTDSE Taksonyi Ördögök A-RadobasketU110 - 0
    
OKJ7011
15:40Szentendrei Kölyökfarkasok-BTDSE Taksonyi Ördögök AU110 - 0
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    
FBU211-7-2029  
11:30HSE - U23-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-742 - 46
   Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium Esztergom, Mindszenty tér 7
    
FS-2753  
10:00EKKE Serdülő-PSK-HernádFS39 - 51
    
FS-2754  
11:45PSK-Hernád-Bikák KKFS53 - 35
    
FS-2755  
13:30Bikák KK-EKKE SerdülőFS28 - 55
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ1-7-2073  
14:45Gödi SE-Monor SEFJ1-769 - 65
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
NK-0691  
10:00PSK-Hernád-Atomerőmű SENK35 - 146
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU218-14-2104  
19:00Dunakanyar KK-REGIFBU218-1477 - 31
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FS-2747  
09:00Miklósi KékRókák KE-Herceghalmi TigrisekFS79 - 75
    
FS-2748  
10:45Herceghalmi Tigrisek-Monor SEFS61 - 85
    
FS-2749  
12:30Monor SE-Miklósi KékRókák KEFS89 - 70
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FS-2739  
09:00Szentendrei KSE-BLF PalotaFS91 - 84
    
FS-2740  
10:45DMTK Haraszti Sasok-Taksonyi ÖrdögökFS84 - 49
    
FS-2741  
12:30BLF Palota-Taksonyi ÖrdögökFS72 - 50
    
FS-2742  
14:15Szentendrei KSE-DMTK Haraszti SasokFS68 - 83
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-1191  
16:00PAFC BASKET-BKG-VeresegyházFA71 - 56
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FS-2743  
10:00Beszterce Kosárlabda Klub-OSE Lions U14 /CFS64 - 77
    
FS-2744  
11:45Alba Fehérvár-Sportopus-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS110 - 31
    
FS-2745  
13:30OSE Lions U14 /C-Alba Fehérvár-SportopusFS65 - 89
    
FS-2746  
15:15Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS88 - 45
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ7041
09:00Herceghalmi Tigrisek-SZKHSEU1140 - 31
    
OKJ7042
10:20BSC Bocsok-Herceghalmi TigrisekU1159 - 54
    
OKJ7043
11:40SZKHSE-BSC BocsokU1126 - 58
    
OKJ7061
13:00Elite Rínók-Radobasket ÉrdU1151 - 17
    
OKJ7063
14:20Radobasket Érd-DMTK Haraszti Sasok BU1127 - 60
    
OKJ7062
15:40DMTK Haraszti Sasok B-Elite RínókU1127 - 36

2019-04-13 Szombat
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
FS-2756  
12:30Parthus SE-Gödöllői SportklubFS0 - 20
    
FS-2757  
14:15Gödöllői Sportklub-BSC-PátyFS0 - 2
    
FS-2758  
16:00BSC-Páty-Parthus SEFS36 - 77
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FS-2750  
09:00Diósdi Sasok KE-Monor SE - BFS34 - 51
    
FS-2751  
10:45Monor SE - B-ALISCA KarvalyokFS2 - 0
    
FS-2752  
12:30ALISCA Karvalyok-Diósdi Sasok KEFS0 - 2
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ1-7-2063  
10:00Szentendrei KSE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-765 - 37
    
FK-0539  
12:00Szentendrei KSE-Monor SEFK43 - 59
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NK-0540  
10:00Monor SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK79 - 19
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0541  
16:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNK54 - 49
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ7033
08:00KLKS-VVSK U11-PILIS BASKETU110 - 0
    
OKJ7031
09:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-KLKS-VVSK U11U110 - 0
    
OKJ7032
10:40PILIS BASKET-Gödi SE - Dk. KiscicákU110 - 0
    
OKJ7051
12:00BTDSE Taksonyi Ördögök B-BKGDSE U11U110 - 0
    
OKJ7052
13:20Viadukt SE-BTDSE Taksonyi Ördögök BU1136 - 55
    
OKJ7053
14:40BKGDSE U11-Viadukt SEU1168 - 35
    
OKJ7071
16:00Pátyi SE-BKG-VMG U11U1152 - 14
    
OKJ7072
17:20FKE Kőrösi Kenguru-Pátyi SEU1119 - 41
    
OKJ7073
18:40BKG-VMG U11-FKE Kőrösi KenguruU1114 - 46
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ8-14-2094  
11:00Tatai SE-Keresztúri SEFJ8-1473 - 77
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FS-2759  
12:30BKG-Veresegyház-Albertirsai SEFS65 - 40
    
FS-2760  
14:15Váci Reménység-KLIKK Zsiráfok SEFS0 - 2
    
FS-2761  
16:00Albertirsai SE-Váci ReménységFS2 - 0
    
FS-2762  
17:45BKG-Veresegyház-KLIKK Zsiráfok SEFS93 - 49

2019-04-12 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0535  
19:20Ziccer KS-Nagykőrösi Sólymok KEFK81 - 85
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ1-7-2071  
19:10Gödi SE-Ferences DSEFJ1-775 - 45
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ8-14-2093  
17:30Gödöllői Sportklub-Váci ReménységFJ8-1446 - 59

2019-04-11 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0506  
20:15Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFA59 - 83
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU218-14-2113  
19:15Gödöllői Sportklub-REGIFBU218-1478 - 43
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ1-7-1988  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE - Szedd ki!NFJ1-758 - 102
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ1-7-1992  
19:30OSE Oroszlányok-Százhalombattai KSENFJ1-768 - 53
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ8-12-2000  
18:30BKG Kos Akadémia-Gödöllői SportklubNFJ8-1273 - 36

2019-04-10 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0533  
20:00Játékvezetők-Százhalombattai KSE - PedagógusFA89 - 57
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ1-7-2067  
17:45Ferences DSE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ1-755 - 84
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0493  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Tatai SEFA71 - 57
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-0534  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti SasokFA69 - 92

2019-04-09 Kedd
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU211-7-2018  
18:45Albertirsai SE-Bikák KKFBU211-761 - 114
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ1-7-2072  
14:15Miklósi KékRókák KE-Ferences DSEFJ1-755 - 40
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU211-7-2020  
19:45Monor SE Old-ik-BKGDSEFBU211-748 - 73

2019-04-08 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FA-1190  
18:50Ceglédi KE UP-JátékvezetőkFA63 - 80
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FJ1-7-2057  
18:00Monor SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ1-745 - 87
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ1-7-1982  
18:30Százhalombattai KSE-Monor SE - Szedd ki!NFJ1-734 - 77
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0522  
18:30Tatabányai Titánok U16-Miklósi KékRókák KEFK82 - 58

2019-04-07 Vasárnap
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ8-12-2006  
16:00Gödöllői Sportklub-REGINFJ8-1281 - 32
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
NK-0684  
11:00PSK-Hernád-Parthus SENK33 - 66
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
LS-2634  
09:00Monor SE-Treff 07 SELS81 - 33
    
LS-2635  
10:45Treff 07 SE-PAFC BASKETLS27 - 59
    
LS-2636  
12:30PAFC BASKET-Monor SELS56 - 61
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0531  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Tatai SEFA56 - 65
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FA-1189  
16:00BKG-Veresegyház-JátékvezetőkFA99 - 72

2019-04-06 Szombat
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
LS-2630  
09:00Dunaújvárosi Szitakötők-KLKSLS18 - 93
    
LS-2631  
10:45KLKS-KKSLS89 - 33
    
LS-2632  
12:30Nagykőrösi Sólymok KE-KKSLS68 - 50
    
LS-2633  
14:15Dunaújvárosi Szitakötők-Nagykőrösi Sólymok KELS44 - 100
    
NK-0523  
16:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Nagykőrösi Sólymok KENK40 - 64
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-2626  
13:00Gödi SE - DK. Kiscicák-Pénzügyőr SELS57 - 26
    
LS-2627  
14:45Gödöllői Sportklub-Gödi SE - DK. KiscicákLS42 - 52
    
LS-2628  
16:30DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS54 - 64
    
LS-2629  
18:15Gödöllői Sportklub-DMTK Haraszti SasokLS74 - 36
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
NK-0689  
11:00PSK-Hernád-Gödöllői SportklubNK41 - 70
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0143  
09:30Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFK46 - 50
    
FJ1-7-2066  
13:30Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFJ1-7104 - 40
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FK-0525  
15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubFK89 - 62
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FJ1-7-2069  
13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Monor SEFJ1-720 - 0
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ8-14-2090  
16:00Váci Reménység-Nagymaros U18FJ8-1435 - 49

2019-04-05 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU218-14-2098  
19:30Hernádi KA-NagymarosFBU218-1420 - 0
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FJ1-7-2064  
17:00Monor SE-Miklósi KékRókák KEFJ1-786 - 90
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0526  
19:30PAFC BASKET-Miklósi KékRókák KEFA47 - 98
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ1-7-1990  
18:30Százhalombattai KSE-PAFC BASKETNFJ1-747 - 85

2019-04-04 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU218-14-2109  
19:15Gödöllői Sportklub-DMTK Haraszti SasokFBU218-1420 - 0
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ1-7-1989  
19:45Monor SE-DMTK Haraszti SasokNFJ1-757 - 62

2019-04-03 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU211-7-2032  
18:00Bikák KK-Monor SE Old-ikFBU211-781 - 66
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU218-14-2096  
20:00Hatvan KK-Dunakanyar KKFBU218-1482 - 78
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-1188  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-BKG-VeresegyházFA75 - 57

2019-04-02 Kedd
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ1-7-2056  
18:40Gödi SE-Szentendrei KSEFJ1-736 - 77
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0520  
19:50Tatai SE-Gödi SEFA73 - 67

2019-04-01 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FA-1187  
18:50Ceglédi KE UP-Tatai SEFA44 - 100

2019-03-31 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ7043
08:00Herceghalmi Tigrisek-BSC MedvékU1230 - 39
    
OGYJ7042
09:20BSC Medvék-Szentendrei KSEU1234 - 62
    
OGYJ7041
10:40Szentendrei KSE-Herceghalmi TigrisekU1275 - 26
    
OGYJ7051
12:00BKGDSE U12-DMTK Haraszti Sasok BU1259 - 45
    
OGYJ7052
13:20Százhalombattai KSE-BKGDSE U12U1250 - 62
    
OGYJ7053
14:40DMTK Haraszti Sasok B-Százhalombattai KSEU1253 - 50
    
OGYJ7061
16:00Elite Basket Törökbálint-Viadukt SEU120 - 2
    
OGYJ7062
17:20Viadukt SE-Diósdi SasokU1247 - 43
    
OGYJ7063
18:40Diósdi Sasok-Elite Basket TörökbálintU122 - 0
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    
FBU211-7-2031  
11:30HSE - U23-BKGDSEFBU211-746 - 51
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
NFJ8-12-2003  
17:00REGI-BKG Kos AkadémiaNFJ8-1217 - 62
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ1-7-2060  
13:00Gödi SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ1-720 - 0
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
NK-0687  
11:00PSK-Hernád-Gödi SENK21 - 125
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ8-14-2088  
17:00Nagymaros U18-Gödöllői SportklubFJ8-1469 - 62
    
FBU218-14-2110  
19:00Dunakanyar KK-NagymarosFBU218-1490 - 51
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NK-0501  
11:00Monor SE-Atomerőmű SENK90 - 58
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ7021
09:00Radobasket-Radobasket BicskeU1259 - 40
    
OGYJ7022
10:40Monor SE-RadobasketU1239 - 73
    
OGYJ7023
12:20Radobasket Bicske-Monor SEU1243 - 52

2019-03-30 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ7011
09:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti Sasok AU1262 - 55
    
OGYJ7012
10:40Gödi SE-PAFC BASKETU1248 - 69
    
OGYJ7013
12:20DMTK Haraszti Sasok A-Gödi SEU1265 - 34
    
OGYJ7031
14:00PILIS BASKET-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU1252 - 49
    
OGYJ7032
15:40Gödi SE - Dk. Kiscicák-PILIS BASKETU1254 - 58
    
OGYJ7033
17:20BTDSE Taksonyi Ördögök-Gödi SE - Dk. KiscicákU1245 - 39
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ8-14-2089  
10:30Keresztúri SE-PSZSE - KisördögökFJ8-1464 - 59
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NK-0461  
11:00Monor SE-PSK-HernádNK117 - 31
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ7071
09:00BKG-VMG U12/A-BKG VMG U12/BU1235 - 47
    
OGYJ7072
10:40FKE Kőrösi-BKG-VMG U12/AU1236 - 45
    
OGYJ7073
12:20BKG VMG U12/B-FKE KőrösiU1242 - 35
    
OGYJ7081
14:00KVSE U12-FKE LobogóU1249 - 17
    
OGYJ7082
15:40FKE Lobogó-KLIKK Zsiráfok SEU120 - 2
    
OGYJ7083
17:20KLIKK Zsiráfok SE-KVSE U12U1229 - 52

2019-03-29 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-0512  
19:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETFA123 - 52
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0426  
19:20Gödöllői Sportklub-Tatabányai Titánok U16FK62 - 71
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU218-14-2108  
19:30Hernádi KA-Gödöllői SportklubFBU218-1482 - 52
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ8-12-1998  
16:30Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNFJ8-1265 - 43
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FJ1-7-2055  
17:00Ferences DSE-Monor SEFJ1-752 - 92

2019-03-28 Csütörtök
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ8-14-2085  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Keresztúri SEFJ8-1473 - 89

2019-03-27 Szerda
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
FK-0309  
16:30Parthus SE-Miklósi KékRókák KEFK64 - 52
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-0392  
20:30DMTK Haraszti Sasok-Gödi SEFA72 - 68
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0326  
17:30Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSENK78 - 37
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ1-7-1985  
18:45Monor SE-PAFC BASKETNFJ1-767 - 75
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-0511  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-JátékvezetőkFA63 - 81
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0467  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-PAFC BASKETFA69 - 44

2019-03-26 Kedd
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ1-7-2068  
15:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-759 - 88
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU211-7-2034  
19:45Monor SE Old-ik-Albertirsai SE U21FBU211-769 - 71

2019-03-25 Hétfő
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ1-7-1987  
18:30Százhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ1-765 - 81

2019-03-24 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ6061
09:00Pátyi SE-BKGDSE U11U1133 - 46
    
OKJ6062
10:20BKGDSE U11-DMTK Haraszti Sasok BU1142 - 25
    
OKJ6063
11:40DMTK Haraszti Sasok B-Pátyi SEU1137 - 36
   Széchenyi Ált isk. Budakeszi, Knáb J. u. 60
    
OKJ6071
14:30BKG-VMG U11-FKE Kőrösi KenguruU110 - 20
    
OKJ6072
15:50FKE Kőrösi Kenguru-Radobasket ÉrdU110 - 2
    
OKJ6073
17:10Radobasket Érd-BKG-VMG U11U1120 - 0
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
FK-0508  
15:00Parthus SE-Ziccer KSFK83 - 53
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0515  
13:00Gödöllői Sportklub-Monor SEFK69 - 65
    
NFJ8-12-2001  
17:00Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-1246 - 59
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ6051
08:00Viadukt SE-Elite RínókU1170 - 59
    
OKJ6052
09:20Elite Rínók-SZKHSEU1133 - 47
    
OKJ6053
10:40SZKHSE-Viadukt SEU1164 - 34
    
OKJ6011
12:00Radobasket-Szentendrei KölyökfarkasokU1170 - 72
    
OKJ6012
13:20Szentendrei Kölyökfarkasok-PAFC BASKETU1162 - 57
    
OKJ6013
14:40PAFC BASKET-RadobasketU1144 - 77
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FA-1186  
16:00BKG-Veresegyház-Tatai SEFA94 - 66

2019-03-23 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
3x3-2559  
09:003x3 FK DMTK Haraszti Sasok-3x3 FK ELITE SE3x315 - 6
    
3x3-2572  
09:003x3 FK Hernádi KA-3x3 FK Parthus Solymok3x37 - 11
    
3x3-2585  
09:003x3 GY DMTK Haraszti Sasok-3x3 GY KLIKK Zsiráfok SE3x318 - 3
    
3x3-2560  
09:203x3 FS DMTK Haraszti Sasok-3x3 FS Miklósi KékRókák KE3x39 - 4
    
3x3-2573  
09:203x3 FS KLIKK Zsiráfok SE-3x3 FS ELITE SE3x33 - 18
    
3x3-2586  
09:203x3 NJ DMTK Haraszti Sasok-3x3 NJ Miklósi KékGólyák3x39 - 11
    
3x3-2561  
09:403x3 NK Hernádi KA-3x3 NK Miklósi KékGólyák3x37 - 12
    
3x3-2574  
09:403x3 NK Parthus SE-3x3 NK Parthus SE/B3x313 - 3
    
3x3-2587  
09:403x3 GY KLIKK Zsiráfok SE-3x3 GY KLIKK Zsiráfok SE/B3x31 - 10
    
3x3-2562  
10:003x3 FK DMTK Haraszti Sasok-3x3 FK Parthus Solymok/B3x39 - 7
    
3x3-2575  
10:003x3 FK ELITE SE-3x3 FK Hernádi KA3x33 - 15
    
3x3-2588  
10:003x3 LS KLIKK Zsiráfok SE-3x3 LS Parthus SE3x32 - 13
    
3x3-2563  
10:203x3 FS Miklósi KékRókák KE-3x3 FS ELITE SE3x39 - 3
    
3x3-2576  
10:203x3 FS KLIKK Zsiráfok SE-3x3 FS Parthus SE3x33 - 17
    
3x3-2589  
10:203x3 GY KLIKK Zsiráfok SE/B-3x3 GY DMTK Haraszti Sasok3x31 - 19
    
3x3-2564  
10:403x3 FK Parthus Solymok-3x3 FK Parthus Solymok/B3x39 - 15
    
3x3-2577  
10:403x3 FK DMTK Haraszti Sasok-3x3 FK Hernádi KA3x39 - 11
    
3x3-2590  
10:403x3 NJ DMTK Haraszti Sasok-3x3 NJ Miklósi KékGólyák3x37 - 8
    
3x3-2565  
11:003x3 FS DMTK Haraszti Sasok-3x3 FS Parthus SE3x313 - 2
    
3x3-2578  
11:003x3 FS Miklósi KékRókák KE-3x3 FS KLIKK Zsiráfok SE3x313 - 5
    
3x3-2591  
11:003x3 LS KLIKK Zsiráfok SE-3x3 LS Parthus SE3x32 - 15
    
3x3-2566  
11:203x3 NK Hernádi KA-3x3 NK Parthus SE3x35 - 15
    
3x3-2579  
11:203x3 NK Miklósi KékGólyák-3x3 NK Parthus SE/B3x314 - 4
    
3x3-2592  
11:203x3 GY DMTK Haraszti Sasok-3x3 GY KLIKK Zsiráfok SE3x316 - 1
    
3x3-2567  
11:403x3 FK ELITE SE-3x3 FK Parthus Solymok3x35 - 16
    
3x3-2580  
11:403x3 FK Hernádi KA-3x3 FK Parthus Solymok/B3x36 - 11
    
3x3-2593  
11:403x3 LS KLIKK Zsiráfok SE-3x3 FS Parthus SE3x34 - 11
    
3x3-2568  
12:003x3 FS DMTK Haraszti Sasok-3x3 FS ELITE SE3x312 - 9
    
3x3-2581  
12:003x3 FS Miklósi KékRókák KE-3x3 FS Parthus SE3x310 - 6
    
3x3-2594  
12:003x3 GY KLIKK Zsiráfok SE-3x3 GY KLIKK Zsiráfok SE/B3x33 - 5
    
3x3-2569  
12:203x3 FK DMTK Haraszti Sasok-3x3 FK Parthus Solymok3x315 - 20
    
3x3-2582  
12:203x3 FK ELITE SE-3x3 FK Parthus Solymok/B3x35 - 22
    
3x3-2595  
12:203x3 LS Parthus SE-3x3 FS KLIKK Zsiráfok SE3x315 - 5
    
3x3-2570  
12:403x3 NK Hernádi KA-3x3 NK Parthus SE/B3x310 - 2
    
3x3-2583  
12:403x3 NK Miklósi KékGólyák-3x3 NK Parthus SE3x38 - 10
    
3x3-2596  
12:403x3 NJ DMTK Haraszti Sasok-3x3 FK ELITE SE3x310 - 9
    
3x3-2598  
12:403x3 NJ Miklósi KékGólyák-3x3 FK DMTK Haraszti Sasok3x37 - 14
    
3x3-2571  
13:003x3 FS ELITE SE-3x3 FS Parthus SE3x316 - 3
    
3x3-2584  
13:003x3 FS DMTK Haraszti Sasok-3x3 FS KLIKK Zsiráfok SE3x317 - 0
    
3x3-2597  
13:003x3 GY KLIKK Zsiráfok SE/B-3x3 GY DMTK Haraszti Sasok3x33 - 21
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0500  
10:00Atomerőmű SE-Gödöllői SportklubNK59 - 25
    
FJ8-14-2084  
12:00Gödöllői Sportklub-Tatai SEFJ8-1472 - 73
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
NK-0281  
14:00Szentendrei KSE-Monor SENK20 - 105
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FK-0502  
14:00Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFK79 - 49
    
NK-0503  
16:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödi SENK24 - 76
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ1-7-1986  
18:00OSE Oroszlányok-DMTK Haraszti SasokNFJ1-760 - 66
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FJ1-7-2065  
13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Gödi SEFJ1-781 - 56
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ6023
08:00Gödi SE - Dk. Kiscicák-Gödi SEU1152 - 63
    
OKJ6021
09:20Gödi SE-BTDSE Taksonyi Ördögök AU1142 - 44
    
OKJ6022
10:40BTDSE Taksonyi Ördögök A-Gödi SE - Dk. KiscicákU1152 - 47
    
OKJ6031
12:00DMTK Haraszti Sasok A-PILIS BASKETU1159 - 55
    
OKJ6033
13:20Herceghalmi Tigrisek-DMTK Haraszti Sasok AU1143 - 62
    
OKJ6032
14:40PILIS BASKET-Herceghalmi TigrisekU1149 - 29
    
OKJ6041
16:00BTDSE Taksonyi Ördögök B-BSC BocsokU1135 - 51
    
OKJ6042
17:20BSC Bocsok-KLKS-VVSK U11U1133 - 46
    
OKJ6043
18:40KLKS-VVSK U11-BTDSE Taksonyi Ördögök BU1135 - 26

2019-03-22 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-1185  
19:00DMTK Haraszti Sasok-Ceglédi KE UPFA119 - 29
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU218-14-2105  
19:30Hernádi KA-REGIFBU218-14100 - 20
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0504  
19:30PAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEKFA47 - 71
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0498  
18:00Tatabányai Titánok U16-Szentendrei KSEFK70 - 37

2019-03-21 Csütörtök
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ8-14-2083  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Nagymaros U18FJ8-1441 - 65

2019-03-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU211-7-2035  
18:30Bikák KK-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-788 - 56
    
FA-0496  
20:00Játékvezetők-KVSE KÉMÉNYEKFA91 - 71
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FBU218-14-2107  
20:30DMTK Haraszti Sasok-Dunakanyar KKFBU218-1468 - 72
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU218-14-2114  
20:00Hatvan KK-REGIFBU218-1465 - 74
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ1-7-1991  
19:30Monor SE - Szedd ki!-Monor SENFJ1-781 - 54

2019-03-19 Kedd
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-1177  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Ceglédi KE UPFA88 - 72

2019-03-18 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NK-0352  
18:00Monor SE-Gödöllői SportklubNK63 - 30

2019-03-17 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
LS-2423  
13:00DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői SportklubLS41 - 66
    
LS-2424  
14:45Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETLS2 - 0
    
LS-2425  
16:30Gödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKETLS2 - 0
    
LS-2426  
18:15Gödi SE - DK. Kiscicák-DMTK Haraszti SasokLS81 - 33
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
NK-0688  
11:00PSK-Hernád-Nagykőrösi Sólymok KENK30 - 72
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0302  
17:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokFA63 - 62

2019-03-14 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU218-14-2103  
19:15Gödöllői Sportklub-NagymarosFBU218-14103 - 66
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ1-7-1979  
19:30Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKETNFJ1-765 - 44
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ1-7-1983  
19:45Monor SE-OSE OroszlányokNFJ1-759 - 47

2019-03-13 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU211-7-2025  
18:00Bikák KK-HSE - U23FBU211-791 - 60
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-0494  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Gödi SEFA93 - 65

2019-03-12 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ1-7-2074  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Szentendrei KSEFJ1-732 - 72
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
NK-0376  
18:15Dunaújvárosi Vadkutyák-Monor SENK22 - 103
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU211-7-2026  
19:45Monor SE Old-ik-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-778 - 45

2019-03-11 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FA-1184  
18:50Ceglédi KE UP-Miklósi KékRókák KEFA47 - 99

2019-03-10 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ6071
09:00Diósdi Sasok-KVSE U12U1256 - 36
    
OGYJ6072
10:40KVSE U12-FKE KőrösiU1223 - 29
    
OGYJ6073
12:20FKE Kőrösi-Diósdi SasokU1228 - 48
    
OGYJ6081
14:00BKG VMG U12/B-FKE LobogóU1244 - 23
    
OGYJ6082
15:40FKE Lobogó-KLIKK Zsiráfok SEU1244 - 23
    
OGYJ6083
17:20KLIKK Zsiráfok SE-BKG VMG U12/BU1233 - 44
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
NFJ8-12-1999  
17:00REGI-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-1215 - 117
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
FK-0491  
11:00Parthus SE-Szentendrei KSEFK37 - 73
    
NK-0490  
13:00Parthus SE-Gödöllői SportklubNK46 - 38
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU211-7-2024  
16:00Albertirsai SE-BKGDSEFBU211-749 - 53
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0509  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-DMTK Haraszti SasokFA45 - 96
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ6051
08:00Elite Basket Törökbálint-Herceghalmi TigrisekU1243 - 51
    
OGYJ6052
09:20Herceghalmi Tigrisek-Százhalombattai KSEU1245 - 32
    
OGYJ6053
10:40Százhalombattai KSE-Elite Basket TörökbálintU1263 - 19
    
OGYJ6061
12:00Viadukt SE-DMTK Haraszti Sasok BU1240 - 41
    
OGYJ6062
13:20BKG-VMG U12/A-Viadukt SEU1238 - 55
    
OGYJ6063
14:40DMTK Haraszti Sasok B-BKG-VMG U12/AU1263 - 19

2019-03-09 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ6011
09:00PAFC BASKET-RadobasketU1290 - 31
    
OGYJ6012
10:40Gödi SE-PAFC BASKETU1267 - 72
    
OGYJ6013
12:20Radobasket-Gödi SEU1241 - 96
    
OGYJ6021
14:00DMTK Haraszti Sasok A-Monor SEU1277 - 24
    
OGYJ6022
15:40PILIS BASKET-DMTK Haraszti Sasok AU1225 - 104
    
OGYJ6023
17:20Monor SE-PILIS BASKETU1278 - 54
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
LS-2363  
10:00Dunaújvárosi Szitakötők-Treff 07 SELS0 - 2
    
LS-2364  
11:45Treff 07 SE-KKSLS28 - 78
    
LS-2365  
13:30KKS-Dunaújvárosi SzitakötőkLS2 - 0
    
NK-0485  
16:00Dunaújvárosi Vadkutyák-PSK-HernádNK77 - 65
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ8-14-2076  
11:00Nagymaros U18-Tatai SEFJ8-1420 - 0
    
FBU218-14-2099  
13:00Nagymaros-REGIFBU218-1448 - 50
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
LS-2350  
09:00KLKS-Pénzügyőr SELS2 - 0
    
LS-2351  
10:45Nagykőrösi Sólymok KE-Pénzügyőr SELS44 - 34
    
LS-2352  
12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SELS61 - 42
    
LS-2353  
14:15KLKS-Monor SELS96 - 12
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0471  
11:00Nagykőrösi Sólymok KE-Szentendrei KSENK63 - 35
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ6041
08:00BKGDSE U12-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU1252 - 53
    
OGYJ6042
09:40BSC Medvék-BKGDSE U12U1274 - 55
    
OGYJ6043
11:20BTDSE Taksonyi Ördögök-BSC MedvékU1252 - 46
    
OGYJ6031
13:00Radobasket Bicske-Gödi SE - Dk. KiscicákU1244 - 37
    
OGYJ6032
14:40Szentendrei KSE-Radobasket BicskeU120 - 20
    
OGYJ6033
16:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-Szentendrei KSEU1220 - 0
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ8-14-2081  
16:00Váci Reménység-Keresztúri SEFJ8-1439 - 71

2019-03-08 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0482  
19:20Ziccer KS-Tatabányai Titánok U16FK20 - 138
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-1183  
19:00DMTK Haraszti Sasok-BKG-VeresegyházFA86 - 66
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
NFJ8-12-2002  
17:00Miklósi KékGólyák-REGINFJ8-1285 - 14
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0483  
19:30Miklósi KékRókák KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA101 - 34
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FJ1-7-2061  
12:00Ferences DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-736 - 85

2019-03-07 Csütörtök
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
FBU218-14-2097  
16:00REGI-DMTK Haraszti SasokFBU218-1458 - 77
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU218-14-2101  
19:15Gödöllői Sportklub-Dunakanyar KKFBU218-1475 - 91
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ1-7-1981  
19:30OSE Oroszlányok-Nagykőrösi Sólymok KENFJ1-759 - 61

2019-03-06 Szerda
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0489  
18:15Miklósi KékRókák KE-Monor SEFK62 - 44
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-1182  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Ceglédi KE UPFA110 - 65

2019-03-05 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU211-7-2021  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEFBU211-758 - 64
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU211-7-2022  
19:45Monor SE Old-ik-HSE - U23FBU211-760 - 50
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0481  
19:50Tatai SE-DMTK Haraszti SasokFA51 - 92

2019-03-04 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FA-1175  
18:50Ceglédi KE UP-KVSE KÉMÉNYEKFA50 - 104

2019-03-03 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ5041
09:00Herceghalmi Tigrisek-BSC BocsokU1160 - 56
    
OKJ5042
10:20BSC Bocsok-Radobasket BicskeU1147 - 26
    
OKJ5043
11:40Radobasket Bicske-Herceghalmi TigrisekU1123 - 47
    
OKJ5011
13:00Gödi SE-Szentendrei KölyökfarkasokU1136 - 71
    
OKJ5012
14:20Szentendrei Kölyökfarkasok-RadobasketU1147 - 62
    
OKJ5013
15:40Radobasket-Gödi SEU1188 - 22
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0477  
11:00Parthus SE-Monor SENK32 - 88
    
FK-0478  
13:00Parthus SE-Nagykőrösi Sólymok KEFK62 - 86
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ1-7-1980  
17:00DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSENFJ1-774 - 44
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
NK-0474  
15:00Atomerőmű SE-Gödi SENK60 - 86
    
FJ1-7-2059  
16:45Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFJ1-751 - 47
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-2226  
10:00KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SEFS74 - 52
    
FS-2227  
11:45Albertirsai SE-BKG-VeresegyházFS34 - 98
    
FS-2228  
13:30BKG-Veresegyház-KLIKK Zsiráfok SEFS80 - 61
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ8-14-2080  
13:00Nagymaros U18-Keresztúri SEFJ8-1490 - 63
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ1-7-2062  
10:00Szentendrei KSE-Monor SEFJ1-792 - 28
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-2214  
11:30Monor SE-ALISCA KarvalyokFS70 - 39
    
FS-2215  
13:15ALISCA Karvalyok-Herceghalmi TigrisekFS49 - 60
    
FS-2216  
15:00Herceghalmi Tigrisek-Monor SEFS57 - 88
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0476  
10:00Atomerőmű SE-Nagykőrösi Sólymok KENK97 - 43
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ5051
08:00Elite Rínók-Viadukt SEU110 - 0
    
OKJ5052
09:20Viadukt SE-KLKS-VVSK U11U110 - 2
    
OKJ5053
10:40KLKS-VVSK U11-Elite RínókU112 - 0
    
OKJ5061
12:00BKG-VMG U11-Pátyi SEU110 - 20
    
OKJ5062
13:20Pátyi SE-SZKHSEU1127 - 60
    
OKJ5063
14:40SZKHSE-BKG-VMG U11U1120 - 0
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    
FS-2220  
13:30BSC-Páty-PSK-HernádFS24 - 63
    
FS-2221  
15:15PSK-Hernád-Bikák KKFS39 - 40
    
FS-2222  
17:00Bikák KK-BSC-PátyFS57 - 39
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FA-1181  
16:00BKG-Veresegyház-Miklósi KékRókák KEFA68 - 73

2019-03-02 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ5033
09:00BTDSE Taksonyi Ördögök B-PILIS BASKETU110 - 20
    
OKJ5032
10:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-BTDSE Taksonyi Ördögök BU1120 - 0
    
OKJ5031
11:40PILIS BASKET-Gödi SE - Dk. KiscicákU1140 - 50
    
OKJ5071
13:00BKGDSE U11-FKE Kőrösi KenguruU1153 - 24
    
OKJ5072
14:20Radobasket Érd-DMTK Haraszti Sasok BU1124 - 39
    
OKJ5073
15:40FKE Kőrösi Kenguru-Radobasket ÉrdU1142 - 26
    
OKJ5074
17:00BKGDSE U11-DMTK Haraszti Sasok BU1137 - 27
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FS-2205  
13:00DMTK Haraszti Sasok-BLF PalotaFS101 - 80
    
FS-2206  
14:45BLF Palota-Alba Fehérvár-SportopusFS71 - 85
    
FS-2207  
16:30Alba Fehérvár-Sportopus-DMTK Haraszti SasokFS57 - 71
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FS-2223  
09:00Gödöllői Sportklub-Váci ReménységFS120 - 33
    
FS-2224  
10:45Váci Reménység-Parthus SEFS56 - 58
    
FS-2225  
12:30Parthus SE-Gödöllői SportklubFS36 - 99
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FS-2211  
09:00Miklósi KékRókák KE-Taksonyi ÖrdögökFS61 - 72
    
FS-2212  
10:45Taksonyi Ördögök-Beszterce Kosárlabda KlubFS48 - 57
    
FS-2213  
12:30Beszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KEFS54 - 42
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ1-7-2058  
16:00Szentendrei KSE-Ferences DSEFJ1-7111 - 29
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-2217  
09:00Monor SE - B-Diósdi Sasok KEFS52 - 51
    
FS-2218  
10:45Diósdi Sasok KE-EKKE SerdülőFS64 - 44
    
FS-2219  
12:30EKKE Serdülő-Monor SE - BFS27 - 50
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
FS-2208  
10:30OSE Lions U14 /C-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS136 - 69
    
FS-2209  
12:15Dunaújvárosi Sárkányok U14-Szentendrei KSEFS74 - 113
    
FS-2210  
14:00Szentendrei KSE-OSE Lions U14 /CFS92 - 104
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ5021
10:00DMTK Haraszti Sasok A-BTDSE Taksonyi Ördögök AU1141 - 46
    
OKJ5022
11:20BTDSE Taksonyi Ördögök A-PAFC BASKETU1127 - 52
    
OKJ5023
12:40PAFC BASKET-DMTK Haraszti Sasok AU1178 - 30

2019-03-01 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0468  
19:20Ziccer KS-Gödöllői SportklubFK44 - 102
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ1-7-2054  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-768 - 104
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0160  
19:30Miklósi KékRókák KE-KVSE KÉMÉNYEKFA92 - 72
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0472  
19:30PAFC BASKET-Gödi SEFA48 - 63
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU211-7-2023  
20:30BKGDSE-Bikák KKFBU211-771 - 74
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0469  
18:00Tatabányai Titánok U16-Monor SEFK94 - 29

2019-02-28 Csütörtök
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ8-14-2077  
18:30Keresztúri SE-Gödöllői SportklubFJ8-1494 - 60
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ1-7-1976  
19:30Monor SE - Szedd ki!-OSE OroszlányokNFJ1-752 - 56

2019-02-27 Szerda
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-1180  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Ceglédi KE UPFA118 - 50
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-1179  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-BKG-VeresegyházFA86 - 82

2019-02-24 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0463  
16:50Gödi SE-JátékvezetőkFA71 - 75
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ8-14-2086  
15:30PSZSE - Kisördögök-Nagymaros U18FJ8-14112 - 34
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FA-1157  
14:00BKG-Veresegyház-DMTK Haraszti SasokFA53 - 96

2019-02-23 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
LS-2015  
13:00KKS-KLKSLS47 - 67
    
LS-2016  
14:45KLKS-Treff 07 SELS75 - 13
    
LS-2017  
16:30Treff 07 SE-KKSLS15 - 70
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
LS-2007  
10:00Dunaújvárosi Szitakötők-Gödöllői SportklubLS25 - 110
    
LS-2008  
11:45DMTK Haraszti Sasok-Gödi SE - DK. KiscicákLS43 - 94
    
LS-2009  
13:30DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői SportklubLS31 - 111
    
LS-2010  
15:15Dunaújvárosi Szitakötők-Gödi SE - DK. KiscicákLS24 - 133
    
NK-0457  
17:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödi SENK29 - 157
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0458  
09:00Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFK51 - 58
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
NK-0460  
14:00Szentendrei KSE-Atomerőmű SENK30 - 85
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
LS-2011  
09:00Monor SE-Pénzügyőr SELS27 - 70
    
LS-2012  
10:45Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETLS86 - 23
    
LS-2013  
12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Pénzügyőr SELS43 - 42
    
LS-2014  
14:15Monor SE-PAFC BASKETLS55 - 45
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FK-0462  
18:00Nagykőrösi Sólymok KE-Tatabányai Titánok U16FK36 - 83

2019-02-22 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-0454  
19:00DMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEKFA85 - 69
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0455  
19:30Miklósi KékRókák KE-Tatai SEFA101 - 54

2019-02-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0293  
18:15Játékvezetők-Nagykőrösi Sólymok KEFA106 - 79

2019-02-19 Kedd
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-1174  
19:15Százhalombattai KSE - Pedagógus-BKG-VeresegyházFA61 - 76

2019-02-18 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FA-1178  
18:50Ceglédi KE UP-PAFC BASKETFA59 - 66
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NK-0402  
18:00Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENK83 - 24
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FK-0353  
18:00Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSFK20 - 0
    
NFJ-0640  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-REGINFJ204 - 4

2019-02-17 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ5021
08:00Radobasket-Radobasket BicskeU1220 - 0
    
OGYJ5022
09:40Radobasket Bicske-PILIS BASKETU120 - 20
    
OGYJ5023
11:20PILIS BASKET-RadobasketU1249 - 67
    
OGYJ5041
13:00BKGDSE U12-BSC MedvékU1251 - 45
    
OGYJ5042
14:40BSC Medvék-Gödi SE - Dk. KiscicákU1241 - 60
    
OGYJ5043
16:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-BKGDSE U12U1259 - 28
   Széchenyi Ált isk. Budakeszi, Knáb J. u. 60
    
OGYJ5031
14:00Szentendrei KSE-Monor SEU1246 - 47
    
OGYJ5032
15:40Monor SE-Elite Basket TörökbálintU1220 - 0
    
OGYJ5033
17:20Elite Basket Törökbálint-Szentendrei KSEU120 - 20
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0362  
11:00Parthus SE-Atomerőmű SENK38 - 63
    
FK-0452  
13:00Parthus SE-Gödöllői SportklubFK54 - 58
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
NK-0449  
15:00Gödi SE-Gödöllői SportklubNK83 - 37
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ5051
08:00Viadukt SE-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU1219 - 50
    
OGYJ5052
09:40BTDSE Taksonyi Ördögök-Herceghalmi TigrisekU1256 - 35
    
OGYJ5053
11:20Herceghalmi Tigrisek-Viadukt SEU1266 - 40

2019-02-16 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ5011
08:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti Sasok AU1265 - 48
    
OGYJ5012
09:40DMTK Haraszti Sasok A-Gödi SEU1261 - 85
    
OGYJ5013
11:20Gödi SE-PAFC BASKETU1258 - 76
    
OGYJ5081
13:00KLIKK Zsiráfok SE-FKE KőrösiU1219 - 71
    
OGYJ5082
14:40FKE Kőrösi-FKE LobogóU1250 - 16
    
OGYJ5083
16:20FKE Lobogó-KLIKK Zsiráfok SEU1244 - 39
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    
FBU21-1032  
12:00HSE - U23-Bikák KKFBU2161 - 93
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ-0176  
13:00Dunaújvárosi Egyetem DSE-Gödi SEFJ65 - 60
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
NK-0237  
14:00Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KENK30 - 61
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ5071
08:00DMTK Haraszti Sasok B-KVSE U12U1247 - 41
    
OGYJ5073
09:40BKG VMG U12/B-DMTK Haraszti Sasok BU1221 - 57
    
OGYJ5072
11:20KVSE U12-BKG VMG U12/BU1249 - 23
    
OGYJ5063
13:00BKG-VMG U12/A-Százhalombattai KSEU1245 - 77
    
OGYJ5062
14:40Diósdi Sasok-BKG-VMG U12/AU120 - 20
    
OGYJ5061
16:20Százhalombattai KSE-Diósdi SasokU1220 - 0
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ-1971  
10:00Tatai SE-Monor SEFJ54 - 87

2019-02-15 Péntek
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0424  
17:45Keresztúri SE-Tatai SEFJ59 - 57
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FA-1170  
20:15Ceglédi KE UP-DMTK Haraszti SasokFA50 - 94

2019-02-14 Csütörtök
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ-0274  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-PSZSE - KisördögökFJ98 - 78
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU21-1023  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-HSE - U23FBU2155 - 95

2019-02-13 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0442  
20:00Játékvezetők-DMTK Haraszti SasokFA65 - 72
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0444  
18:20Ziccer KS-Miklósi KékRókák KEFK46 - 98
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU21-1031  
20:00Hatvan KK-HSE - U23FBU2158 - 85
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-0316  
18:15Albertirsai SE-Albertirsai SE U21FBU2173 - 60
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0597  
19:30PAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!NFJ46 - 72

2019-02-12 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU21-0437  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Bikák KKFBU2140 - 72
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU21-0438  
20:15Monor SE Old-ik-Hernádi KAFBU2172 - 68
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0439  
19:50Tatai SE-Nagykőrösi Sólymok KEFA84 - 72

2019-02-11 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FA-1158  
18:50Ceglédi KE UP-Százhalombattai KSE - PedagógusFA66 - 67
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FBU21-0419  
20:00DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői SportklubFBU2176 - 68
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0267  
18:15Miklósi KékRókák KE-Tatai SEFJ103 - 59
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NFJ-0641  
18:30Százhalombattai KSE Junior-BKG Kos AkadémiaNFJ57 - 33

2019-02-10 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ4031
08:00Herceghalmi Tigrisek-Gödi SE - Dk. KiscicákU1135 - 70
    
OKJ4032
09:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-PAFC BASKETU1139 - 91
    
OKJ4033
10:40PAFC BASKET-Herceghalmi TigrisekU1168 - 18
    
OKJ4021
12:00BTDSE Taksonyi Ördögök A-PILIS BASKETU1148 - 26
    
OKJ4022
13:20PILIS BASKET-RadobasketU1117 - 83
    
OKJ4023
14:40Radobasket-BTDSE Taksonyi Ördögök AU1169 - 33
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FS-1848  
12:00BLF Palota-Beszterce Kosárlabda KlubFS2 - 0
    
FS-1849  
13:40Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS0 - 2
    
FS-1850  
15:00Dunaújvárosi Sárkányok U14-BLF PalotaFS46 - 112
   Klebelsberg Kúnó Ált. Isk. Budapest, II. Szabadság u. 23
    
FK-0466  
11:00Parthus SE-Monor SEFK68 - 53
    
NK-0436  
13:00Parthus SE-PSK-HernádNK67 - 33
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
FBU21-0167  
19:00REGI-Hatvan KKFBU2157 - 77
   Agárdi Csuka Csarnok Gárdony, Gárdonyi Géza utca 34.
    
FS-1845  
09:30Alba Fehérvár-Sportopus-DMTK Haraszti SasokFS62 - 54
    
FS-1846  
11:15DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSEFS93 - 50
    
FS-1847  
13:00Szentendrei KSE-Alba Fehérvár-SportopusFS37 - 115
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-1866  
10:00KLIKK Zsiráfok SE-Parthus SEFS0 - 2
    
FS-1867  
11:45Parthus SE-BKG-VeresegyházFS2 - 0
    
FS-1868  
13:30BKG-Veresegyház-KLIKK Zsiráfok SEFS66 - 44
    
FBU21-0441  
15:00Albertirsai SE-Dunakanyar KKFBU2120 - 0
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ-0432  
13:00Nagymaros U18-Váci ReménységFJ49 - 54
    
FBU21-0433  
15:00Nagymaros-BKGDSEFBU2144 - 97
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0434  
14:00Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFK78 - 43
    
FJ-0435  
16:00Miklósi KékRókák KE-Gödi SEFJ82 - 88
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ-0170  
13:00Tatai SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ71 - 93
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FA-1176  
14:00BKG-Veresegyház-PAFC BASKETFA72 - 66

2019-02-09 Szombat
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FS-1860  
09:00Diósdi Sasok KE-BSC-PátyFS116 - 35
    
FS-1861  
10:45BSC-Páty-Gödöllői SportklubFS2 - 0
    
FS-1862  
12:30Gödöllői Sportklub-Diósdi Sasok KEFS0 - 2
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
NK-0425  
14:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Szentendrei KSENK63 - 64
   Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium Esztergom, Mindszenty tér 7
    
FS-1857  
09:00EKKE Serdülő-Herceghalmi TigrisekFS19 - 43
    
FS-1858  
10:45Herceghalmi Tigrisek-Bikák KKFS2 - 0
    
FS-1859  
12:30Bikák KK-EKKE SerdülőFS0 - 2
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0378  
10:00Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KENK39 - 48
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FS-1851  
09:00Miklósi KékRókák KE-Monor SEFS91 - 79
    
FS-1852  
10:45Monor SE-OSE Lions U14 /CFS41 - 99
    
FS-1853  
12:30OSE Lions U14 /C-Miklósi KékRókák KEFS107 - 66
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ-0430  
15:20PSZSE - Kisördögök-Szentendrei KSEFJ32 - 98
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0637  
16:00PAFC BASKET-Miklósi KékGólyákNFJ60 - 36
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ4071
08:00DMTK Haraszti Sasok B-FKE Kőrösi KenguruU1126 - 29
    
OKJ4072
09:20FKE Kőrösi Kenguru-SZKHSEU1121 - 54
    
OKJ4073
10:40SZKHSE-FKE Kőrösi KenguruU1169 - 7
    
OKJ4061
12:00Pátyi SE-Radobasket ÉrdU1160 - 26
    
OKJ4062
13:20BKGDSE U11-KLKS-VVSK U11U1127 - 39
    
OKJ4063
14:40Radobasket Érd-BKGDSE U11U1123 - 66
    
OKJ4064
16:00Pátyi SE-KLKS-VVSK U11U1125 - 52
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
    
OKJ4011
09:00Szentendrei Kölyökfarkasok-DMTK Haraszti Sasok AU1180 - 41
    
OKJ4043
09:00BSC Bocsok-Elite RínókU1120 - 0
    
OKJ4012
10:10DMTK Haraszti Sasok A-Gödi SEU1154 - 59
    
OKJ4041
10:10Elite Rínók-BTDSE Taksonyi Ördögök BU110 - 20
    
OKJ4013
11:20Gödi SE-Szentendrei KölyökfarkasokU1158 - 55
    
OKJ4042
11:20BTDSE Taksonyi Ördögök B-BSC BocsokU1147 - 23
    
OKJ4051
12:30Radobasket Bicske-BKG-VMG U11U1153 - 20
    
OKJ4052
13:40BKG-VMG U11-Viadukt SEU1110 - 34
    
OKJ4053
14:50Viadukt SE-Radobasket BicskeU119 - 29
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-1854  
09:00Taksonyi Ördögök-Monor SE - BFS56 - 32
    
FS-1855  
10:45Monor SE - B-ALISCA KarvalyokFS30 - 43
    
FS-1856  
12:30ALISCA Karvalyok-Taksonyi ÖrdögökFS41 - 61
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FS-1863  
09:00Váci Reménység-PSK-HernádFS45 - 84
    
FS-1864  
10:45PSK-Hernád-Albertirsai SEFS108 - 32
    
FS-1865  
12:30Albertirsai SE-Váci ReménységFS48 - 51

2019-02-08 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0725  
17:30Gödöllői Sportklub-KLIKK Zsiráfok SEFJ20 - 0
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-0340  
19:30Albertirsai SE U21-Monor SE Old-ikFBU2163 - 56
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FJ-0421  
17:00Monor SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ54 - 106
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0638  
18:30Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNFJ78 - 23
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-1027  
20:30BKGDSE-HSE - U23FBU2161 - 53

2019-02-07 Csütörtök
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU21-0174  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-BKGDSEFBU2156 - 79
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0636  
19:30OSE Oroszlányok-Monor SE - Szedd ki!NFJ48 - 65
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0169  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Gödi SEFA72 - 61

2019-02-06 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU21-0415  
18:00Bikák KK-NagymarosFBU2120 - 0
    
FA-0416  
20:30Játékvezetők-Miklósi KékRókák KEFA63 - 60
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU21-0417  
20:00Hatvan KK-Albertirsai SEFBU2160 - 81
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-0418  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-KVSE KÉMÉNYEKFA57 - 85

2019-02-05 Kedd
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0632  
19:10DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KENFJ47 - 64
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0344  
19:20Gödöllői Sportklub-Nagymaros U18FJ57 - 50
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0715  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Váci ReménységFJ48 - 54
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-0395  
20:30BKGDSE-DMTK Haraszti SasokFBU2174 - 61

2019-02-04 Hétfő
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0396  
18:00Tatabányai Titánok U16-Parthus SEFK96 - 37

2019-02-03 Vasárnap
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    
FBU21-1029  
12:00HSE - U23-Monor SE Old-ikFBU2154 - 51
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
NFJ-0633  
16:00REGI-PAFC BASKETNFJ2 - 104
    
FBU21-0407  
18:00REGI-Gödöllői SportklubFBU2173 - 76
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
NK-0145  
12:00Gödi SE-Monor SENK44 - 67
    
FJ-0409  
13:45Gödi SE-Nagymaros U18FJ91 - 34
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0630  
14:30Gödöllői Sportklub-BKG Kos AkadémiaNFJ37 - 41
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-0345  
10:00Hernádi KA-BKGDSEFBU2148 - 60
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU21-0410  
19:00Dunakanyar KK-KLIKK Zsiráfok SEFBU2177 - 85

2019-02-02 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0397  
10:30Ferences DSE-Keresztúri SEFJ89 - 70
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0399  
16:00Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi VadkutyákNK63 - 42
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0724  
09:00KLIKK Zsiráfok SE-Miklósi KékRókák KEFJ49 - 100
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
NK-0400  
14:00Szentendrei KSE-PSK-HernádNK81 - 54
    
FK-0401  
16:00Szentendrei KSE-Ziccer KSFK105 - 50
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FK-0403  
15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SEFK82 - 73
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0607  
18:00PAFC BASKET-Százhalombattai KSE JuniorNFJ57 - 46
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FJ-0405  
13:00Beszterce Kosárlabda Klub-PSZSE - KisördögökFJ82 - 43
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0406  
16:00Váci Reménység-Szentendrei KSEFJ28 - 105

2019-02-01 Péntek
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    
FBU21-1021  
20:20HSE - U23-NagymarosFBU2120 - 0
    
FBU21-1026  
20:20HSE - U23-Albertirsai SEFBU2129 - 46
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0393  
17:30Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ50 - 51
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0635  
19:30Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSE JuniorNFJ47 - 74

2019-01-31 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU21-0391  
19:00Gödöllői Sportklub-Hernádi KAFBU2177 - 55
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU21-0390  
18:00Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEFBU2181 - 70
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0634  
19:30Monor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSENFJ76 - 50
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU21-0389  
19:45Monor SE Old-ik-Hatvan KKFBU2163 - 52

2019-01-30 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-1167  
20:00Játékvezetők-Ceglédi KE UPFA105 - 62
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0371  
18:20Ziccer KS-Monor SEFK57 - 91
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ-0420  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Ferences DSEFJ85 - 64
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0157  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Nagykőrösi Sólymok KEFA82 - 70

2019-01-29 Kedd
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
FBU21-0440  
16:00Albertirsai SE U21-REGIFBU2170 - 64
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0720  
17:00Tatai SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ77 - 71
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-1166  
19:50Tatai SE-Ceglédi KE UPFA98 - 82

2019-01-28 Hétfő
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0619  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETNFJ70 - 56
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NFJ-0627  
17:30Százhalombattai KSE Junior-REGINFJ104 - 18

2019-01-27 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ4021
08:00Gödi SE-Radobasket BicskeU1293 - 32
    
OGYJ4022
09:40Radobasket Bicske-Szentendrei KSEU1257 - 53
    
OGYJ4023
11:20Szentendrei KSE-Gödi SEU1231 - 100
    
OGYJ4071
13:00KVSE U12-BKG-VMG U12/AU1231 - 40
    
OGYJ4072
14:40BKG-VMG U12/A-KLIKK Zsiráfok SEU1252 - 27
    
OGYJ4073
16:20KLIKK Zsiráfok SE-KVSE U12U1226 - 44
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-1173  
17:00Gödi SE-Ceglédi KE UPFA89 - 58
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0629  
14:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyákNFJ50 - 78
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ-0723  
13:00Nagymaros U18-KLIKK Zsiráfok SEFJ66 - 42
    
FBU21-0385  
15:00Nagymaros-Dunakanyar KKFBU2128 - 102
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0386  
16:00Miklósi KékRókák KE-Gödöllői SportklubFJ92 - 30
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
LS-1641  
10:00PAFC BASKET-Treff 07 SELS69 - 38
    
LS-1642  
11:45Pénzügyőr SE-Treff 07 SELS122 - 10
    
LS-1643  
13:30Pénzügyőr SE-KLKSLS67 - 88
    
LS-1644  
15:15PAFC BASKET-KLKSLS20 - 86
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0628  
10:00BKG Kos Akadémia-Monor SE - Szedd ki!NFJ30 - 76
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ4041
08:00Elite Basket Törökbálint-BSC MedvékU1280 - 44
    
OGYJ4042
09:40BSC Medvék-Viadukt SEU1281 - 52
    
OGYJ4043
11:20Viadukt SE-Elite Basket TörökbálintU1228 - 87
    
OGYJ4061
13:00Herceghalmi Tigrisek-Diósdi SasokU1220 - 0
    
OGYJ4062
14:40Diósdi Sasok-DMTK Haraszti Sasok BU1260 - 48
    
OGYJ4063
16:20DMTK Haraszti Sasok B-Herceghalmi TigrisekU1236 - 57
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FA-1172  
14:00BKG-Veresegyház-Nagykőrösi Sólymok KEFA67 - 91

2019-01-26 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ4081
08:00BKG VMG U12/B-FKE KőrösiU1237 - 30
    
OGYJ4082
09:40FKE Kőrösi-FKE LobogóU120 - 0
    
OGYJ4083
11:20FKE Lobogó-BKG VMG U12/BU120 - 0
    
OGYJ4011
13:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti Sasok AU1282 - 54
    
OGYJ4012
14:40DMTK Haraszti Sasok A-RadobasketU1299 - 52
    
OGYJ4013
16:20Radobasket-PAFC BASKETU1257 - 97
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
NK-0451  
11:00Parthus SE-Szentendrei KSENK65 - 37
    
FK-0379  
13:00Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KEFK52 - 68
    
FJ-0380  
15:00Szentendrei KSE-Gödi SEFJ78 - 35
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0625  
18:00OSE Oroszlányok-Monor SENFJ72 - 63
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ-0381  
15:20PSZSE - Kisördögök-Tatai SEFJ86 - 71
   ASE Sportcsarnok Paks, Gesztenyés u. 2
    
NK-0408  
11:00Atomerőmű SE-PSK-HernádNK146 - 20
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0626  
15:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokNFJ53 - 60
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ4033
08:00BKGDSE U12-Monor SEU120 - 2
    
OGYJ4031
09:40Monor SE-PILIS BASKETU1253 - 55
    
OGYJ4032
11:20PILIS BASKET-BKGDSE U12U122 - 0
    
OGYJ4051
13:00Gödi SE - Dk. Kiscicák-Százhalombattai KSEU1256 - 26
    
OGYJ4052
14:40Százhalombattai KSE-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU1231 - 55
    
OGYJ4053
16:20BTDSE Taksonyi Ördögök-Gödi SE - Dk. KiscicákU1237 - 41
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0382  
16:00Váci Reménység-Beszterce Kosárlabda KlubFJ32 - 78

2019-01-25 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ-0373  
17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Keresztúri SEFJ127 - 54
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FBU21-0372  
19:00DMTK Haraszti Sasok-Bikák KKFBU2163 - 104
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0377  
16:00Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK83 - 57
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-1171  
19:30Miklósi KékRókák KE-BKG-VeresegyházFA103 - 61
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FJ-0374  
17:00Monor SE-Ferences DSEFJ77 - 67

2019-01-24 Csütörtök
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0300  
18:00Keresztúri SE-Váci ReménységFJ74 - 47
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0620  
19:45Monor SE-Százhalombattai KSENFJ63 - 40
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-0370  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETFA66 - 56

2019-01-23 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU21-0367  
18:00Bikák KK-REGIFBU21154 - 44
    
FA-0368  
20:00Játékvezetők-Tatai SEFA20 - 0
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0271  
18:15Ziccer KS-Parthus SEFK53 - 101
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU21-0369  
20:00Hatvan KK-Albertirsai SE U21FBU2148 - 75
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0200  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-DMTK Haraszti SasokFA50 - 68

2019-01-22 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU21-0365  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFBU2178 - 46
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU21-0366  
19:45Monor SE Old-ik-Albertirsai SEFBU2159 - 57

2019-01-21 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FJ-0297  
19:30Monor SE-PSZSE - KisördögökFJ61 - 49
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0617  
18:00Monor SE - Szedd ki!-REGINFJ70 - 27

2019-01-20 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ3011
08:00Szentendrei Kölyökfarkasok-DMTK Haraszti Sasok AU1160 - 57
    
OKJ3012
09:20DMTK Haraszti Sasok A-BTDSE Taksonyi Ördögök AU1162 - 36
    
OKJ3013
10:40BTDSE Taksonyi Ördögök A-Szentendrei KölyökfarkasokU1143 - 82
    
OKJ3021
12:00Gödi SE-Herceghalmi TigrisekU1165 - 29
    
OKJ3022
13:20Herceghalmi Tigrisek-PILIS BASKETU1135 - 58
    
OKJ3023
14:40PILIS BASKET-Gödi SEU1132 - 66
    
OKJ3041
16:00Pátyi SE-PAFC BASKETU116 - 113
    
OKJ3042
17:20PAFC BASKET-BTDSE Taksonyi Ördögök BU1181 - 19
    
OKJ3043
18:40BTDSE Taksonyi Ördögök B-Pátyi SEU1144 - 23
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
NFJ-0622  
17:00REGI-Gödöllői SportklubNFJ8 - 99
    
FBU21-0383  
19:00REGI-BKGDSEFBU2140 - 104
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
LS-1626  
10:00Dunaújvárosi Szitakötők-DMTK Haraszti SasokLS30 - 162
    
LS-1627  
11:45DMTK Haraszti Sasok-KKSLS47 - 51
    
LS-1628  
13:30KKS-Dunaújvárosi SzitakötőkLS80 - 16
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0621  
15:00DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSE JuniorNFJ57 - 49
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-1629  
09:00Gödöllői Sportklub-Monor SELS114 - 42
    
LS-1630  
10:45Gödi SE - DK. Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KELS0 - 20
    
LS-1631  
12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-Monor SELS0 - 20
    
LS-1632  
14:15Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KELS54 - 60
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
NK-0685  
10:00PSK-Hernád-Monor SENK22 - 99
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ-0219  
13:00Nagymaros U18-Ferences DSEFJ37 - 100
    
FBU21-0359  
19:00Dunakanyar KK-DMTK Haraszti SasokFBU2173 - 70
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0360  
16:00Miklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ111 - 57
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-1160  
15:00PAFC BASKET-Ceglédi KE UPFA20 - 0
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0363  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-KVSE KÉMÉNYEKFA39 - 94
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ-0364  
13:00Tatai SE-Váci ReménységFJ82 - 55

2019-01-19 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ3071
09:00SZKHSE-KLKS-VVSK U11U110 - 20
    
OKJ3073
10:20SZKHSE-FKE Kőrösi KenguruU1120 - 0
    
OKJ3072
11:40KLKS-VVSK U11-FKE Kőrösi KenguruU1149 - 17
    
OKJ3032
13:00Elite Rínók-RadobasketU1120 - 81
    
OKJ3031
14:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-Elite RínókU1154 - 29
    
OKJ3033
15:40Radobasket-Gödi SE - Dk. KiscicákU1188 - 30
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    
FBU21-1028  
12:00HSE - U23-Gödöllői SportklubFBU2187 - 47
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0349  
10:30Keresztúri SE-Monor SEFJ62 - 138
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ-0358  
14:15Gödi SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ63 - 80
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0347  
11:30Monor SE-Szentendrei KSEFK41 - 64
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0581  
18:00OSE Oroszlányok-PAFC BASKETNFJ79 - 41
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ-0355  
15:20Ferences DSE-PSZSE - KisördögökFJ68 - 64
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ3052
09:30BKG-VMG U11-BSC BocsokU1116 - 94
    
OKJ3053
10:50BSC Bocsok-Radobasket BicskeU1163 - 45
    
OKJ3051
12:10Radobasket Bicske-BKG-VMG U11U1146 - 16
    
OKJ3062
13:30DMTK Haraszti Sasok B-Viadukt SEU1119 - 72
    
OKJ3061
14:50BKGDSE U11-DMTK Haraszti Sasok BU1142 - 13
    
OKJ3063
16:10Viadukt SE-BKGDSE U11U1153 - 44

2019-01-18 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-0394  
19:30Hernádi KA-Albertirsai SE U21FBU2153 - 76
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0346  
19:30Miklósi KékRókák KE-DMTK Haraszti SasokFA82 - 59

2019-01-17 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU21-0343  
19:15Gödöllői Sportklub-Hatvan KKFBU2162 - 72
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0713  
18:15Dunaújvárosi Egyetem DSE-KLIKK Zsiráfok SEFJ126 - 39
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0241  
19:30PAFC BASKET-JátékvezetőkFA63 - 68
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
NFJ-0614  
17:30Százhalombattai KSE Junior-Nagykőrösi Sólymok KENFJ59 - 58

2019-01-16 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-1168  
20:00Játékvezetők-BKG-VeresegyházFA83 - 78
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FBU21-1030  
20:00Albertirsai SE U21-HSE - U23FBU2162 - 46
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0342  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-Gödi SEFA69 - 57
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0354  
16:30Nagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi VadkutyákNK65 - 50

2019-01-15 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0339  
19:50Tatai SE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA87 - 100

2019-01-14 Hétfő
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0616  
18:00Gödöllői Sportklub-DMTK Haraszti SasokNFJ37 - 99
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0623  
18:00Monor SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyákNFJ87 - 41

2019-01-13 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
FBU21-0333  
17:00REGI-Dunakanyar KKFBU2150 - 81
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
NK-0334  
15:15Gödi SE-Nagykőrösi Sólymok KENK64 - 23
    
FJ-0335  
16:45Gödi SE-Tatai SEFJ92 - 56
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0325  
12:00Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KEFK72 - 53
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ-0336  
13:00Nagymaros U18-Miklósi KékRókák KEFJ57 - 109
    
FBU21-0341  
15:00Albertirsai SE-NagymarosFBU21109 - 30
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0261  
11:00Szentendrei KSE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ108 - 55
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ-0331  
13:30PSZSE - Kisördögök-Keresztúri SEFJ77 - 58
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0575  
11:00PAFC BASKET-Százhalombattai KSENFJ82 - 49
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FJ-0721  
11:30Beszterce Kosárlabda Klub-KLIKK Zsiráfok SEFJ20 - 0
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0615  
11:00BKG Kos Akadémia-Monor SENFJ30 - 65

2019-01-12 Szombat
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
NK-0324  
10:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Parthus SENK50 - 62
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0282  
10:00Szentendrei KSE-Tatabányai Titánok U16FK37 - 80
    
NK-0517  
12:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubNK28 - 72
    
FJ-0328  
14:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ117 - 53
    
FS-1580  
18:00Szentendrei KSE-BLF PalotaFS99 - 77
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NK-0329  
10:00Atomerőmű SE-Monor SENK38 - 88
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0330  
15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Atomerőmű SENK55 - 60
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0480  
10:00Taksonyi Ördögök-Miklósi KékRókák KEFK11 - 85
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0332  
16:00Váci Reménység-Ferences DSEFJ51 - 58

2019-01-11 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0317  
19:20Ziccer KS-Taksonyi ÖrdögökFK75 - 43
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ-0320  
17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Monor SEFJ77 - 70
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-0319  
19:00DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KEFA73 - 61
    
FBU21-0318  
20:45DMTK Haraszti Sasok-KLIKK Zsiráfok SEFBU2198 - 54
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-0321  
19:30Hernádi KA-Bikák KKFBU2152 - 107
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0322  
19:30Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFA87 - 42
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-1579  
16:00Nagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti SasokLS78 - 45
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0613  
18:30Százhalombattai KSE-OSE OroszlányokNFJ47 - 74
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-0277  
20:30BKGDSE-Monor SE Old-ikFBU2161 - 69

2019-01-10 Csütörtök
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0722  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFJ0 - 20

2019-01-09 Szerda
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0337  
19:00Miklósi KékRókák KE-Tatabányai Titánok U16FK62 - 77
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-1511  
16:30Monor SE-BLF PalotaFS39 - 70
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0604  
19:30Monor SE - Szedd ki!-Nagykőrösi Sólymok KENFJ73 - 59

2019-01-08 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0230  
19:20Gödöllői Sportklub-Keresztúri SEFJ79 - 75

2019-01-06 Vasárnap
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FS-1485  
09:00Diósdi Sasok KE-Váci ReménységFS74 - 40
    
FS-1486  
10:45Váci Reménység-EKKE SerdülőFS22 - 42
    
FS-1487  
12:30EKKE Serdülő-Diósdi Sasok KEFS41 - 65
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FS-1479  
10:00DMTK Haraszti Sasok-Alba Fehérvár-SportopusFS71 - 81
    
FS-1480  
11:45Alba Fehérvár-Sportopus-Beszterce Kosárlabda KlubFS91 - 73
    
FS-1481  
13:30Beszterce Kosárlabda Klub-DMTK Haraszti SasokFS59 - 95
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ-0714  
13:00Gödi SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ149 - 20
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU21-0220  
15:00Nagymaros-Hatvan KKFBU2131 - 73
    
FBU21-0221  
19:00Dunakanyar KK-Albertirsai SE U21FBU2181 - 86
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FS-1460  
09:00Miklósi KékRókák KE-Monor SE - BFS72 - 46
    
FS-1461  
10:45Monor SE - B-Bikák KKFS90 - 33
    
FS-1462  
12:30Bikák KK-Miklósi KékRókák KEFS19 - 119
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FA-1165  
14:00BKG-Veresegyház-Százhalombattai KSE - PedagógusFA90 - 62

2019-01-05 Szombat
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
FS-1482  
10:00Dunaújvárosi Sárkányok U14-ALISCA KarvalyokFS84 - 48
    
FS-1483  
11:45ALISCA Karvalyok-OSE Lions U14 /CFS50 - 103
    
FS-1484  
13:30OSE Lions U14 /C-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS83 - 97
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-1469  
10:00KLIKK Zsiráfok SE-BKG-VeresegyházFS37 - 92
    
FS-1470  
11:45BKG-Veresegyház-PSK-HernádFS61 - 73
    
FS-1471  
13:30PSK-Hernád-KLIKK Zsiráfok SEFS97 - 45
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0518  
10:00Szentendrei KSE-Taksonyi ÖrdögökFK20 - 0
    
FS-1459  
12:00Szentendrei KSE-Monor SEFS111 - 75
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-1463  
09:00Taksonyi Ördögök-Herceghalmi TigrisekFS64 - 50
    
FS-1464  
10:45Herceghalmi Tigrisek-Gödöllői SportklubFS62 - 52
    
FS-1465  
12:30Gödöllői Sportklub-Taksonyi ÖrdögökFS43 - 72
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    
FS-1466  
14:00BSC-Páty-Parthus SEFS20 - 0
    
FS-1467  
15:45Parthus SE-Albertirsai SEFS57 - 45
    
FS-1468  
17:30Albertirsai SE-BSC-PátyFS58 - 62

2018-12-21 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FBU21-0272  
19:00DMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SEFBU2175 - 67
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FK-0232  
17:00Monor SE-Tatabányai Titánok U16FK29 - 110
   ESZI Sportcsarnok Paks, Zsíros köz
    
NK-0447  
18:00Atomerőmű SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK88 - 20

2018-12-20 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU21-0173  
18:00Gödöllői Sportklub-KLIKK Zsiráfok SEFBU21117 - 59
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0610  
19:45Monor SE-Miklósi KékGólyákNFJ73 - 55
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0609  
18:30Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNFJ98 - 60

2018-12-19 Szerda
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FBU21-1020  
20:30DMTK Haraszti Sasok-HSE - U23FBU2157 - 68
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU21-0314  
20:00Hatvan KK-BKGDSEFBU2157 - 71
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-0315  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFA59 - 93

2018-12-18 Kedd
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    
LS-1304  
09:00Treff 07 SE-Gödi SE - DK. KiscicákLS3 - 176
    
LS-1305  
10:45Gödöllői Sportklub-KLKSLS46 - 84
    
LS-1306  
12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-KLKSLS79 - 57
    
LS-1307  
14:15Gödöllői Sportklub-Treff 07 SELS106 - 12
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU21-0312  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-REGIFBU2177 - 50
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU21-0313  
19:45Monor SE Old-ik-Gödöllői SportklubFBU2173 - 58

2018-12-17 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    
FA-1164  
18:50Ceglédi KE UP-Nagykőrösi Sólymok KEFA64 - 88
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0586  
19:30PAFC BASKET-Monor SENFJ62 - 79
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0179  
18:30Tatabányai Titánok U16-Albertirsai SEFK170 - 12

2018-12-16 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FS-1383  
10:00Bikák KK-PSK-HernádFS49 - 38
    
FS-1384  
11:45PSK-Hernád-DMTK Haraszti SasokFS20 - 117
    
FS-1385  
13:30DMTK Haraszti Sasok-Bikák KKFS102 - 36
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
FBU21-1025  
18:00REGI-HSE - U23FBU2132 - 87
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0611  
10:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - Szedd ki!NFJ47 - 81
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FS-1365  
09:00EKKE Serdülő-Szentendrei KSEFS20 - 84
    
FS-1424  
10:45Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFS98 - 63
    
FS-1425  
12:30Miklósi KékRókák KE-EKKE SerdülőFS74 - 57
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0304  
16:45Gödi SE-Tatai SEFA56 - 64
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-1374  
12:00KLIKK Zsiráfok SE-Herceghalmi TigrisekFS30 - 92
    
FS-1375  
13:45Herceghalmi Tigrisek-OSE Lions U14 /CFS34 - 103
    
FS-1376  
15:30OSE Lions U14 /C-KLIKK Zsiráfok SEFS120 - 47
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ-0305  
13:00Nagymaros U18-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ55 - 114
    
FBU21-0306  
15:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFBU2137 - 97
    
FBU21-0307  
17:00Dunakanyar KK-Hernádi KAFBU2149 - 45
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0308  
16:00Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFJ47 - 106
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-1380  
09:00Monor SE-Albertirsai SEFS111 - 24
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FS-1377  
10:00Beszterce Kosárlabda Klub-BKG-VeresegyházFS150 - 45
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0311  
10:00Taksonyi Ördögök-Szentendrei KSEFK21 - 88
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FA-1163  
14:00BKG-Veresegyház-KVSE KÉMÉNYEKFA96 - 73

2018-12-15 Szombat
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ-0303  
14:00Ferences DSE-Gödi SEFJ0 - 20
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
NK-0142  
15:00Szentendrei KSE-Dunaújvárosi VadkutyákNK62 - 48
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0608  
18:00OSE Oroszlányok-BKG Kos AkadémiaNFJ96 - 30
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    
FS-1368  
09:00ALISCA Karvalyok-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS62 - 61
    
FS-1369  
10:45Dunaújvárosi Sárkányok U14-Parthus SEFS83 - 54
    
FS-1370  
12:30Parthus SE-ALISCA KarvalyokFS35 - 100
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-1373  
09:00Gödöllői Sportklub-Taksonyi ÖrdögökFS62 - 61
    
FS-1372  
10:45Alba Fehérvár-Sportopus-Gödöllői SportklubFS80 - 44
    
FS-1371  
12:30Taksonyi Ördögök-Alba Fehérvár-SportopusFS41 - 69
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ-0291  
17:00Tatai SE-Gödöllői SportklubFJ67 - 75
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    
FS-1386  
14:00BSC-Páty-BLF PalotaFS26 - 138
    
FS-1387  
15:45BLF Palota-Váci ReménységFS131 - 19
    
FS-1388  
17:30Váci Reménység-BSC-PátyFS55 - 51

2018-12-14 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0296  
17:30Gödöllői Sportklub-Beszterce Kosárlabda KlubFJ37 - 98
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-0231  
19:30Hernádi KA-DMTK Haraszti SasokFBU2161 - 51
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-1162  
19:30Miklósi KékRókák KE-Ceglédi KE UPFA112 - 39

2018-12-13 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU21-0295  
19:15Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE U21FBU2171 - 76

2018-12-12 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU21-0292  
19:00Bikák KK-Hatvan KKFBU21133 - 55
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0294  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKETFA92 - 46
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0519  
18:15Miklósi KékRókák KE-Parthus SEFK96 - 29
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0166  
18:40Váci Reménység-Gödöllői SportklubFJ38 - 77

2018-12-11 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-1161  
19:50Tatai SE-BKG-VeresegyházFA63 - 111

2018-12-10 Hétfő
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0602  
18:00Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETNFJ25 - 89

2018-12-09 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ3051
09:00Herceghalmi Tigrisek-Százhalombattai KSEU1245 - 51
    
OGYJ3052
10:20Viadukt SE-Diósdi SasokU1257 - 48
    
OGYJ3053
11:40Herceghalmi Tigrisek-Diósdi SasokU1260 - 50
    
OGYJ3054
13:00Százhalombattai KSE-Viadukt SEU1251 - 60
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
NFJ-0605  
10:00REGI-Monor SENFJ10 - 102
    
FBU21-0286  
12:00REGI-NagymarosFBU2168 - 43
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ-0288  
16:00Gödi SE-Keresztúri SEFJ139 - 50
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU21-0149  
19:00Dunakanyar KK-Bikák KKFBU2148 - 89
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0590  
11:00Monor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE JuniorNFJ57 - 42
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0310  
20:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-JátékvezetőkFA57 - 72
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0601  
14:00BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSENFJ45 - 52
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ3031
09:00Elite Basket Törökbálint-PILIS BASKETU120 - 2
    
OGYJ3032
10:20PILIS BASKET-Szentendrei KSEU1254 - 58
    
OGYJ3033
11:40Szentendrei KSE-Elite Basket TörökbálintU122 - 0

2018-12-08 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ3061
09:00DMTK Haraszti Sasok B-BKG-VMG U12/AU1249 - 23
    
OGYJ3062
10:20KVSE U12-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU1219 - 67
    
OGYJ3063
11:40vesztesek-U1240 - 44
    
OGYJ3064
13:00győztesek-U1227 - 61
    
OGYJ3041
14:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-BKGDSE U12U1241 - 38
    
OGYJ3042
15:40BKGDSE U12-BSC MedvékU1247 - 37
    
OGYJ3043
17:00Gödi SE - Dk. Kiscicák-BSC MedvékU1238 - 46
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    
FBU21-1024  
12:00HSE - U23-Dunakanyar KKFBU2159 - 42
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
NK-0686  
16:00PSK-Hernád-Dunaújvárosi VadkutyákNK53 - 97
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0719  
16:00KLIKK Zsiráfok SE-Ferences DSEFJ53 - 71
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0283  
16:00Szentendrei KSE-Nagymaros U18FJ147 - 24
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-1300  
09:30Nagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi SzitakötőkLS137 - 10
    
LS-1301  
11:15Dunaújvárosi Szitakötők-Monor SELS28 - 102
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FJ-0284  
13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KEFJ86 - 54
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ3011
09:00Gödi SE-DMTK Haraszti Sasok AU1262 - 71
    
OGYJ3012
10:20DMTK Haraszti Sasok A-PAFC BASKETU1252 - 77
    
OGYJ3013
11:40PAFC BASKET-Gödi SEU1293 - 60
    
OGYJ3021
13:00Monor SE-Radobasket BicskeU1236 - 60
    
OGYJ3022
14:20Radobasket Bicske-RadobasketU1239 - 69
    
OGYJ3023
15:40Radobasket-Monor SEU1276 - 26
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0285  
16:00Váci Reménység-Monor SEFJ52 - 64

2018-12-07 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-0275  
19:30Hernádi KA-KLIKK Zsiráfok SEFBU2154 - 53
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0276  
19:30Miklósi KékRókák KE-Gödi SEFA20 - 0

2018-12-06 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU21-0270  
19:15Gödöllői Sportklub-Albertirsai SEFBU2185 - 90
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0717  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEFJ66 - 50
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0603  
19:30Miklósi KékGólyák-OSE OroszlányokNFJ36 - 63

2018-12-05 Szerda
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0279  
17:45Gödöllői Sportklub-Parthus SENK42 - 43
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0289  
18:15Miklósi KékRókák KE-Nagykőrösi Sólymok KEFK52 - 53

2018-12-04 Kedd
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU21-0269  
19:45Monor SE Old-ik-Bikák KKFBU2159 - 60

2018-12-03 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FJ-0256  
19:30Monor SE-Gödi SEFJ52 - 66
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0596  
18:30Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNFJ68 - 49

2018-12-02 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0413  
13:00Parthus SE-Gödi SENK32 - 62
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0599  
15:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SENFJ65 - 71
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0245  
16:00Gödi SE-Nagykőrösi Sólymok KEFA61 - 59
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ-0264  
13:00Nagymaros U18-Beszterce Kosárlabda KlubFJ50 - 105
    
FBU21-0266  
19:00Dunakanyar KK-Hatvan KKFBU2164 - 54
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ-0263  
14:00PSZSE - Kisördögök-Váci ReménységFJ96 - 43
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
LS-1287  
14:45PAFC BASKET-Pénzügyőr SELS31 - 80
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0259  
10:00Tatabányai Titánok U16-Ziccer KSFK117 - 49

2018-12-01 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0718  
17:00Keresztúri SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ103 - 34
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0208  
16:00Gödöllői Sportklub-Atomerőmű SENK54 - 70
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0260  
12:00Szentendrei KSE-Parthus SEFK99 - 30
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0598  
19:00OSE Oroszlányok-REGINFJ184 - 13

2018-11-30 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FBU21-0254  
19:00DMTK Haraszti Sasok-REGIFBU2191 - 38
    
FA-0273  
20:45DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSE - PedagógusFA92 - 73
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0278  
19:15Gödöllői Sportklub-Taksonyi ÖrdögökFK122 - 22
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-1022  
19:30Hernádi KA-HSE - U23FBU2120 - 0
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-0258  
20:30BKGDSE-Albertirsai SE U21FBU2153 - 55

2018-11-28 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU21-0252  
18:00Bikák KK-Albertirsai SE U21FBU21109 - 68
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU21-0253  
20:00Hatvan KK-KLIKK Zsiráfok SEFBU2157 - 65
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-0172  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Tatai SEFA95 - 60

2018-11-27 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0251  
19:50Tatai SE-KVSE KÉMÉNYEKFA40 - 118

2018-11-26 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0248  
18:15Ferences DSE-Miklósi KékRókák KEFJ56 - 73

2018-11-25 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ2051
09:00DMTK Haraszti Sasok B-BKG-VMG U11U110 - 0
    
OKJ2052
10:20BKGDSE U11-BTDSE Taksonyi Ördögök BU1132 - 51
    
OKJ2053
11:40DMTK Haraszti Sasok B-BKGDSE U11U110 - 2
    
OKJ2054
13:00BKG-VMG U11-BTDSE Taksonyi Ördögök BU110 - 2
    
OKJ2011
14:20Gödi SE-Szentendrei KölyökfarkasokU110 - 2
    
OKJ2012
15:40Szentendrei Kölyökfarkasok-DMTK Haraszti Sasok AU1172 - 45
    
OKJ2013
17:00DMTK Haraszti Sasok A-Gödi SEU112 - 0
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FS-1145  
10:00Bikák KK-BSC-PátyFS58 - 43
    
FS-1146  
11:45BSC-Páty-Beszterce Kosárlabda KlubFS19 - 114
    
FS-1147  
13:30Beszterce Kosárlabda Klub-Bikák KKFS87 - 50
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
NFJ-0591  
16:00REGI-Százhalombattai KSENFJ15 - 119
    
FBU21-0243  
18:00REGI-Albertirsai SEFBU2128 - 117
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0592  
15:00DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ61 - 48
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FJ-0244  
15:00Gödi SE-PSZSE - KisördögökFJ68 - 63
    
NK-0217  
16:45Gödi SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK122 - 7
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU21-0265  
17:00Nagymaros-Hernádi KAFBU2158 - 76
    
FBU21-0246  
19:00Dunakanyar KK-Monor SE Old-ikFBU2158 - 61
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-1148  
09:00Monor SE-Gödöllői SportklubFS78 - 35
    
FS-1149  
10:45Gödöllői Sportklub-EKKE SerdülőFS72 - 27
    
FS-1150  
12:30EKKE Serdülő-Monor SEFS21 - 97
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0568  
15:00PAFC BASKET-BKG Kos AkadémiaNFJ77 - 28
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FJ-0242  
10:30Beszterce Kosárlabda Klub-Szentendrei KSEFJ60 - 71
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0249  
20:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Miklósi KékRókák KEFA66 - 110

2018-11-24 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ2061
09:00Viadukt SE-KLKS-VVSK U11U111 - 0
    
OKJ2062
10:20BSC Bocsok-SZKHSEU1143 - 30
    
OKJ2063
11:40KLKS-VVSK U11-SZKHSEU110 - 2
    
OKJ2064
13:00Viadukt SE-BSC BocsokU110 - 2
    
OKJ2021
14:20BTDSE Taksonyi Ördögök A-Gödi SE - Dk. KiscicákU1176 - 27
    
OKJ2022
15:40Gödi SE - Dk. Kiscicák-Herceghalmi TigrisekU1151 - 53
    
OKJ2023
17:00Herceghalmi Tigrisek-BTDSE Taksonyi Ördögök AU1115 - 71
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    
FS-1139  
09:00Diósdi Sasok KE-Herceghalmi TigrisekFS25 - 64
    
FS-1140  
10:45Herceghalmi Tigrisek-Alba Fehérvár-SportopusFS30 - 107
    
FS-1141  
12:30Alba Fehérvár-Sportopus-Diósdi Sasok KEFS129 - 28
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
NK-0234  
16:00Dunaújvárosi Vadkutyák-NagykátaNK58 - 49
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0255  
12:00Ferences DSE-Gödöllői SportklubFJ80 - 69
    
FK-0235  
14:00Gödöllői Sportklub-Ziccer KSFK118 - 29
    
NK-0236  
16:00Gödöllői Sportklub-PSK-HernádNK84 - 14
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-1133  
09:00KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEFS0 - 2
    
FS-1134  
10:45Szentendrei KSE-BLF PalotaFS110 - 84
    
FS-1135  
12:30BLF Palota-KLIKK Zsiráfok SEFS2 - 0
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FS-1151  
09:00Miklósi KékRókák KE-DMTK Haraszti SasokFS65 - 88
    
FS-1152  
10:45DMTK Haraszti Sasok-Parthus SEFS104 - 19
    
FS-1153  
12:30Parthus SE-Miklósi KékRókák KEFS50 - 104
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0238  
14:00Szentendrei KSE-Albertirsai SEFK142 - 27
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0204  
09:00Monor SE-Parthus SEFK53 - 68
    
FK-0257  
13:00Monor SE-Miklósi KékRókák KEFK37 - 76
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    
FS-1136  
09:00Monor SE - B-PSK-HernádFS76 - 45
    
FS-1137  
10:45PSK-Hernád-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS23 - 84
    
FS-1138  
12:30Dunaújvárosi Sárkányok U14-Monor SE - BFS58 - 36
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FK-0240  
13:30Nagykőrösi Sólymok KE-Parthus SEFK71 - 67
    
NK-0212  
15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Parthus SENK43 - 36
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ2041
09:00Radobasket-Radobasket BicskeU1173 - 21
    
OKJ2042
10:20Radobasket Bicske-PAFC BASKETU118 - 76
    
OKJ2043
11:40PAFC BASKET-RadobasketU1153 - 61
    
OKJ2031
13:00Elite Rínók-Pátyi SEU1152 - 30
    
OKJ2032
14:20Pátyi SE-PILIS BASKETU1119 - 66
    
OKJ2033
15:40PILIS BASKET-Elite RínókU1149 - 22
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-1142  
10:00Taksonyi Ördögök-OSE Lions U14 /CFS25 - 80
    
FS-1143  
11:45OSE Lions U14 /C-ALISCA KarvalyokFS88 - 56
    
FS-1144  
13:30ALISCA Karvalyok-Taksonyi ÖrdögökFS55 - 34
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    
FS-1154  
10:30BKG-Veresegyház-Váci ReménységFS0 - 2
    
FS-1155  
12:15Váci Reménység-Albertirsai SEFS44 - 39
    
FS-1156  
14:00Albertirsai SE-BKG-VeresegyházFS2 - 0

2018-11-23 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FJ-0229  
17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Váci ReménységFJ112 - 18
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0589  
18:00Miklósi KékGólyák-BKG Kos AkadémiaNFJ58 - 48
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    
NK-0222  
17:45Nagykáta-Gödöllői SportklubNK26 - 101
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-0233  
20:30BKGDSE-Gödöllői SportklubFBU2120 - 0

2018-11-22 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FBU21-0228  
19:15Gödöllői Sportklub-Bikák KKFBU2141 - 165
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0587  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-OSE OroszlányokNFJ79 - 76

2018-11-21 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FA-0225  
20:00Játékvezetők-Gödi SEFA85 - 80
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FA-0227  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA87 - 62

2018-11-20 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0182  
19:00Gödöllői Sportklub-Parthus SEFK51 - 33
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU21-0224  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFBU2153 - 65

2018-11-19 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NK-0239  
18:00Monor SE-Parthus SENK79 - 20
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NFJ-0595  
18:20Százhalombattai KSE Junior-Gödöllői SportklubNFJ89 - 30

2018-11-18 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ2011
09:00Gödi SE-DMTK Haraszti Sasok AU1274 - 66
    
OGYJ2012
10:20DMTK Haraszti Sasok A-Monor SEU1286 - 35
    
OGYJ2013
11:40Monor SE-Gödi SEU1237 - 72
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
FBU21-0215  
10:30REGI-Hernádi KAFBU2150 - 67
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
LS-1118  
13:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETLS88 - 54
    
LS-1119  
14:30Dunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SELS18 - 103
    
LS-1120  
16:00Dunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKETLS30 - 101
    
LS-1121  
17:30DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS72 - 67
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0218  
16:00Gödi SE-PAFC BASKETFA67 - 58
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    
LS-1122  
09:00Monor SE-KLKSLS16 - 65
    
LS-1123  
10:45Nagykőrösi Sólymok KE-KLKSLS52 - 35
    
LS-1124  
12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SELS104 - 22
    
LS-1125  
14:15Monor SE-Treff 07 SELS84 - 14
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0584  
14:00BKG Kos Akadémia-REGINFJ102 - 27
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ2041
09:00Herceghalmi Tigrisek-BKGDSE U12U1228 - 54
    
OGYJ2042
10:20BKGDSE U12-RadobasketU1229 - 80
    
OGYJ2043
11:40Radobasket-Herceghalmi TigrisekU1293 - 7

2018-11-17 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ2061
09:00BKG-VMG U12/A-KVSE U12U1238 - 79
    
OGYJ2062
10:20BTDSE Taksonyi Ördögök-Százhalombattai KSEU1236 - 43
    
OGYJ2063
11:40BKG-VMG U12/A-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU120 - 2
    
OGYJ2064
13:00KVSE U12-Százhalombattai KSEU1234 - 88
    
OGYJ2051
14:20Viadukt SE-DMTK Haraszti Sasok BU1248 - 31
    
OGYJ2052
15:40Diósdi Sasok-BSC MedvékU1236 - 76
    
OGYJ2053
17:00DMTK Haraszti Sasok B-Diósdi SasokU1228 - 45
    
OGYJ2054
18:20Viadukt SE-BSC MedvékU1227 - 60
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0207  
10:30Keresztúri SE-Miklósi KékRókák KEFJ60 - 126
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-1115  
09:00Gödöllői Sportklub-KKSLS62 - 45
    
LS-1116  
10:45KKS-Gödi SE - DK. KiscicákLS26 - 84
    
LS-1117  
12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-Gödöllői SportklubLS100 - 45
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0211  
12:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK70 - 71
    
NK-0210  
14:00Atomerőmű SE-Szentendrei KSENK104 - 31
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ-0716  
15:20PSZSE - Kisördögök-KLIKK Zsiráfok SEFJ62 - 53
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    
FJ-0213  
13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ98 - 58
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ2031
09:00PILIS BASKET-Szentendrei KSEU1256 - 66
    
OGYJ2032
10:20Szentendrei KSE-Gödi SE - Dk. KiscicákU1245 - 35
    
OGYJ2033
11:40Gödi SE - Dk. Kiscicák-PILIS BASKETU1222 - 52
    
OGYJ2021
13:00PAFC BASKET-Radobasket BicskeU1256 - 21
    
OGYJ2022
14:20Radobasket Bicske-Elite Basket TörökbálintU1238 - 27
    
OGYJ2023
15:40Elite Basket Törökbálint-PAFC BASKETU1230 - 57
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0214  
10:00Váci Reménység-Gödi SEFJ23 - 115

2018-11-16 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0201  
19:20Ziccer KS-Albertirsai SEFK114 - 27
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-0202  
19:00DMTK Haraszti Sasok-Tatai SEFA92 - 60
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0585  
18:30Százhalombattai KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ65 - 46
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-0205  
20:30BKGDSE-Albertirsai SEFBU2162 - 43
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ-0250  
16:30Tatai SE-Nagymaros U18FJ75 - 35
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0206  
18:00Tatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KEFK83 - 43

2018-11-15 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0580  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENFJ74 - 37

2018-11-14 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU21-0198  
18:00Bikák KK-BKGDSEFBU2169 - 67
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0571  
18:00Miklósi KékGólyák-DMTK Haraszti SasokNFJ43 - 67
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0298  
17:15Monor SE-Gödöllői SportklubFK32 - 57

2018-11-13 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FBU21-0195  
18:00KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U21FBU2158 - 40
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU21-0196  
19:45Monor SE Old-ik-NagymarosFBU21113 - 45
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0197  
19:50Tatai SE-Miklósi KékRókák KEFA44 - 117

2018-11-12 Hétfő
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FJ-0203  
17:30Monor SE-Gödöllői SportklubFJ57 - 44
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NFJ-0574  
18:20Százhalombattai KSE Junior-OSE OroszlányokNFJ47 - 82

2018-11-11 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    
NFJ-0577  
17:00REGI-Miklósi KékGólyákNFJ5 - 112
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    
NK-0181  
14:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Atomerőmű SENK14 - 151
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0578  
15:00DMTK Haraszti Sasok-BKG Kos AkadémiaNFJ72 - 34
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0183  
14:00Gödöllői Sportklub-Gödi SENK32 - 61
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU21-0191  
19:00Dunakanyar KK-Gödöllői SportklubFBU2179 - 55

2018-11-10 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0180  
16:30Keresztúri SE-Nagymaros U18FJ82 - 67
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0192  
14:00Miklósi KékRókák KE-Ziccer KSFK106 - 35
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
NK-0185  
14:00Szentendrei KSE-Parthus SENK46 - 59
    
FJ-0186  
16:00Ferences DSE-Szentendrei KSEFJ38 - 102
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
FK-0188  
14:00Nagykőrösi Sólymok KE-Taksonyi ÖrdögökFK73 - 28
    
NK-0189  
16:00Nagykőrösi Sólymok KE-PSK-HernádNK121 - 20

2018-11-09 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0177  
17:30Gödöllői Sportklub-PSZSE - KisördögökFJ92 - 76
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FBU21-0178  
19:30Hernádi KA-Albertirsai SEFBU2147 - 66

2018-11-08 Csütörtök
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU21-0199  
20:00Hatvan KK-DMTK Haraszti SasokFBU2178 - 73
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0593  
19:45Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ60 - 78

2018-11-05 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0193  
18:15Miklósi KékRókák KE-Monor SEFJ96 - 68
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NK-0187  
18:00Monor SE-NagykátaNK103 - 32

2018-11-04 Vasárnap
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0209  
10:30Szentendrei KSE-Tatai SEFJ149 - 38
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0573  
17:00BKG Kos Akadémia-Nagykőrösi Sólymok KENFJ40 - 81

2018-11-03 Szombat
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ-0194  
11:30Tatai SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ46 - 122

2018-11-02 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FBU21-0158  
19:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE Old-ikFBU2161 - 86

2018-10-31 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FBU21-0171  
18:00Bikák KK-Albertirsai SEFBU210 - 0

2018-10-29 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FBU21-0136  
20:00DMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SE U21FBU2164 - 75

2018-10-28 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ1051
09:00BKGDSE U11-PAFC BASKETU1115 - 75
    
OKJ1052
10:20PAFC BASKET-Viadukt SEU112 - 0
    
OKJ1053
11:40Viadukt SE-BKGDSE U11U110 - 2
    
OKJ1011
13:00Gödi SE-Szentendrei KölyökfarkasokU1155 - 57
    
OKJ1012
14:20Szentendrei Kölyökfarkasok-BTDSE Taksonyi Ördögök AU110 - 0
    
OKJ1013
15:40BTDSE Taksonyi Ördögök A-Gödi SEU1130 - 51
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FBU21-0168  
15:00Nagymaros-Albertirsai SE U21FBU2148 - 85
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FJ-0163  
10:00Szentendrei KSE-Keresztúri SEFJ141 - 31
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FJ-0164  
14:00PSZSE - Kisördögök-Miklósi KékRókák KEFJ56 - 95
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OKJ1061
09:00BSC Bocsok-BKG-VMG U11U1143 - 23
    
OKJ1062
10:20BKG-VMG U11-BTDSE Taksonyi Ördögök BU1123 - 36
    
OKJ1063
11:40BTDSE Taksonyi Ördögök B-BSC BocsokU1138 - 31
    
OKJ1033
13:00Pátyi SE-RadobasketU1120 - 0
    
OKJ1032
14:20Herceghalmi Tigrisek-Pátyi SEU1147 - 35
    
OKJ1031
15:40Radobasket-Herceghalmi TigrisekU110 - 20

2018-10-27 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OKJ1041
09:00PILIS BASKET-Radobasket BicskeU1129 - 16
    
OKJ1042
10:20Radobasket Bicske-DMTK Haraszti Sasok BU1134 - 12
    
OKJ1043
11:40DMTK Haraszti Sasok B-PILIS BASKETU1111 - 38
    
OKJ1021
13:00DMTK Haraszti Sasok A-Gödi SE - Dk. KiscicákU1167 - 22
    
OKJ1022
14:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-Elite RínókU1120 - 0
    
OKJ1023
15:40Elite Rínók-DMTK Haraszti Sasok AU110 - 20
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0161  
10:00Monor SE-Nagymaros U18FJ82 - 35
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FK-0152  
15:00Taksonyi Ördögök-Monor SEFK0 - 20

2018-10-26 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    
FA-0159  
19:00DMTK Haraszti Sasok-JátékvezetőkFA66 - 61
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FBU21-0162  
20:30BKGDSE-Dunakanyar KKFBU2175 - 46

2018-10-25 Csütörtök
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0564  
19:15DMTK Haraszti Sasok-REGINFJ124 - 20
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0583  
17:15Gödöllői Sportklub-Monor SE - Szedd ki!NFJ26 - 106
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0579  
19:45Monor SE-Százhalombattai KSE JuniorNFJ51 - 55

2018-10-22 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    
FJ-0165  
15:30Beszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSEFJ71 - 56

2018-10-21 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0146  
17:00Gödi SE-DMTK Haraszti SasokFA67 - 88
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FS-0758  
10:00Beszterce Kosárlabda Klub-Herceghalmi TigrisekFS92 - 50
    
FS-0759  
11:45Herceghalmi Tigrisek-Miklósi KékRókák KEFS64 - 71
    
FS-0760  
13:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFS52 - 72
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    
FS-0752  
10:00ALISCA Karvalyok-Alba Fehérvár-SportopusFS42 - 111

2018-10-20 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FS-0761  
09:00Bikák KK-Monor SEFS32 - 100
    
FS-0762  
10:45Monor SE-OSE Lions U14 /CFS2 - 0
    
FS-0763  
12:30OSE Lions U14 /C-Bikák KKFS0 - 2
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
FS-0746  
09:00BLF Palota-Gödöllői SportklubFS87 - 48
    
FS-0747  
10:40Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS52 - 81
    
FS-0748  
12:20Dunaújvárosi Sárkányok U14-BLF PalotaFS79 - 98
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    
FS-0749  
09:00Monor SE - B-Szentendrei KSEFS59 - 49
    
FS-0750  
10:45Szentendrei KSE-Parthus SEFS63 - 26
    
FS-0751  
12:30Parthus SE-Monor SE - BFS35 - 66
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-0755  
09:00Taksonyi Ördögök-Diósdi Sasok KEFS2 - 0
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    
FS-0764  
13:00BSC-Páty-EKKE SerdülőFS33 - 69
    
FS-0765  
14:45EKKE Serdülő-DMTK Haraszti SasokFS29 - 90
    
FS-0766  
16:30DMTK Haraszti Sasok-BSC-PátyFS109 - 30

2018-10-18 Csütörtök
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
NFJ-0565  
19:45Monor SE-Monor SE - Szedd ki!NFJ39 - 71
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0566  
19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNFJ64 - 40

2018-10-17 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FBU21-0156  
20:00Hatvan KK-Hernádi KAFBU2171 - 53

2018-10-16 Kedd
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    
FBU21-0154  
19:45Monor SE Old-ik-REGIFBU2171 - 39
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FA-0155  
19:30Tatai SE-PAFC BASKETFA93 - 71

2018-10-15 Hétfő
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0572  
17:30Gödöllői Sportklub-Monor SENFJ37 - 64
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0140  
18:30Tatabányai Titánok U16-Gödöllői SportklubFK61 - 47

2018-10-14 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0507  
10:00Parthus SE-Dunaújvárosi VadkutyákNK61 - 33
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
LS-0643  
09:00DMTK Haraszti Sasok-KLKSLS65 - 88
    
LS-0644  
10:45Dunaújvárosi Szitakötők-KLKSLS11 - 129
    
LS-0645  
12:30Dunaújvárosi Szitakötők-Treff 07 SELS64 - 32
    
LS-0646  
14:15DMTK Haraszti Sasok-Treff 07 SELS117 - 14
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-0647  
09:00Gödöllői Sportklub-Pénzügyőr SELS71 - 30
    
LS-0648  
10:45Gödi SE - DK. Kiscicák-Pénzügyőr SELS113 - 29
    
LS-0649  
12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKETLS100 - 11
    
LS-0650  
14:15Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETLS0 - 2
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FJ-0147  
13:00Nagymaros U18-PSZSE - KisördögökFJ47 - 69
    
FBU21-0148  
15:00Nagymaros-Gödöllői SportklubFBU2146 - 109
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FJ-0150  
16:00Miklósi KékRókák KE-Váci ReménységFJ20 - 0
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    
NK-0151  
10:00Nagykáta-Nagykőrösi Sólymok KENK28 - 89
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    
FJ-0153  
13:00Ferences DSE-Tatai SEFJ71 - 34

2018-10-13 Szombat
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-0651  
14:00Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SELS76 - 27
    
LS-0652  
15:45Monor SE-KKSLS23 - 68
    
LS-0653  
17:30KKS-Nagykőrösi Sólymok KELS52 - 63
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0567  
18:00OSE Oroszlányok-Gödöllői SportklubNFJ110 - 27

2018-10-12 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0137  
19:00Gödöllői Sportklub-Gödi SEFJ70 - 76
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0138  
19:30Miklósi KékRókák KE-JátékvezetőkFA74 - 82
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FJ-0139  
19:30Monor SE-Szentendrei KSEFJ36 - 82
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    
NFJ-0569  
18:30Százhalombattai KSE-Százhalombattai KSE JuniorNFJ53 - 51

2018-10-11 Csütörtök
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0141  
17:30Keresztúri SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ75 - 104

2018-10-07 Vasárnap
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ1041
09:00Viadukt SE-Gödi SE - Dk. KiscicákU1224 - 39
    
OGYJ1042
10:20Gödi SE - Dk. Kiscicák-BKGDSE U12U1238 - 26
    
OGYJ1043
11:40BKGDSE U12-Viadukt SEU1235 - 27
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ1031
09:00Herceghalmi Tigrisek-Elite Basket TörökbálintU1213 - 63
    
OGYJ1032
10:20Elite Basket Törökbálint-Szentendrei KSEU1243 - 26
    
OGYJ1033
11:40Szentendrei KSE-Herceghalmi TigrisekU1243 - 26

2018-10-06 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    
OGYJ1061
09:00DMTK Haraszti Sasok B-Százhalombattai KSEU122 - 0
    
OGYJ1062
10:20BTDSE Taksonyi Ördögök-BSC MedvékU1225 - 43
    
OGYJ1063
11:40Százhalombattai KSE-BTDSE Taksonyi ÖrdögökU120 - 2
    
OGYJ1061
13:00DMTK Haraszti Sasok B-BSC MedvékU1215 - 65
    
OGYJ1021
14:20PILIS BASKET-Radobasket BicskeU1231 - 36
    
OGYJ1022
15:40Radobasket Bicske-Monor SEU1237 - 46
    
OGYJ1023
17:00Monor SE-PILIS BASKETU1248 - 49
   Bálint Márton Ált. Isk. Törökbálint, Köztársaság tér 8
    
OGYJ1051
09:00Radobasket-Diósdi SasokU1295 - 20
    
OGYJ1052
10:20Diósdi Sasok-BKG-VMG U12/AU1254 - 33
    
OGYJ1053
11:40BKG-VMG U12/A-RadobasketU127 - 91
    
OGYJ1011
13:00PAFC BASKET-Gödi SEU1247 - 48
    
OGYJ1012
14:20Gödi SE-DMTK Haraszti Sasok AU1265 - 49
    
OGYJ1013
15:40DMTK Haraszti Sasok A-PAFC BASKETU1245 - 35

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok