pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


NOV
13

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Szilvia nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-11-13 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U21FBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE Old-ik-NagymarosFBU21
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    19:50Tatai SE-Miklósi KékRókák KEFA
2018-11-14 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-BKGDSEFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:00Miklósi KékGólyák-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:15Monor SE-Gödöllői SportklubFK
2018-11-15 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENFJ
2018-11-16 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    19:20Ziccer KS-Albertirsai SEFK
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Tatai SEFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:30BKGDSE-Albertirsai SEFBU21
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    16:30Tatai SE-Nagymaros U18FJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:00Tatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KEFK
2018-11-17 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Miklósi KékRókák KEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-KKSLS
    10:45KKS-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-Gödöllői SportklubLS
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    12:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK
    14:00Atomerőmű SE-Szentendrei KSENK
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    10:00Váci Reménység-Gödi SEFJ
2018-11-18 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    10:30REGI-Hernádi KAFBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    13:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETLS
    14:30Dunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SELS
    16:00Dunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKETLS
    17:30DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:00Gödi SE-PAFC BASKETFA
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE-KLKSLS
    10:45Nagykőrösi Sólymok KE-KLKSLS
    12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SELS
    14:15Monor SE-Treff 07 SELS
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-REGINFJ
2018-11-19 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Parthus SENK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    18:20Százhalombattai KSE Junior-Gödöllői SportklubNFJ
2018-11-20 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:00Gödöllői Sportklub-Parthus SEFK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFBU21
 
2018-11-13 Kedd
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U2158:40
    FATatai SE-Miklósi KékRókák KE0:0
    FBU21Monor SE Old-ik-Nagymaros0:0
2018-11-12 Hétfő
    FJMonor SE-Gödöllői Sportklub57:44
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-OSE Oroszlányok47:82
2018-11-11 Vasárnap
    NKDunaújvárosi Vadkutyák-Atomerőmű SE14:151
    NFJDMTK Haraszti Sasok-BKG Kos Akadémia72:34
    NKGödöllői Sportklub-Gödi SE32:61
    FBU21Dunakanyar KK-Gödöllői Sportklub79:55
    NFJREGI-Miklósi KékGólyák5:112
2018-11-10 Szombat
    FKMiklósi KékRókák KE-Ziccer KS106:35
    FKNagykőrösi Sólymok KE-Taksonyi Ördögök73:28
    NKNagykőrösi Sólymok KE-PSK121:20
    FJKeresztúri SE-Nagymaros U1882:67
    NKSzentendrei KSE-Parthus SE46:59
    FJFerences DSE-Szentendrei KSE38:102
2018-11-09 Péntek
    FBU21Hernádi KA-Albertirsai SE47:66
    FJGödöllői Sportklub-PSZSE - Kisördögök92:76
2018-11-08 Csütörtök
    FBU21Hatvan KK-DMTK Haraszti Sasok78:73
    NFJMonor SE-Nagykőrösi Sólymok KE60:78
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2018-11-13 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U21FBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE Old-ik-NagymarosFBU21
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    19:50Tatai SE-Miklósi KékRókák KEFA
2018-11-14 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-BKGDSEFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:00Miklósi KékGólyák-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:15Monor SE-Gödöllői SportklubFK
2018-11-15 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENFJ
2018-11-16 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    19:20Ziccer KS-Albertirsai SEFK
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Tatai SEFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:30BKGDSE-Albertirsai SEFBU21
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    16:30Tatai SE-Nagymaros U18FJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:00Tatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KEFK
2018-11-17 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Miklósi KékRókák KEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-KKSLS
    10:45KKS-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-Gödöllői SportklubLS
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    12:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK
    14:00Atomerőmű SE-Szentendrei KSENK
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    10:00Váci Reménység-Gödi SEFJ
2018-11-18 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    10:30REGI-Hernádi KAFBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    13:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETLS
    14:30Dunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SELS
    16:00Dunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKETLS
    17:30DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:00Gödi SE-PAFC BASKETFA
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE-KLKSLS
    10:45Nagykőrösi Sólymok KE-KLKSLS
    12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SELS
    14:15Monor SE-Treff 07 SELS
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-REGINFJ
2018-11-19 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Parthus SENK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    18:20Százhalombattai KSE Junior-Gödöllői SportklubNFJ
2018-11-20 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:00Gödöllői Sportklub-Parthus SEFK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFBU21
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-11-13 Kedd
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U2158:40
    FATatai SE-Miklósi KékRókák KE0:0
    FBU21Monor SE Old-ik-Nagymaros0:0
2018-11-12 Hétfő
    FJMonor SE-Gödöllői Sportklub57:44
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-OSE Oroszlányok47:82
2018-11-11 Vasárnap
    NKDunaújvárosi Vadkutyák-Atomerőmű SE14:151
    NFJDMTK Haraszti Sasok-BKG Kos Akadémia72:34
    NKGödöllői Sportklub-Gödi SE32:61
    FBU21Dunakanyar KK-Gödöllői Sportklub79:55
    NFJREGI-Miklósi KékGólyák5:112
2018-11-10 Szombat
    FKMiklósi KékRókák KE-Ziccer KS106:35
    FKNagykőrösi Sólymok KE-Taksonyi Ördögök73:28
    NKNagykőrösi Sólymok KE-PSK121:20
    FJKeresztúri SE-Nagymaros U1882:67
    NKSzentendrei KSE-Parthus SE46:59
    FJFerences DSE-Szentendrei KSE38:102
2018-11-09 Péntek
    FBU21Hernádi KA-Albertirsai SE47:66
    FJGödöllői Sportklub-PSZSE - Kisördögök92:76
2018-11-08 Csütörtök
    FBU21Hatvan KK-DMTK Haraszti Sasok78:73
    NFJMonor SE-Nagykőrösi Sólymok KE60:78

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok