pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


OKT
17

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Hedvig nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-10-17 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-Hernádi KAFBU21
2018-10-18 Csütörtök
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNFJ
2018-10-20 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    09:00Bikák KK-Monor SEFS
    10:45Monor SE-OSE Lions U14 /CFS
    12:30OSE Lions U14 /C-Bikák KKFS
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    09:00BLF Palota-Gödöllői SportklubFS
    10:40Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
    12:20Dunaújvárosi Sárkányok U14-BLF PalotaFS
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE - B-Szentendrei KSEFS
    10:45Szentendrei KSE-Parthus SEFS
    12:30Parthus SE-Monor SE - BFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    09:00Taksonyi Ördögök-Diósdi Sasok KEFS
    10:45Diósdi Sasok KE-Albertirsai SEFS
    12:30Albertirsai SE-Taksonyi ÖrdögökFS
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    13:00BSC-Páty-EKKE SerdülőFS
    14:45EKKE Serdülő-DMTK Haraszti SasokFS
    16:30DMTK Haraszti Sasok-BSC-PátyFS
2018-10-21 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    17:00Gödi SE-DMTK Haraszti SasokFA
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    10:00Beszterce Kosárlabda Klub-Herceghalmi TigrisekFS
    11:45Herceghalmi Tigrisek-Miklósi KékRókák KEFS
    13:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFS
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    10:00ALISCA Karvalyok-Alba Fehérvár-SportopusFS
    11:45Alba Fehérvár-Sportopus-PSKFS
    13:30PSK-ALISCA KarvalyokFS
2018-10-22 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    15:30Beszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSEFJ
 
2018-10-17 Szerda
    FBU21Hatvan KK-Hernádi KA0:0
2018-10-16 Kedd
    FATatai SE-PAFC BASKET93:71
    FBU21Monor SE Old-ik-REGI0:0
2018-10-15 Hétfő
    FKTatabányai Titánok U16-Gödöllői Sportklub61:47
    NFJGödöllői Sportklub-Monor SE37:64
2018-10-14 Vasárnap
    FJMiklósi KékRókák KE-Váci Reménység0:0
    NKParthus SE-Dunaújvárosi Vadkutyák61:33
    FJFerences DSE-Tatai SE71:34
    LSDMTK Haraszti Sasok-KLKS65:88
    LSDunaújvárosi Szitakötők-KLKS11:129
    LSDunaújvárosi Szitakötők-Treff 07 SE64:32
    LSDMTK Haraszti Sasok-Treff 07 SE117:14
    LSGödöllői Sportklub-Pénzügyőr SE71:30
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-Pénzügyőr SE113:29
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKET100:11
    LSGödöllői Sportklub-PAFC BASKET0:2
    NKNagykáta-Nagykőrösi Sólymok KE28:89
    FJNagymaros U18-PSZSE - Kisördögök47:69
    FBU21Nagymaros-Gödöllői Sportklub46:109
2018-10-13 Szombat
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Monor SE76:27
    LSMonor SE-KKS23:68
    LSKKS-Nagykőrösi Sólymok KE52:63
    NFJOSE Oroszlányok-Gödöllői Sportklub110:27
2018-10-12 Péntek
    NFJSzázhalombattai KSE-Százhalombattai KSE Junior53:51
    FAMiklósi KékRókák KE-Játékvezetők74:82
    FJMonor SE-Szentendrei KSE36:82
    FJGödöllői Sportklub-Gödi SE70:76
2018-10-11 Csütörtök
    FJKeresztúri SE-Beszterce Kosárlabda Klub75:104
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2018-10-17 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-Hernádi KAFBU21
2018-10-18 Csütörtök
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNFJ
2018-10-20 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    09:00Bikák KK-Monor SEFS
    10:45Monor SE-OSE Lions U14 /CFS
    12:30OSE Lions U14 /C-Bikák KKFS
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    09:00BLF Palota-Gödöllői SportklubFS
    10:40Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
    12:20Dunaújvárosi Sárkányok U14-BLF PalotaFS
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE - B-Szentendrei KSEFS
    10:45Szentendrei KSE-Parthus SEFS
    12:30Parthus SE-Monor SE - BFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    09:00Taksonyi Ördögök-Diósdi Sasok KEFS
    10:45Diósdi Sasok KE-Albertirsai SEFS
    12:30Albertirsai SE-Taksonyi ÖrdögökFS
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    13:00BSC-Páty-EKKE SerdülőFS
    14:45EKKE Serdülő-DMTK Haraszti SasokFS
    16:30DMTK Haraszti Sasok-BSC-PátyFS
2018-10-21 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    17:00Gödi SE-DMTK Haraszti SasokFA
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    10:00Beszterce Kosárlabda Klub-Herceghalmi TigrisekFS
    11:45Herceghalmi Tigrisek-Miklósi KékRókák KEFS
    13:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFS
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    10:00ALISCA Karvalyok-Alba Fehérvár-SportopusFS
    11:45Alba Fehérvár-Sportopus-PSKFS
    13:30PSK-ALISCA KarvalyokFS
2018-10-22 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    15:30Beszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSEFJ
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-10-17 Szerda
    FBU21Hatvan KK-Hernádi KA0:0
2018-10-16 Kedd
    FATatai SE-PAFC BASKET93:71
    FBU21Monor SE Old-ik-REGI0:0
2018-10-15 Hétfő
    FKTatabányai Titánok U16-Gödöllői Sportklub61:47
    NFJGödöllői Sportklub-Monor SE37:64
2018-10-14 Vasárnap
    FJMiklósi KékRókák KE-Váci Reménység0:0
    NKParthus SE-Dunaújvárosi Vadkutyák61:33
    FJFerences DSE-Tatai SE71:34
    LSDMTK Haraszti Sasok-KLKS65:88
    LSDunaújvárosi Szitakötők-KLKS11:129
    LSDunaújvárosi Szitakötők-Treff 07 SE64:32
    LSDMTK Haraszti Sasok-Treff 07 SE117:14
    LSGödöllői Sportklub-Pénzügyőr SE71:30
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-Pénzügyőr SE113:29
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKET100:11
    LSGödöllői Sportklub-PAFC BASKET0:2
    NKNagykáta-Nagykőrösi Sólymok KE28:89
    FJNagymaros U18-PSZSE - Kisördögök47:69
    FBU21Nagymaros-Gödöllői Sportklub46:109
2018-10-13 Szombat
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Monor SE76:27
    LSMonor SE-KKS23:68
    LSKKS-Nagykőrösi Sólymok KE52:63
    NFJOSE Oroszlányok-Gödöllői Sportklub110:27
2018-10-12 Péntek
    NFJSzázhalombattai KSE-Százhalombattai KSE Junior53:51
    FAMiklósi KékRókák KE-Játékvezetők74:82
    FJMonor SE-Szentendrei KSE36:82
    FJGödöllői Sportklub-Gödi SE70:76
2018-10-11 Csütörtök
    FJKeresztúri SE-Beszterce Kosárlabda Klub75:104

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok