pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


FEB
17

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Donát nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-02-17 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    11:00Parthus SE-Atomerőmű SENK
    13:00Parthus SE-Gödöllői SportklubFK
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    15:00Gödi SE-Gödöllői SportklubNK
2019-02-18 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    18:50Ceglédi KE UP-PAFC BASKETFA
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    18:00Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSFK
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-REGINFJ
2019-02-19 Kedd
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:15Százhalombattai KSE - Pedagógus-BKG-VeresegyházFA
2019-02-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:15Játékvezetők-Nagykőrösi Sólymok KEFA
2019-02-21 Csütörtök
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNFJ8-12
2019-02-22 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-Tatai SEFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    17:00Ferences DSE-Monor SEFJ1-7
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-Monor SENFJ1-7
2019-02-23 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    13:00KKS-KLKSLS
    14:45KLKS-Treff 07 SELS
    16:30Treff 07 SE-KKSLS
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    13:00HSE - U23-Albertirsai SEFBU211-7
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Gödöllői SportklubFJ8-14
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    10:00Dunaújvárosi Szitakötők-Gödöllői SportklubLS
    11:45DMTK Haraszti Sasok-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    13:30DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői SportklubLS
    15:15Dunaújvárosi Szitakötők-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    17:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödi SENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    14:00Szentendrei KSE-Atomerőmű SENK
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Pénzügyőr SELS
    10:45Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETLS
    12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Pénzügyőr SELS
    14:15Monor SE-PAFC BASKETLS
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Tatabányai Titánok U16FK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    16:00Váci Reménység-KLIKK Zsiráfok SEFJ8-14
2019-02-24 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    15:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETNFJ1-7
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:50Gödi SE-JátékvezetőkFA
    19:00Gödi SE-Szentendrei KSEFJ1-7
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    12:00Nagymaros U18-Tatai SEFJ8-14
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    14:00BKG-Veresegyház-DMTK Haraszti SasokFA
 
2019-02-17 Vasárnap
    NKParthus SE-Atomerőmű SE38:63
    FKParthus SE-Gödöllői Sportklub54:58
    NKGödi SE-Gödöllői Sportklub0:0
2019-02-16 Szombat
    FJTatai SE-Monor SE54:87
    FJDunaújvárosi Egyetem DSE-Gödi SE65:60
    NKSzentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KE30:61
    FBU21HSE - U23-Bikák KK61:93
2019-02-15 Péntek
    FJKeresztúri SE-Tatai SE59:57
    FACeglédi KE UP-DMTK Haraszti Sasok50:94
2019-02-14 Csütörtök
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-HSE - U2355:95
    FJDunaújvárosi Egyetem DSE-PSZSE - Kisördögök2:1
2019-02-13 Szerda
    FBU21Albertirsai SE-Albertirsai SE U2173:60
    FBU21Hatvan KK-HSE - U2358:85
    FKZiccer KS-Miklósi KékRókák KE46:98
    NFJPAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!46:72
    FAJátékvezetők-DMTK Haraszti Sasok65:72
2019-02-12 Kedd
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-Bikák KK40:72
    FATatai SE-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
    FBU21Monor SE Old-ik-Hernádi KA72:68
2019-02-11 Hétfő
    FJMiklósi KékRókák KE-Tatai SE103:59
    FBU21DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői Sportklub76:68
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-BKG Kos Akadémia57:33
    FACeglédi KE UP-Százhalombattai KSE - Pedagógus66:67
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2019-02-17 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    11:00Parthus SE-Atomerőmű SENK
    13:00Parthus SE-Gödöllői SportklubFK
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    15:00Gödi SE-Gödöllői SportklubNK
2019-02-18 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    18:50Ceglédi KE UP-PAFC BASKETFA
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    18:00Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSFK
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-REGINFJ
2019-02-19 Kedd
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:15Százhalombattai KSE - Pedagógus-BKG-VeresegyházFA
2019-02-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:15Játékvezetők-Nagykőrösi Sólymok KEFA
2019-02-21 Csütörtök
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNFJ8-12
2019-02-22 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-Tatai SEFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    17:00Ferences DSE-Monor SEFJ1-7
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-Monor SENFJ1-7
2019-02-23 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    13:00KKS-KLKSLS
    14:45KLKS-Treff 07 SELS
    16:30Treff 07 SE-KKSLS
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    13:00HSE - U23-Albertirsai SEFBU211-7
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Gödöllői SportklubFJ8-14
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    10:00Dunaújvárosi Szitakötők-Gödöllői SportklubLS
    11:45DMTK Haraszti Sasok-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    13:30DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői SportklubLS
    15:15Dunaújvárosi Szitakötők-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    17:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödi SENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    14:00Szentendrei KSE-Atomerőmű SENK
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Pénzügyőr SELS
    10:45Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETLS
    12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Pénzügyőr SELS
    14:15Monor SE-PAFC BASKETLS
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Tatabányai Titánok U16FK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    16:00Váci Reménység-KLIKK Zsiráfok SEFJ8-14
2019-02-24 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    15:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETNFJ1-7
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:50Gödi SE-JátékvezetőkFA
    19:00Gödi SE-Szentendrei KSEFJ1-7
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    12:00Nagymaros U18-Tatai SEFJ8-14
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    14:00BKG-Veresegyház-DMTK Haraszti SasokFA
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-02-17 Vasárnap
    NKParthus SE-Atomerőmű SE38:63
    FKParthus SE-Gödöllői Sportklub54:58
    NKGödi SE-Gödöllői Sportklub0:0
2019-02-16 Szombat
    FJTatai SE-Monor SE54:87
    FJDunaújvárosi Egyetem DSE-Gödi SE65:60
    NKSzentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KE30:61
    FBU21HSE - U23-Bikák KK61:93
2019-02-15 Péntek
    FJKeresztúri SE-Tatai SE59:57
    FACeglédi KE UP-DMTK Haraszti Sasok50:94
2019-02-14 Csütörtök
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-HSE - U2355:95
    FJDunaújvárosi Egyetem DSE-PSZSE - Kisördögök2:1
2019-02-13 Szerda
    FBU21Albertirsai SE-Albertirsai SE U2173:60
    FBU21Hatvan KK-HSE - U2358:85
    FKZiccer KS-Miklósi KékRókák KE46:98
    NFJPAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!46:72
    FAJátékvezetők-DMTK Haraszti Sasok65:72
2019-02-12 Kedd
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-Bikák KK40:72
    FATatai SE-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
    FBU21Monor SE Old-ik-Hernádi KA72:68
2019-02-11 Hétfő
    FJMiklósi KékRókák KE-Tatai SE103:59
    FBU21DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői Sportklub76:68
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-BKG Kos Akadémia57:33
    FACeglédi KE UP-Százhalombattai KSE - Pedagógus66:67

pmkszjvt

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok