pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


FEB
17

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Donát nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-02-17 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    11:00Parthus SE-Atomerőmű SENK
    13:00Parthus SE-Gödöllői SportklubFK
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    15:00Gödi SE-Gödöllői SportklubNK
2019-02-18 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    18:50Ceglédi KE UP-PAFC BASKETFA
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    18:00Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSFK
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-REGINFJ
2019-02-19 Kedd
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:15Százhalombattai KSE - Pedagógus-BKG-VeresegyházFA
2019-02-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:15Játékvezetők-Nagykőrösi Sólymok KEFA
2019-02-21 Csütörtök
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNFJ8-12
2019-02-22 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-Tatai SEFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    17:00Ferences DSE-Monor SEFJ1-7
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-Monor SENFJ1-7
2019-02-23 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    13:00KKS-KLKSLS
    14:45KLKS-Treff 07 SELS
    16:30Treff 07 SE-KKSLS
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    13:00HSE - U23-Albertirsai SEFBU211-7
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Gödöllői SportklubFJ8-14
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    10:00Dunaújvárosi Szitakötők-Gödöllői SportklubLS
    11:45DMTK Haraszti Sasok-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    13:30DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői SportklubLS
    15:15Dunaújvárosi Szitakötők-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    17:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödi SENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    14:00Szentendrei KSE-Atomerőmű SENK
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Pénzügyőr SELS
    10:45Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETLS
    12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Pénzügyőr SELS
    14:15Monor SE-PAFC BASKETLS
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Tatabányai Titánok U16FK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    16:00Váci Reménység-KLIKK Zsiráfok SEFJ8-14
2019-02-24 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    15:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETNFJ1-7
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:50Gödi SE-JátékvezetőkFA
    19:00Gödi SE-Szentendrei KSEFJ1-7
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    12:00Nagymaros U18-Tatai SEFJ8-14
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    14:00BKG-Veresegyház-DMTK Haraszti SasokFA
 
2019-02-17 Vasárnap
    NKParthus SE-Atomerőmű SE38:63
    FKParthus SE-Gödöllői Sportklub54:58
    NKGödi SE-Gödöllői Sportklub0:0
2019-02-16 Szombat
    FJTatai SE-Monor SE54:87
    FJDunaújvárosi Egyetem DSE-Gödi SE65:60
    NKSzentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KE30:61
    FBU21HSE - U23-Bikák KK61:93
2019-02-15 Péntek
    FJKeresztúri SE-Tatai SE59:57
    FACeglédi KE UP-DMTK Haraszti Sasok50:94
2019-02-14 Csütörtök
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-HSE - U2355:95
    FJDunaújvárosi Egyetem DSE-PSZSE - Kisördögök2:1
2019-02-13 Szerda
    FBU21Albertirsai SE-Albertirsai SE U2173:60
    FBU21Hatvan KK-HSE - U2358:85
    FKZiccer KS-Miklósi KékRókák KE46:98
    NFJPAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!46:72
    FAJátékvezetők-DMTK Haraszti Sasok65:72
2019-02-12 Kedd
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-Bikák KK40:72
    FATatai SE-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
    FBU21Monor SE Old-ik-Hernádi KA72:68
2019-02-11 Hétfő
    FJMiklósi KékRókák KE-Tatai SE103:59
    FBU21DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői Sportklub76:68
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-BKG Kos Akadémia57:33
    FACeglédi KE UP-Százhalombattai KSE - Pedagógus66:67
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2019-02-17 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    11:00Parthus SE-Atomerőmű SENK
    13:00Parthus SE-Gödöllői SportklubFK
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    15:00Gödi SE-Gödöllői SportklubNK
2019-02-18 Hétfő
   Török János Mezőgazdasági SZI Cegléd, Széchenyi út 16
    18:50Ceglédi KE UP-PAFC BASKETFA
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    18:00Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSFK
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-REGINFJ
2019-02-19 Kedd
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:15Százhalombattai KSE - Pedagógus-BKG-VeresegyházFA
2019-02-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:15Játékvezetők-Nagykőrösi Sólymok KEFA
2019-02-21 Csütörtök
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNFJ8-12
2019-02-22 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-Tatai SEFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    17:00Ferences DSE-Monor SEFJ1-7
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-Monor SENFJ1-7
2019-02-23 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    13:00KKS-KLKSLS
    14:45KLKS-Treff 07 SELS
    16:30Treff 07 SE-KKSLS
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    13:00HSE - U23-Albertirsai SEFBU211-7
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Gödöllői SportklubFJ8-14
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    10:00Dunaújvárosi Szitakötők-Gödöllői SportklubLS
    11:45DMTK Haraszti Sasok-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    13:30DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői SportklubLS
    15:15Dunaújvárosi Szitakötők-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    17:00Dunaújvárosi Vadkutyák-Gödi SENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    14:00Szentendrei KSE-Atomerőmű SENK
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Pénzügyőr SELS
    10:45Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETLS
    12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Pénzügyőr SELS
    14:15Monor SE-PAFC BASKETLS
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Tatabányai Titánok U16FK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    16:00Váci Reménység-KLIKK Zsiráfok SEFJ8-14
2019-02-24 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    15:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETNFJ1-7
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:50Gödi SE-JátékvezetőkFA
    19:00Gödi SE-Szentendrei KSEFJ1-7
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    12:00Nagymaros U18-Tatai SEFJ8-14
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    14:00BKG-Veresegyház-DMTK Haraszti SasokFA
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-02-17 Vasárnap
    NKParthus SE-Atomerőmű SE38:63
    FKParthus SE-Gödöllői Sportklub54:58
    NKGödi SE-Gödöllői Sportklub0:0
2019-02-16 Szombat
    FJTatai SE-Monor SE54:87
    FJDunaújvárosi Egyetem DSE-Gödi SE65:60
    NKSzentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KE30:61
    FBU21HSE - U23-Bikák KK61:93
2019-02-15 Péntek
    FJKeresztúri SE-Tatai SE59:57
    FACeglédi KE UP-DMTK Haraszti Sasok50:94
2019-02-14 Csütörtök
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-HSE - U2355:95
    FJDunaújvárosi Egyetem DSE-PSZSE - Kisördögök2:1
2019-02-13 Szerda
    FBU21Albertirsai SE-Albertirsai SE U2173:60
    FBU21Hatvan KK-HSE - U2358:85
    FKZiccer KS-Miklósi KékRókák KE46:98
    NFJPAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!46:72
    FAJátékvezetők-DMTK Haraszti Sasok65:72
2019-02-12 Kedd
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-Bikák KK40:72
    FATatai SE-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
    FBU21Monor SE Old-ik-Hernádi KA72:68
2019-02-11 Hétfő
    FJMiklósi KékRókák KE-Tatai SE103:59
    FBU21DMTK Haraszti Sasok-Gödöllői Sportklub76:68
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-BKG Kos Akadémia57:33
    FACeglédi KE UP-Százhalombattai KSE - Pedagógus66:67

jatekvezetok

Kedves kosárlabda-barátok!

A Pest Megyei Kosárlabda Szövetség alapfoku játékvezetői tanfolyamot indít. Jelentkezzen, aki kedvet érez magában, hogy kipróbálja magát a sportág ezen területén. Jelentkezési szándékot e-mailen lehet elküldeni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre január 26.-ig.

A képzés várhatóan 2019. január 28.-án indul, minden jelentkezőt szeretettel várunk tanfolyamunkon.

PMKSZ Játékvezetői Bizottsága

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok