pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


NOV
14

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Aliz nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-11-14 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-BKGDSEFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:00Miklósi KékGólyák-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:15Monor SE-Gödöllői SportklubFK
2018-11-15 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENFJ
2018-11-16 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    19:20Ziccer KS-Albertirsai SEFK
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Tatai SEFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:30BKGDSE-Albertirsai SEFBU21
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    16:30Tatai SE-Nagymaros U18FJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:00Tatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KEFK
2018-11-17 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Miklósi KékRókák KEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-KKSLS
    10:45KKS-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-Gödöllői SportklubLS
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    12:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK
    14:00Atomerőmű SE-Szentendrei KSENK
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    10:00Váci Reménység-Gödi SEFJ
2018-11-18 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    10:30REGI-Hernádi KAFBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    13:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETLS
    14:30Dunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SELS
    16:00Dunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKETLS
    17:30DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:00Gödi SE-PAFC BASKETFA
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE-KLKSLS
    10:45Nagykőrösi Sólymok KE-KLKSLS
    12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SELS
    14:15Monor SE-Treff 07 SELS
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-REGINFJ
2018-11-19 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Parthus SENK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    18:20Százhalombattai KSE Junior-Gödöllői SportklubNFJ
2018-11-20 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:00Gödöllői Sportklub-Parthus SEFK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFBU21
2018-11-21 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    20:00Játékvezetők-Gödi SEFA
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
 
2018-11-14 Szerda
    NFJMiklósi KékGólyák-DMTK Haraszti Sasok0:0
    FKMonor SE-Gödöllői Sportklub0:0
    FBU21Bikák KK-BKGDSE0:0
2018-11-13 Kedd
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U2158:40
    FATatai SE-Miklósi KékRókák KE0:0
    FBU21Monor SE Old-ik-Nagymaros0:0
2018-11-12 Hétfő
    FJMonor SE-Gödöllői Sportklub57:44
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-OSE Oroszlányok47:82
2018-11-11 Vasárnap
    NKDunaújvárosi Vadkutyák-Atomerőmű SE14:151
    NFJDMTK Haraszti Sasok-BKG Kos Akadémia72:34
    NKGödöllői Sportklub-Gödi SE32:61
    FBU21Dunakanyar KK-Gödöllői Sportklub79:55
    NFJREGI-Miklósi KékGólyák5:112
2018-11-10 Szombat
    FKMiklósi KékRókák KE-Ziccer KS106:35
    FKNagykőrösi Sólymok KE-Taksonyi Ördögök73:28
    NKNagykőrösi Sólymok KE-PSK121:20
    FJKeresztúri SE-Nagymaros U1882:67
    NKSzentendrei KSE-Parthus SE46:59
    FJFerences DSE-Szentendrei KSE38:102
2018-11-09 Péntek
    FBU21Hernádi KA-Albertirsai SE47:66
    FJGödöllői Sportklub-PSZSE - Kisördögök92:76
2018-11-08 Csütörtök
    FBU21Hatvan KK-DMTK Haraszti Sasok78:73
    NFJMonor SE-Nagykőrösi Sólymok KE60:78
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2018-11-14 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-BKGDSEFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:00Miklósi KékGólyák-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:15Monor SE-Gödöllői SportklubFK
2018-11-15 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENFJ
2018-11-16 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    19:20Ziccer KS-Albertirsai SEFK
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Tatai SEFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:30BKGDSE-Albertirsai SEFBU21
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    16:30Tatai SE-Nagymaros U18FJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:00Tatabányai Titánok U16-Nagykőrösi Sólymok KEFK
2018-11-17 Szombat
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Miklósi KékRókák KEFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-KKSLS
    10:45KKS-Gödi SE - DK. KiscicákLS
    12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-Gödöllői SportklubLS
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    12:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK
    14:00Atomerőmű SE-Szentendrei KSENK
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    10:00Váci Reménység-Gödi SEFJ
2018-11-18 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    10:30REGI-Hernádi KAFBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    13:00DMTK Haraszti Sasok-PAFC BASKETLS
    14:30Dunaújvárosi Szitakötők-Pénzügyőr SELS
    16:00Dunaújvárosi Szitakötők-PAFC BASKETLS
    17:30DMTK Haraszti Sasok-Pénzügyőr SELS
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    16:00Gödi SE-PAFC BASKETFA
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE-KLKSLS
    10:45Nagykőrösi Sólymok KE-KLKSLS
    12:30Nagykőrösi Sólymok KE-Treff 07 SELS
    14:15Monor SE-Treff 07 SELS
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    14:00BKG Kos Akadémia-REGINFJ
2018-11-19 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE-Parthus SENK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    18:20Százhalombattai KSE Junior-Gödöllői SportklubNFJ
2018-11-20 Kedd
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:00Gödöllői Sportklub-Parthus SEFK
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Monor SE Old-ikFBU21
2018-11-21 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    20:00Játékvezetők-Gödi SEFA
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-11-14 Szerda
    NFJMiklósi KékGólyák-DMTK Haraszti Sasok0:0
    FKMonor SE-Gödöllői Sportklub0:0
    FBU21Bikák KK-BKGDSE0:0
2018-11-13 Kedd
    FBU21KLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE U2158:40
    FATatai SE-Miklósi KékRókák KE0:0
    FBU21Monor SE Old-ik-Nagymaros0:0
2018-11-12 Hétfő
    FJMonor SE-Gödöllői Sportklub57:44
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-OSE Oroszlányok47:82
2018-11-11 Vasárnap
    NKDunaújvárosi Vadkutyák-Atomerőmű SE14:151
    NFJDMTK Haraszti Sasok-BKG Kos Akadémia72:34
    NKGödöllői Sportklub-Gödi SE32:61
    FBU21Dunakanyar KK-Gödöllői Sportklub79:55
    NFJREGI-Miklósi KékGólyák5:112
2018-11-10 Szombat
    FKMiklósi KékRókák KE-Ziccer KS106:35
    FKNagykőrösi Sólymok KE-Taksonyi Ördögök73:28
    NKNagykőrösi Sólymok KE-PSK121:20
    FJKeresztúri SE-Nagymaros U1882:67
    NKSzentendrei KSE-Parthus SE46:59
    FJFerences DSE-Szentendrei KSE38:102
2018-11-09 Péntek
    FBU21Hernádi KA-Albertirsai SE47:66
    FJGödöllői Sportklub-PSZSE - Kisördögök92:76
2018-11-08 Csütörtök
    FBU21Hatvan KK-DMTK Haraszti Sasok78:73
    NFJMonor SE-Nagykőrösi Sólymok KE60:78

pmksz3x3

B33 bajnokcsapatok

B33 Férfi Felnőtt FF Bikák KK
B33 Férfi U21 FU21 Bikák KK
B33 Férfi Junior FJ Bikák KK
B33 Férfi Kadet FK Miklósi KékRókák KE
B33 Fiú Serdülő FS DMTK Haraszti Sasok
B33 Gyermek GY Monor SE - Szedd ki!
B33 Női Felnőtt NF Miklósi KékGólyák
B33 Női Junior NJ Monor SE - Szedd ki!
B33 Női Kadet NK Monor SE - Szedd ki!
B33 Lány Serdülő LS PARTHUS KSZ

2018. március 25-én a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskolában rendeztük meg az idei B33-as bajnokság utolsó fordulóját. Az alapszakaszban elért eredmények alapján az első B33-as Pest Megyei Bajnokság döntőjének végeredménye:

Alapbajnokság Csapatnév Helyezés
B33 Férfi Felnőtt FF Bikák KK 1
B33 Férfi Felnőtt FF Albertirsai SE 2
B33 Férfi Felnőtt FF DMTK Haraszti Sasok 3
B33 Férfi Felnőtt FF PAFC BASKET 4
B33 Férfi Junior FJ Bikák KK 1
B33 Férfi Junior FJ Miklósi KékRókák KE 1 2
B33 Férfi Junior FJ Ferences DSE 3
B33 Férfi Junior FJ KLIKK Zsiráfok SE 4
B33 Férfi Junior FJ Miklósi KékRókák KE 2 5
B33 Férfi Junior FJ Nagykáta 6
B33 Férfi Kadet FK Miklósi KékRókák KE 1
B33 Férfi Kadet FK Nagykáta 2
B33 Férfi U21 FU21 Bikák KK 1
B33 Férfi U21 FU21 DMTK Haraszti Sasok 2
B33 Fiú Serdülő FS DMTK Haraszti Sasok 1
B33 Fiú Serdülő FS KLIKK Zsiráfok SE 2
B33 Fiú Serdülő FS PARTHUS KSZ 3
B33 Gyermek GY Monor SE - Szedd ki! 1
B33 Gyermek GY KLIKK Zsiráfok SE 2
B33 Lány Serdülő LS PARTHUS KSZ 1
B33 Női Felnőtt NF Miklósi KékGólyák 1
B33 Női Junior NJ Monor SE - Szedd ki! 1
B33 Női Junior NJ DMTK Haraszti Sasok 2
B33 Női Junior NJ PSK 3
B33 Női Kadet NK Monor SE - Szedd ki! 1
B33 Női Kadet NK Szentendre 2
B33 Női Kadet NK Nagykáta 3

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok