pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


JAN
19

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Sára, Marió nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-01-19 Szombat
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    12:00HSE - U23-Gödöllői SportklubFBU21
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Monor SEFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    14:15Gödi SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    11:30Monor SE-Szentendrei KSEFK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-PAFC BASKETNFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20Ferences DSE-PSZSE - KisördögökFJ
2019-01-20 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    17:00REGI-Gödöllői SportklubNFJ
    19:00REGI-BKGDSEFBU21
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    10:00Dunaújvárosi Szitakötők-DMTK Haraszti SasokLS
    11:45DMTK Haraszti Sasok-KKSLS
    13:30KKS-Dunaújvárosi SzitakötőkLS
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    15:00DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSE JuniorNFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-Monor SELS
    10:45Gödi SE - DK. Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KELS
    12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-Monor SELS
    14:15Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KELS
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    10:00PSK-Monor SENK
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    13:00Nagymaros U18-Ferences DSEFJ
    19:00Dunakanyar KK-DMTK Haraszti SasokFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    16:00Miklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    15:00PAFC BASKET-Ceglédi KE UPFA
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    13:00Tatai SE-Váci ReménységFJ
2019-01-21 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    19:30Monor SE-PSZSE - KisördögökFJ
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE - Szedd ki!-REGINFJ
2019-01-22 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE Old-ik-Albertirsai SEFBU21
2019-01-23 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-REGIFBU21
    20:00Játékvezetők-Tatai SEFA
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    18:15Ziccer KS-Parthus SEFK
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-Albertirsai SE U21FBU21
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:00KVSE KÉMÉNYEK-DMTK Haraszti SasokFA
2019-01-24 Csütörtök
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    18:00Keresztúri SE-Váci ReménységFJ
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-HSE - U23FBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE-Százhalombattai KSENFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETFA
2019-01-25 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Keresztúri SEFJ
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Bikák KKFBU21
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    16:00Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-BKG-VeresegyházFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    17:00Monor SE-Ferences DSEFJ
2019-01-26 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    16:00Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    11:00Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KENK
    13:00Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KEFK
    15:00Szentendrei KSE-Gödi SEFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-Monor SENFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-Tatai SEFJ
   ASE Sportcsarnok Paks, Gesztenyés u. 2
    11:00Atomerőmű SE-PSKNK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    16:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    16:00Váci Reménység-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
 
2019-01-19 Szombat
    FJGödi SE-Beszterce Kosárlabda Klub0:0
    FKMonor SE-Szentendrei KSE0:0
    FJKeresztúri SE-Monor SE0:0
    NFJOSE Oroszlányok-PAFC BASKET0:0
    FJFerences DSE-PSZSE - Kisördögök0:0
    FBU21HSE - U23-Gödöllői Sportklub0:0
2019-01-18 Péntek
    FBU21Hernádi KA-Albertirsai SE U210:0
    FAMiklósi KékRókák KE-DMTK Haraszti Sasok82:59
2019-01-17 Csütörtök
    FJDunaújvárosi Egyetem DSE-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-Nagykőrösi Sólymok KE59:58
    FBU21Gödöllői Sportklub-Hatvan KK62:72
    FAPAFC BASKET-Játékvezetők63:68
2019-01-16 Szerda
    NKNagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi Vadkutyák0:0
    FBU21Albertirsai SE U21-HSE - U2362:46
    FAKVSE KÉMÉNYEK-Gödi SE69:57
    FAJátékvezetők-BKG-Veresegyház83:78
2019-01-15 Kedd
    FATatai SE-Százhalombattai KSE - Pedagógus87:100
2019-01-14 Hétfő
    NFJGödöllői Sportklub-DMTK Haraszti Sasok37:99
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyák87:41
2019-01-13 Vasárnap
    NKGödi SE-Nagykőrösi Sólymok KE64:23
    FJGödi SE-Tatai SE92:56
    NFJBKG Kos Akadémia-Monor SE30:65
    FKGödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KE72:53
    FJSzentendrei KSE-Dunaújvárosi Egyetem DSE108:55
    NFJPAFC BASKET-Százhalombattai KSE82:49
    FJBeszterce Kosárlabda Klub-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FJNagymaros U18-Miklósi KékRókák KE57:109
    FBU21Albertirsai SE-Nagymaros109:30
    FJPSZSE - Kisördögök-Keresztúri SE77:58
    FBU21REGI-Dunakanyar KK50:81
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2019-01-19 Szombat
   Ludovika Aréna Budapest, Diószeghy Sámuel u. 23-25.
    12:00HSE - U23-Gödöllői SportklubFBU21
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Monor SEFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    14:15Gödi SE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    11:30Monor SE-Szentendrei KSEFK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-PAFC BASKETNFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20Ferences DSE-PSZSE - KisördögökFJ
2019-01-20 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    17:00REGI-Gödöllői SportklubNFJ
    19:00REGI-BKGDSEFBU21
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    10:00Dunaújvárosi Szitakötők-DMTK Haraszti SasokLS
    11:45DMTK Haraszti Sasok-KKSLS
    13:30KKS-Dunaújvárosi SzitakötőkLS
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    15:00DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSE JuniorNFJ
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-Monor SELS
    10:45Gödi SE - DK. Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KELS
    12:30Gödi SE - DK. Kiscicák-Monor SELS
    14:15Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KELS
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    10:00PSK-Monor SENK
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    13:00Nagymaros U18-Ferences DSEFJ
    19:00Dunakanyar KK-DMTK Haraszti SasokFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    16:00Miklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    15:00PAFC BASKET-Ceglédi KE UPFA
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    13:00Tatai SE-Váci ReménységFJ
2019-01-21 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    19:30Monor SE-PSZSE - KisördögökFJ
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    18:00Monor SE - Szedd ki!-REGINFJ
2019-01-22 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE Old-ik-Albertirsai SEFBU21
2019-01-23 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-REGIFBU21
    20:00Játékvezetők-Tatai SEFA
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    18:15Ziccer KS-Parthus SEFK
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-Albertirsai SE U21FBU21
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:00KVSE KÉMÉNYEK-DMTK Haraszti SasokFA
2019-01-24 Csütörtök
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    18:00Keresztúri SE-Váci ReménységFJ
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-HSE - U23FBU21
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE-Százhalombattai KSENFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETFA
2019-01-25 Péntek
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    17:30Dunaújvárosi Egyetem DSE-Keresztúri SEFJ
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Bikák KKFBU21
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    16:00Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-BKG-VeresegyházFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    17:00Monor SE-Ferences DSEFJ
2019-01-26 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    16:00Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    11:00Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KENK
    13:00Szentendrei KSE-Nagykőrösi Sólymok KEFK
    15:00Szentendrei KSE-Gödi SEFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-Monor SENFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE - Kisördögök-Tatai SEFJ
   ASE Sportcsarnok Paks, Gesztenyés u. 2
    11:00Atomerőmű SE-PSKNK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    16:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    16:00Váci Reménység-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-01-19 Szombat
    FJGödi SE-Beszterce Kosárlabda Klub0:0
    FKMonor SE-Szentendrei KSE0:0
    FJKeresztúri SE-Monor SE0:0
    NFJOSE Oroszlányok-PAFC BASKET0:0
    FJFerences DSE-PSZSE - Kisördögök0:0
    FBU21HSE - U23-Gödöllői Sportklub0:0
2019-01-18 Péntek
    FBU21Hernádi KA-Albertirsai SE U210:0
    FAMiklósi KékRókák KE-DMTK Haraszti Sasok82:59
2019-01-17 Csütörtök
    FJDunaújvárosi Egyetem DSE-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    NFJSzázhalombattai KSE Junior-Nagykőrösi Sólymok KE59:58
    FBU21Gödöllői Sportklub-Hatvan KK62:72
    FAPAFC BASKET-Játékvezetők63:68
2019-01-16 Szerda
    NKNagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi Vadkutyák0:0
    FBU21Albertirsai SE U21-HSE - U2362:46
    FAKVSE KÉMÉNYEK-Gödi SE69:57
    FAJátékvezetők-BKG-Veresegyház83:78
2019-01-15 Kedd
    FATatai SE-Százhalombattai KSE - Pedagógus87:100
2019-01-14 Hétfő
    NFJGödöllői Sportklub-DMTK Haraszti Sasok37:99
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyák87:41
2019-01-13 Vasárnap
    NKGödi SE-Nagykőrösi Sólymok KE64:23
    FJGödi SE-Tatai SE92:56
    NFJBKG Kos Akadémia-Monor SE30:65
    FKGödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KE72:53
    FJSzentendrei KSE-Dunaújvárosi Egyetem DSE108:55
    NFJPAFC BASKET-Százhalombattai KSE82:49
    FJBeszterce Kosárlabda Klub-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FJNagymaros U18-Miklósi KékRókák KE57:109
    FBU21Albertirsai SE-Nagymaros109:30
    FJPSZSE - Kisördögök-Keresztúri SE77:58
    FBU21REGI-Dunakanyar KK50:81

2017kituntetes1

Az MKOSZ vezetése kitüntette a Pest Megyei Kosárlabdázásért végzett kiemelkedő munkájáért Horváth József elnököt, Budayné Tóth Rozália volt főtitkárt és Buday Zsolt volt elnököt, jelenlegi ügyvezetőt!

2017kituntetes2

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok