pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


OKT
17

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Hedvig nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-10-17 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-Hernádi KAFBU21
2018-10-18 Csütörtök
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNFJ
2018-10-20 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    09:00Bikák KK-Monor SEFS
    10:45Monor SE-OSE Lions U14 /CFS
    12:30OSE Lions U14 /C-Bikák KKFS
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    09:00BLF Palota-Gödöllői SportklubFS
    10:40Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
    12:20Dunaújvárosi Sárkányok U14-BLF PalotaFS
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE - B-Szentendrei KSEFS
    10:45Szentendrei KSE-Parthus SEFS
    12:30Parthus SE-Monor SE - BFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    09:00Taksonyi Ördögök-Diósdi Sasok KEFS
    10:45Diósdi Sasok KE-Albertirsai SEFS
    12:30Albertirsai SE-Taksonyi ÖrdögökFS
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    13:00BSC-Páty-EKKE SerdülőFS
    14:45EKKE Serdülő-DMTK Haraszti SasokFS
    16:30DMTK Haraszti Sasok-BSC-PátyFS
2018-10-21 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    17:00Gödi SE-DMTK Haraszti SasokFA
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    10:00Beszterce Kosárlabda Klub-Herceghalmi TigrisekFS
    11:45Herceghalmi Tigrisek-Miklósi KékRókák KEFS
    13:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFS
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    10:00ALISCA Karvalyok-Alba Fehérvár-SportopusFS
    11:45Alba Fehérvár-Sportopus-PSKFS
    13:30PSK-ALISCA KarvalyokFS
2018-10-22 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    15:30Beszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSEFJ
 
2018-10-17 Szerda
    FBU21Hatvan KK-Hernádi KA0:0
2018-10-16 Kedd
    FATatai SE-PAFC BASKET93:71
    FBU21Monor SE Old-ik-REGI0:0
2018-10-15 Hétfő
    FKTatabányai Titánok U16-Gödöllői Sportklub61:47
    NFJGödöllői Sportklub-Monor SE37:64
2018-10-14 Vasárnap
    FJMiklósi KékRókák KE-Váci Reménység0:0
    NKParthus SE-Dunaújvárosi Vadkutyák61:33
    FJFerences DSE-Tatai SE71:34
    LSDMTK Haraszti Sasok-KLKS65:88
    LSDunaújvárosi Szitakötők-KLKS11:129
    LSDunaújvárosi Szitakötők-Treff 07 SE64:32
    LSDMTK Haraszti Sasok-Treff 07 SE117:14
    LSGödöllői Sportklub-Pénzügyőr SE71:30
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-Pénzügyőr SE113:29
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKET100:11
    LSGödöllői Sportklub-PAFC BASKET0:2
    NKNagykáta-Nagykőrösi Sólymok KE28:89
    FJNagymaros U18-PSZSE - Kisördögök47:69
    FBU21Nagymaros-Gödöllői Sportklub46:109
2018-10-13 Szombat
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Monor SE76:27
    LSMonor SE-KKS23:68
    LSKKS-Nagykőrösi Sólymok KE52:63
    NFJOSE Oroszlányok-Gödöllői Sportklub110:27
2018-10-12 Péntek
    NFJSzázhalombattai KSE-Százhalombattai KSE Junior53:51
    FAMiklósi KékRókák KE-Játékvezetők74:82
    FJMonor SE-Szentendrei KSE36:82
    FJGödöllői Sportklub-Gödi SE70:76
2018-10-11 Csütörtök
    FJKeresztúri SE-Beszterce Kosárlabda Klub75:104
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2018-10-17 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-Hernádi KAFBU21
2018-10-18 Csütörtök
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    19:30Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNFJ
2018-10-20 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    09:00Bikák KK-Monor SEFS
    10:45Monor SE-OSE Lions U14 /CFS
    12:30OSE Lions U14 /C-Bikák KKFS
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    09:00BLF Palota-Gödöllői SportklubFS
    10:40Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
    12:20Dunaújvárosi Sárkányok U14-BLF PalotaFS
   Nemzetőr Általános Iskola Monor, Nemzetőr u. 22-26
    09:00Monor SE - B-Szentendrei KSEFS
    10:45Szentendrei KSE-Parthus SEFS
    12:30Parthus SE-Monor SE - BFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    09:00Taksonyi Ördögök-Diósdi Sasok KEFS
    10:45Diósdi Sasok KE-Albertirsai SEFS
    12:30Albertirsai SE-Taksonyi ÖrdögökFS
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    13:00BSC-Páty-EKKE SerdülőFS
    14:45EKKE Serdülő-DMTK Haraszti SasokFS
    16:30DMTK Haraszti Sasok-BSC-PátyFS
2018-10-21 Vasárnap
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    17:00Gödi SE-DMTK Haraszti SasokFA
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    10:00Beszterce Kosárlabda Klub-Herceghalmi TigrisekFS
    11:45Herceghalmi Tigrisek-Miklósi KékRókák KEFS
    13:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFS
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    10:00ALISCA Karvalyok-Alba Fehérvár-SportopusFS
    11:45Alba Fehérvár-Sportopus-PSKFS
    13:30PSK-ALISCA KarvalyokFS
2018-10-22 Hétfő
   Városi Sportcsarnok Salgótarján, Kassai sor 84
    15:30Beszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSEFJ
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-10-17 Szerda
    FBU21Hatvan KK-Hernádi KA0:0
2018-10-16 Kedd
    FATatai SE-PAFC BASKET93:71
    FBU21Monor SE Old-ik-REGI0:0
2018-10-15 Hétfő
    FKTatabányai Titánok U16-Gödöllői Sportklub61:47
    NFJGödöllői Sportklub-Monor SE37:64
2018-10-14 Vasárnap
    FJMiklósi KékRókák KE-Váci Reménység0:0
    NKParthus SE-Dunaújvárosi Vadkutyák61:33
    FJFerences DSE-Tatai SE71:34
    LSDMTK Haraszti Sasok-KLKS65:88
    LSDunaújvárosi Szitakötők-KLKS11:129
    LSDunaújvárosi Szitakötők-Treff 07 SE64:32
    LSDMTK Haraszti Sasok-Treff 07 SE117:14
    LSGödöllői Sportklub-Pénzügyőr SE71:30
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-Pénzügyőr SE113:29
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKET100:11
    LSGödöllői Sportklub-PAFC BASKET0:2
    NKNagykáta-Nagykőrösi Sólymok KE28:89
    FJNagymaros U18-PSZSE - Kisördögök47:69
    FBU21Nagymaros-Gödöllői Sportklub46:109
2018-10-13 Szombat
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Monor SE76:27
    LSMonor SE-KKS23:68
    LSKKS-Nagykőrösi Sólymok KE52:63
    NFJOSE Oroszlányok-Gödöllői Sportklub110:27
2018-10-12 Péntek
    NFJSzázhalombattai KSE-Százhalombattai KSE Junior53:51
    FAMiklósi KékRókák KE-Játékvezetők74:82
    FJMonor SE-Szentendrei KSE36:82
    FJGödöllői Sportklub-Gödi SE70:76
2018-10-11 Csütörtök
    FJKeresztúri SE-Beszterce Kosárlabda Klub75:104

Tisztelt Kosarasok!

 

A lenit táblázat, a 2017. október 3-án megtartottt PMKSZ asztalszemélyzet továbbképző eredményeit tartalmazza. A 15 vagy kevesebb pontot elérőknek sajnos nem sikerült a tesztet megfelelő szinten teljesíteni, így nekik a póttovábbképzőn is részt kell venni, ha később is asztalszemélyzetkén kívánnak működni. A póttovábbképző időpontját  hamarosan közzé tesszük. Kérjük figyeljétek a honlapot.

pdf50 A továbbképzés anyaga

 

Az eredmények:

S.sz. Név Sportszervezet Eredmény
1 Andráczy Dániel BLF 17
2 Babinyecz Terézia Éva Nagykáta SE 15
3 Babityné Kiss Lilla GSK 14
4 Bagi Bulcsú BLF 14
5 Bálint Dorottya CMSE 13
6 Bálint Gergő CMSE 15
7 Balog Gréta PAFC 15
8 Bárány Barbara PMKSZ 16
9 Bárány Ferenc PMKSZ 16
10 Barta Ákos PAFC 13
11 Barta Renáta DMTK 11
12 Bartos Melinda ASE 12
13 Boksay Bálint PMKSZ 16
14 Böröcz Balázs BLF 18
15 Bucsai Anna GSK 12
16 Buday Zsolt PMKSZ 19
17 Budayné Tóth Rozália PMKSZ 17
18 Csordás Gábor PMKSZ 16
19 Csordás Márton PMKSZ 17
20 Csősz Bálint PAFC 15
21 Csősz Bianka PAFC 13
22 Dávid Lajos SZKSE 19
23 Elmer Anna KKR 12
24 Forján Lilla GSK 14
25 Gál András BLF 17
26 Gál Róbert BLF 20
27 Gável Klára CMSE 14
28 Győri Alma KKR 10
29 Hajna Luca PAFC 14
30 Hajna Sarolta PAFC 13
31 Horváth Ágnes CMSE 13
32 Horváth Gyöngyvér PAFC 12
33 Horváth Hanna CEKK 15
34 Kalmár Bálint CEKK 14
35 Kernács Lilla CEKK 16
36 Kocsis Olivér BLF 16
37 Komáromi András BLF 16
38 Konczer Kinga KVSE 11
39 Kondrák Réka GSK 14
40 Kónyi Benjamin BLF 18
41 Kopcsik Dávid BLF 17
42 Kovács Domonkos PAFC 14
43 Kovács Rebeka CEKK 17
44 Könczöl Attila Szentendrei KSE 16
45 Könczöl Attiláné Szentendrei KSE 18
46 Kristóffy Csenge PAFC 14
47 Kuczik Lili DMTK 13
48 Kurinszki Anna GSK 13
49 Lepsik Richárd BDSE, RADO KSE 19
50 Likó Krisztina PAFC 14
51 Lovas Evelin Monori SE 16
52 Manninger Marcell PAFC 14
53 Manninger Mátyás PAFC 14
54 Mayering Viktória KLIKK Zsiráfok SE 11
55 Mezey Dorottya PAFC 17
56 Miltényi György K-NSKE 14
57 Mitró Dorina KKR 13
58 Molnár András SZKSE 16
59 Molnár Dávid GSK 14
60 Molnár Ilona Szentendrei KSE 18
61 Nagy Ágnes BLF 16
62 Nagy Csenge KKR 13
63 Neményi Bianka PAFC 14
64 Óvári Fruzsina DMTK 16
65 Pádár Balázs BLF 18
66 Pál Attila Gyöngyösi SI 16
67 Pásztor Márta PMKSZ 16
68 Pásztor Márton PMKSZ 16
69 Patai Panka KKR 12
70 Pintér Balázs BDSE, RADO KSE 18
71 Precsler Éva SZKSE 16
72 Radványi Rebeka Monori SE 16
73 Révész Marcell BLF 19
74 Rigó Sarolta PAFC 16
75 Sárközi Tamás BDSE, RADO KSE 17
76 Sértő Boglárka KKR 11
77 Simon Gyula BLF 19
78 Smudla Eszter PAFC 16
79 Somkúti Janka DMTK 11
80 Spóring Gergő BLF 16
81 Szabó Mária PMKSZ 12
82 Szalay Dalma KKR 12
83 Szászi Lilla DMTK 16
84 Szigeti Balázs BLF 14
85 Szikszai Rebeka GSK 13
86 Szűcs Tamás SZKSE 19
87 Tatár Zsolt BLF 19
88 Tóth Ádám Kristóf PAFC 11
89 Tóth Attila BLF 20
90 Tóth Balázs PAFC 16
91 Tóth Kristóf BLF 17
92 Tóth Márton GSK 13
93 Tóth Zsófia PAFC 13
94 Tóthné Magyarvári  Krisztina PAFC 16
95 Török Zsófia BDSE, RADO KSE 18
96 Smudláné Vágvölgyi Anikó PAFC 16
97 Varga Máté DMTK 16
98 Varga-Bakizs Kristóf SZKSE 16
99 Vas Bernadett CEKK 16
100 Végh Csenge PAFC 14
101 Xiong Dawei BLF 18

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok