pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


MÁR
19

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük József, Bánk nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-03-19 Kedd
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Ceglédi KE UPFA
2019-03-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:30Bikák KK-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-7
    20:00Játékvezetők-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    20:30DMTK Haraszti Sasok-Dunakanyar KKFBU218-14
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-REGIFBU218-14
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    19:30Monor SE - Szedd ki!-Monor SENFJ1-7
2019-03-21 Csütörtök
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Nagymaros U18FJ8-14
2019-03-22 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Ceglédi KE UPFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-REGIFBU218-14
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:30PAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:00Tatabányai Titánok U16-Szentendrei KSEFK
2019-03-23 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    10:00Atomerőmű SE-Gödöllői SportklubNK
    12:00Gödöllői Sportklub-Tatai SEFJ8-14
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    14:00Szentendrei KSE-Monor SENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    14:00Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFK
    16:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödi SENK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-DMTK Haraszti SasokNFJ1-7
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Gödi SEFJ1-7
2019-03-24 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    15:00Parthus SE-Ziccer KSFK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    13:00Gödöllői Sportklub-Monor SEFK
    17:00Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    16:00BKG-Veresegyház-Tatai SEFA
2019-03-25 Hétfő
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ1-7
2019-03-26 Kedd
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    15:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE Old-ik-Albertirsai SE U21FBU211-7
 
2019-03-19 Kedd
    FASzázhalombattai KSE - Pedagógus-Ceglédi KE UP0:0
2019-03-18 Hétfő
    NKMonor SE-Gödöllői Sportklub63:30
2019-03-17 Vasárnap
    NKPSK-Hernád-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
    LSDMTK Haraszti Sasok-Gödöllői Sportklub41:66
    LSGödöllői Sportklub-PAFC BASKET75:35
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKET102:13
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-DMTK Haraszti Sasok81:33
    FAPAFC BASKET-DMTK Haraszti Sasok63:62
2019-03-14 Csütörtök
    NFJ1-7Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKET65:44
    FBU218-14Gödöllői Sportklub-Nagymaros0:0
    NFJ1-7Monor SE-OSE Oroszlányok59:47
2019-03-13 Szerda
    FANagykőrösi Sólymok KE-Gödi SE93:65
    FBU211-7Bikák KK-HSE - U2391:60
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2019-03-19 Kedd
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Ceglédi KE UPFA
2019-03-20 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:30Bikák KK-KLIKK Zsiráfok SEFBU211-7
    20:00Játékvezetők-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    20:30DMTK Haraszti Sasok-Dunakanyar KKFBU218-14
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-REGIFBU218-14
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    19:30Monor SE - Szedd ki!-Monor SENFJ1-7
2019-03-21 Csütörtök
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-Nagymaros U18FJ8-14
2019-03-22 Péntek
   Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Dunaharaszti, Napsugár utca
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Ceglédi KE UPFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-REGIFBU218-14
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:30PAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:00Tatabányai Titánok U16-Szentendrei KSEFK
2019-03-23 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    10:00Atomerőmű SE-Gödöllői SportklubNK
    12:00Gödöllői Sportklub-Tatai SEFJ8-14
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    14:00Szentendrei KSE-Monor SENK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    14:00Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékRókák KEFK
    16:00Nagykőrösi Sólymok KE-Gödi SENK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-DMTK Haraszti SasokNFJ1-7
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    13:00Beszterce Kosárlabda Klub-Gödi SEFJ1-7
2019-03-24 Vasárnap
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    15:00Parthus SE-Ziccer KSFK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    13:00Gödöllői Sportklub-Monor SEFK
    17:00Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSE JuniorNFJ8-12
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    16:00BKG-Veresegyház-Tatai SEFA
2019-03-25 Hétfő
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    18:30Százhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ1-7
2019-03-26 Kedd
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    15:30Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFJ1-7
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    19:45Monor SE Old-ik-Albertirsai SE U21FBU211-7
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2019-03-19 Kedd
    FASzázhalombattai KSE - Pedagógus-Ceglédi KE UP0:0
2019-03-18 Hétfő
    NKMonor SE-Gödöllői Sportklub63:30
2019-03-17 Vasárnap
    NKPSK-Hernád-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
    LSDMTK Haraszti Sasok-Gödöllői Sportklub41:66
    LSGödöllői Sportklub-PAFC BASKET75:35
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-PAFC BASKET102:13
    LSGödi SE - DK. Kiscicák-DMTK Haraszti Sasok81:33
    FAPAFC BASKET-DMTK Haraszti Sasok63:62
2019-03-14 Csütörtök
    NFJ1-7Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKET65:44
    FBU218-14Gödöllői Sportklub-Nagymaros0:0
    NFJ1-7Monor SE-OSE Oroszlányok59:47
2019-03-13 Szerda
    FANagykőrösi Sólymok KE-Gödi SE93:65
    FBU211-7Bikák KK-HSE - U2391:60

Tisztelt Kosarasok!

 

A lenit táblázat, a 2017. október 3-án megtartottt PMKSZ asztalszemélyzet továbbképző eredményeit tartalmazza. A 15 vagy kevesebb pontot elérőknek sajnos nem sikerült a tesztet megfelelő szinten teljesíteni, így nekik a póttovábbképzőn is részt kell venni, ha később is asztalszemélyzetkén kívánnak működni. A póttovábbképző időpontját  hamarosan közzé tesszük. Kérjük figyeljétek a honlapot.

pdf50 A továbbképzés anyaga

 

Az eredmények:

S.sz. Név Sportszervezet Eredmény
1 Andráczy Dániel BLF 17
2 Babinyecz Terézia Éva Nagykáta SE 15
3 Babityné Kiss Lilla GSK 14
4 Bagi Bulcsú BLF 14
5 Bálint Dorottya CMSE 13
6 Bálint Gergő CMSE 15
7 Balog Gréta PAFC 15
8 Bárány Barbara PMKSZ 16
9 Bárány Ferenc PMKSZ 16
10 Barta Ákos PAFC 13
11 Barta Renáta DMTK 11
12 Bartos Melinda ASE 12
13 Boksay Bálint PMKSZ 16
14 Böröcz Balázs BLF 18
15 Bucsai Anna GSK 12
16 Buday Zsolt PMKSZ 19
17 Budayné Tóth Rozália PMKSZ 17
18 Csordás Gábor PMKSZ 16
19 Csordás Márton PMKSZ 17
20 Csősz Bálint PAFC 15
21 Csősz Bianka PAFC 13
22 Dávid Lajos SZKSE 19
23 Elmer Anna KKR 12
24 Forján Lilla GSK 14
25 Gál András BLF 17
26 Gál Róbert BLF 20
27 Gável Klára CMSE 14
28 Győri Alma KKR 10
29 Hajna Luca PAFC 14
30 Hajna Sarolta PAFC 13
31 Horváth Ágnes CMSE 13
32 Horváth Gyöngyvér PAFC 12
33 Horváth Hanna CEKK 15
34 Kalmár Bálint CEKK 14
35 Kernács Lilla CEKK 16
36 Kocsis Olivér BLF 16
37 Komáromi András BLF 16
38 Konczer Kinga KVSE 11
39 Kondrák Réka GSK 14
40 Kónyi Benjamin BLF 18
41 Kopcsik Dávid BLF 17
42 Kovács Domonkos PAFC 14
43 Kovács Rebeka CEKK 17
44 Könczöl Attila Szentendrei KSE 16
45 Könczöl Attiláné Szentendrei KSE 18
46 Kristóffy Csenge PAFC 14
47 Kuczik Lili DMTK 13
48 Kurinszki Anna GSK 13
49 Lepsik Richárd BDSE, RADO KSE 19
50 Likó Krisztina PAFC 14
51 Lovas Evelin Monori SE 16
52 Manninger Marcell PAFC 14
53 Manninger Mátyás PAFC 14
54 Mayering Viktória KLIKK Zsiráfok SE 11
55 Mezey Dorottya PAFC 17
56 Miltényi György K-NSKE 14
57 Mitró Dorina KKR 13
58 Molnár András SZKSE 16
59 Molnár Dávid GSK 14
60 Molnár Ilona Szentendrei KSE 18
61 Nagy Ágnes BLF 16
62 Nagy Csenge KKR 13
63 Neményi Bianka PAFC 14
64 Óvári Fruzsina DMTK 16
65 Pádár Balázs BLF 18
66 Pál Attila Gyöngyösi SI 16
67 Pásztor Márta PMKSZ 16
68 Pásztor Márton PMKSZ 16
69 Patai Panka KKR 12
70 Pintér Balázs BDSE, RADO KSE 18
71 Precsler Éva SZKSE 16
72 Radványi Rebeka Monori SE 16
73 Révész Marcell BLF 19
74 Rigó Sarolta PAFC 16
75 Sárközi Tamás BDSE, RADO KSE 17
76 Sértő Boglárka KKR 11
77 Simon Gyula BLF 19
78 Smudla Eszter PAFC 16
79 Somkúti Janka DMTK 11
80 Spóring Gergő BLF 16
81 Szabó Mária PMKSZ 12
82 Szalay Dalma KKR 12
83 Szászi Lilla DMTK 16
84 Szigeti Balázs BLF 14
85 Szikszai Rebeka GSK 13
86 Szűcs Tamás SZKSE 19
87 Tatár Zsolt BLF 19
88 Tóth Ádám Kristóf PAFC 11
89 Tóth Attila BLF 20
90 Tóth Balázs PAFC 16
91 Tóth Kristóf BLF 17
92 Tóth Márton GSK 13
93 Tóth Zsófia PAFC 13
94 Tóthné Magyarvári  Krisztina PAFC 16
95 Török Zsófia BDSE, RADO KSE 18
96 Smudláné Vágvölgyi Anikó PAFC 16
97 Varga Máté DMTK 16
98 Varga-Bakizs Kristóf SZKSE 16
99 Vas Bernadett CEKK 16
100 Végh Csenge PAFC 14
101 Xiong Dawei BLF 18

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Oroszlányi SE Lions Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok