pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


DEC
10

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Judit nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-12-10 Hétfő
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    18:00Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETNFJ
2018-12-11 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    19:50Tatai SE-BKG-VeresegyházFA
2018-12-12 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-Hatvan KKFBU21
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:00KVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKETFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:15Miklósi KékRókák KE-Parthus SEFK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    18:40Váci Reménység-Gödöllői SportklubFJ
2018-12-13 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:15Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE U21FBU21
2018-12-14 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-DMTK Haraszti SasokFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-Ceglédi KE UPFA
2018-12-15 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    14:00Bikák KK-PSKFS
    15:45PSK-DMTK Haraszti SasokFS
    17:30DMTK Haraszti Sasok-Bikák KKFS
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Váci ReménységFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    14:00Ferences DSE-Gödi SEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    15:00Szentendrei KSE-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Albertirsai SEFK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    16:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokFA
    16:00PAFC BASKET-Százhalombattai KSE JuniorNFJ
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    11:00ALISCA Karvalyok-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
    12:45Dunaújvárosi Sárkányok U14-Parthus SEFS
    14:30Parthus SE-ALISCA KarvalyokFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    14:00Taksonyi Ördögök-Alba Fehérvár-SportopusFS
    15:45Alba Fehérvár-Sportopus-Gödöllői SportklubFS
    17:30Gödöllői Sportklub-Taksonyi ÖrdögökFS
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    17:00Tatai SE-Gödöllői SportklubFJ
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    14:00BSC-Páty-BLF PalotaFS
    15:45BLF Palota-Váci ReménységFS
    17:30Váci Reménység-BSC-PátyFS
2018-12-16 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    18:00REGI-HSE - U23FBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    10:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    09:00EKKE Serdülő-Szentendrei KSEFS
    10:45Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFS
    12:30Miklósi KékRókák KE-EKKE SerdülőFS
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    17:00Gödi SE-Tatai SEFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    12:00KLIKK Zsiráfok SE-Herceghalmi TigrisekFS
    13:45Herceghalmi Tigrisek-OSE Lions U14 /CFS
    15:30OSE Lions U14 /C-KLIKK Zsiráfok SEFS
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    13:00Nagymaros U18-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
    15:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFBU21
    17:00Dunakanyar KK-Hernádi KAFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    16:00Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    09:00Monor SE-Albertirsai SEFS
    10:45Albertirsai SE-Diósdi Sasok KEFS
    12:30Diósdi Sasok KE-Monor SEFS
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    10:00Beszterce Kosárlabda Klub-BKG-VeresegyházFS
    11:45BKG-Veresegyház-Monor SE - BFS
    13:30Monor SE - B-Beszterce Kosárlabda KlubFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    10:00Taksonyi Ördögök-Szentendrei KSEFK
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    14:00BKG-Veresegyház-KVSE KÉMÉNYEKFA
2018-12-17 Hétfő
   Közgazdasági és Informatikai SZKI Cegléd, Kossuth F. u. 32
    18:50Ceglédi KE UP-Nagykőrösi Sólymok KEFA
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:30PAFC BASKET-Monor SENFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:30Tatabányai Titánok U16-Albertirsai SEFK
 
2018-12-10 Hétfő
    NFJGödöllői Sportklub-PAFC BASKET0:0
2018-12-09 Vasárnap
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE Junior57:42
    FASzázhalombattai KSE - Pedagógus-Játékvezetők57:72
    FJGödi SE-Keresztúri SE0:0
    NFJBKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE45:52
    FBU21Dunakanyar KK-Bikák KK0:0
    NFJREGI-Monor SE10:102
    FBU21REGI-Nagymaros68:43
2018-12-08 Szombat
    FJKLIKK Zsiráfok SE-Ferences DSE53:71
    NKPSK-Dunaújvárosi Vadkutyák53:97
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi Szitakötők137:10
    LSDunaújvárosi Szitakötők-Monor SE28:102
    FJSzentendrei KSE-Nagymaros U180:0
    FJBeszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KE86:54
    FJVáci Reménység-Monor SE52:64
    FBU21HSE - U23-Dunakanyar KK0:0
2018-12-07 Péntek
    FBU21Hernádi KA-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FAMiklósi KékRókák KE-Gödi SE109:41
2018-12-06 Csütörtök
    NFJMiklósi KékGólyák-OSE Oroszlányok36:63
    FJKLIKK Zsiráfok SE-Monor SE66:50
    FBU21Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE85:90
2018-12-05 Szerda
    FKMiklósi KékRókák KE-Nagykőrösi Sólymok KE52:53
    NKGödöllői Sportklub-Parthus SE42:43
2018-12-04 Kedd
    FBU21Monor SE Old-ik-Bikák KK59:60
PMKSZ bajnoki mérkőzések a következő 7 napban
2018-12-10 Hétfő
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    18:00Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETNFJ
2018-12-11 Kedd
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    19:50Tatai SE-BKG-VeresegyházFA
2018-12-12 Szerda
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-Hatvan KKFBU21
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:00KVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKETFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:15Miklósi KékRókák KE-Parthus SEFK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    18:40Váci Reménység-Gödöllői SportklubFJ
2018-12-13 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:15Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE U21FBU21
2018-12-14 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Beszterce Kosárlabda KlubFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernádi KA-DMTK Haraszti SasokFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-Ceglédi KE UPFA
2018-12-15 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    14:00Bikák KK-PSKFS
    15:45PSK-DMTK Haraszti SasokFS
    17:30DMTK Haraszti Sasok-Bikák KKFS
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    10:30Keresztúri SE-Váci ReménységFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    14:00Ferences DSE-Gödi SEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    15:00Szentendrei KSE-Dunaújvárosi VadkutyákNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    15:00Nagykőrösi Sólymok KE-Albertirsai SEFK
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-BKG Kos AkadémiaNFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    16:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokFA
    16:00PAFC BASKET-Százhalombattai KSE JuniorNFJ
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    11:00ALISCA Karvalyok-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
    12:45Dunaújvárosi Sárkányok U14-Parthus SEFS
    14:30Parthus SE-ALISCA KarvalyokFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    14:00Taksonyi Ördögök-Alba Fehérvár-SportopusFS
    15:45Alba Fehérvár-Sportopus-Gödöllői SportklubFS
    17:30Gödöllői Sportklub-Taksonyi ÖrdögökFS
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    17:00Tatai SE-Gödöllői SportklubFJ
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    14:00BSC-Páty-BLF PalotaFS
    15:45BLF Palota-Váci ReménységFS
    17:30Váci Reménység-BSC-PátyFS
2018-12-16 Vasárnap
   Regionális Waldorf Gimnázium Budapest, Lakkozó utca 1-5.
    18:00REGI-HSE - U23FBU21
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    10:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    09:00EKKE Serdülő-Szentendrei KSEFS
    10:45Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFS
    12:30Miklósi KékRókák KE-EKKE SerdülőFS
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    17:00Gödi SE-Tatai SEFA
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    12:00KLIKK Zsiráfok SE-Herceghalmi TigrisekFS
    13:45Herceghalmi Tigrisek-OSE Lions U14 /CFS
    15:30OSE Lions U14 /C-KLIKK Zsiráfok SEFS
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    13:00Nagymaros U18-Dunaújvárosi Egyetem DSEFJ
    15:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFBU21
    17:00Dunakanyar KK-Hernádi KAFBU21
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    16:00Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    09:00Monor SE-Albertirsai SEFS
    10:45Albertirsai SE-Diósdi Sasok KEFS
    12:30Diósdi Sasok KE-Monor SEFS
   Pénz és Számviteli Főiskola tornaterme Salgótarján, Kistarján út.57.
    10:00Beszterce Kosárlabda Klub-BKG-VeresegyházFS
    11:45BKG-Veresegyház-Monor SE - BFS
    13:30Monor SE - B-Beszterce Kosárlabda KlubFS
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    10:00Taksonyi Ördögök-Szentendrei KSEFK
   Fabriczius Ált. Isk. Veresegyház, Mogyoródi út 5-7
    14:00BKG-Veresegyház-KVSE KÉMÉNYEKFA
2018-12-17 Hétfő
   Közgazdasági és Informatikai SZKI Cegléd, Kossuth F. u. 32
    18:50Ceglédi KE UP-Nagykőrösi Sólymok KEFA
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:30PAFC BASKET-Monor SENFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    18:30Tatabányai Titánok U16-Albertirsai SEFK
PMKSZ bajnoki eredmények az elmúlt egy hétben
2018-12-10 Hétfő
    NFJGödöllői Sportklub-PAFC BASKET0:0
2018-12-09 Vasárnap
    NFJMonor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE Junior57:42
    FASzázhalombattai KSE - Pedagógus-Játékvezetők57:72
    FJGödi SE-Keresztúri SE0:0
    NFJBKG Kos Akadémia-Százhalombattai KSE45:52
    FBU21Dunakanyar KK-Bikák KK0:0
    NFJREGI-Monor SE10:102
    FBU21REGI-Nagymaros68:43
2018-12-08 Szombat
    FJKLIKK Zsiráfok SE-Ferences DSE53:71
    NKPSK-Dunaújvárosi Vadkutyák53:97
    LSNagykőrösi Sólymok KE-Dunaújvárosi Szitakötők137:10
    LSDunaújvárosi Szitakötők-Monor SE28:102
    FJSzentendrei KSE-Nagymaros U180:0
    FJBeszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KE86:54
    FJVáci Reménység-Monor SE52:64
    FBU21HSE - U23-Dunakanyar KK0:0
2018-12-07 Péntek
    FBU21Hernádi KA-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FAMiklósi KékRókák KE-Gödi SE109:41
2018-12-06 Csütörtök
    NFJMiklósi KékGólyák-OSE Oroszlányok36:63
    FJKLIKK Zsiráfok SE-Monor SE66:50
    FBU21Gödöllői Sportklub-Albertirsai SE85:90
2018-12-05 Szerda
    FKMiklósi KékRókák KE-Nagykőrösi Sólymok KE52:53
    NKGödöllői Sportklub-Parthus SE42:43
2018-12-04 Kedd
    FBU21Monor SE Old-ik-Bikák KK59:60

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE  BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise  diosdtatabanyaititanok