pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


ÁPR
23

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Béla nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto

Csapatok123456789
1 Bikák KK---52-6747-580-2087-7176-9179-5958-66
2 Gödi SE65-64---65-8380-6060-5473-6385-57100-8563-87
3 Játékvezetők0-2055-57---77-5979-6850-7060-4369-60
4 KKS U2189-7663-6585-55---56-10861-7120-048-6537-112
5 KVSE KÉMÉNYEK84-6580-5697-4191-52---30-4491-70104-3864-52
6 Miklósi KékRókák KE20-056-6082-6120-044-61---81-5673-5868-71
7 PAFC BASKET66-7067-690-2072-6756-100---0-2073-41
8 Százhalombattai KSE - Pedagógus55-8265-5969-6059-7160-7953-8380-88---58-83
9 Szentendrei KSE111-6365-6172-6392-6971-6264-5879-7481-46---

Csapatok M.1 Gy.2 V.3 B.4 P.5 D.5 K.6 H.8 I.9 %
1 Szentendrei KSE 16 13 3 0 29 1207 986 8-0 5-3 0,906
2 Gödi SE 16 11 5 0 27 1086 1055 6-2 5-3 0,844
3 Miklósi KékRókák KE 16 11 5 0 27 1024 830 5-3 6-2 0,844
4 KVSE KÉMÉNYEK 16 10 6 0 26 1211 947 7-1 3-5 0,813
5 Játékvezetők 15 7 8 1 21 880 961 4-3 3-5 0,700
6 KKS U21 16 6 10 1 21 810 971 3-5 3-5 0,656
7 Százhalombattai KSE - Pedagógus 15 4 11 0 19 870 1090 2-6 2-5 0,633
8 Bikák KK 14 4 10 2 16 769 856 2-5 2-5 0,571
9 PAFC BASKET 14 3 11 3 14 722 883 2-5 1-6 0,500
1:Mérkőzésszám; 2:Győzelem; 3:Vereség; 4:Büntetőpont; 5: Pont; 6:Dobott gól; 7:Kapott gól; 8:Hazai mutató; 9:Idegenbeli mutató

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd