pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


FEB
21

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Eleonóra nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto

Utolsó módosítás: 2018-02-20 20:04:39

2018-02-21 Szerda
   MTK Kosárlabda Csarnok Budapest, 1122, Acsády Ignác u. 3.
      18:00  MTK Budapest-Vasas Akadémia/AOrsz Nagy-Pál Petra, Jurászik László
   Rózsakert Általános Iskola Tornaterme Budapest, XXII. Rákóczi út 16.
      17:50  Budafoki KK-Budapesti Honvéd SE/BOrsz Vigh Balázs, Novák Bence
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    PMFB 0885  20:00  Hatvan KK-Bikák KK U21FB1 Gyurkovics István, Kovács Róbert
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0251  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Szentendrei KSEFA Czupi Márton, Lázár György
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
      17:00  ELITE Basket Törökbálint-Kaszások AkadémiaOrsz Györfy Rúben, Gyurka Tamás

2018-02-22 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0489  18:00  Bikák KK-Esztergomi KE U18FJ ---, ---
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMNK 0761  18:15  Miklósi KékGólyák-Dunakeszi KiscicákNK Gyurka Tamás, Németh Kitti
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0695  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE - Szedd ki!NFJ Nagy-Pál Petra, Belák Zoltán

2018-02-23 Péntek
   Széchenyi István Ált. Isk. Dunakeszi, Posta u. 7
    PMNK 0756  16:15  Dunakeszi Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KENK Gyurkovics István, Kovács András dr.
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0252  19:30  Miklósi KékRókák KE-JátékvezetőkFA ---, ---
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0886  20:45  BKGDSE-Szentendrei KSE U21FB2 Belák Zoltán, Kovács Róbert

2018-02-24 Szombat
   Budaörsi I. sz. Ált. Isk. Budaörs, Hársfa u. 29.
      13:45  Budaörsi DSE-Vasas Akadémia/BOrsz Stánicz Péter, Gyurka Tamás
      16:00  Budaörsi DSE/A-PVSK PanthersOrsz Stánicz Péter, Gyurka Tamás
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0509  15:00  Szekszárdi Sólymok-Gödöllői SportklubFJ Krékity Kornél, Mészáros Anna dr.
    PMNK 0762  17:00  Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákNK Krékity Kornél, T Kutrik Andrea
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
      16:00  Szentendrei KSE-Bikák KKOrsz Belák Zoltán, Agócs Gábor
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0510  11:00  Monor SE-Szekszárdi SólymokFJ Jurászik László, Hamzi Virág
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
      19:00  Nagykőrösi Sólymok KE-OSE LionsOrsz Lázár György, Antoni Márk Ágoston
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFB 0888  15:20  PSZSE-Green Devils-PAFC BASKET U21FB1 Gyurkovics István, Vigh Balázs
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
      09:30  PAFC Basket-Monori SEOrsz Lázár György, Kovács Róbert
      11:15  Debreceni KA/B-MVSI VadmacskákOrsz Lázár György, Novák Bence
      13:30  Monori SE-MVSI VadmacskákOrsz Novák Bence, Kovács Róbert
      15:15  PAFC Basket-Debreceni KA/BOrsz Lázár György, Kovács Róbert
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
      10:00  BKG DSE-Budapest CsepelOrsz Antoni Márk Ágoston, Marossy Gergely
   Sportcsarnok Törökbálint, Óvoda utca
      19:15  MTK Törökbálint-Nyíregyháza Blue SharksOrsz Németh Patrik, Jurászik László

2018-02-25 Vasárnap
   III. Kerületi Sporttelep Budapest, III. Rádl árok. u. 1.
    PMLS 1648  10:00  Óbudai Kaszások-Nagykőrösi Sólymok KELS/G Stánicz Péter, Kovács András dr.
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    PMFB 0837  18:00  HSE - U23-Bikák KK U21FB1 Vigh Balázs, Magda János
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 0511  16:00  Esztergomi KE U18-Monor SEFJ Kovács András dr., Cselóczki Mátyás
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
      12:00  Gödi SE-KKSOrsz Antoni Márk Ágoston, Agócs Gábor
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
      09:30  Gödöllői SK-JKCOrsz Vigh Balázs, Cselóczki Mátyás
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFB 0889  12:00  Nagymaros-Hatvan KKFB1 Belák Zoltán, Novák Bence
   Toldi SZKI Nagykőrös, Ceglédi út 24
      09:00  Nagykőrösi Sólymok KE-Pityke lányOrsz Iski Zsolt, T Gombos Márk
      10:30  KKA Jégtörő Matyik-Nagykőrösi Sólymok KEOrsz Iski Zsolt, Rab Domonkos
      12:00  Pityke lány-KKA Jégtörő MatyiOrsz Rab Domonkos, T Gombos Márk
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0512  16:00  Váci Reménység-Szentendrei KSEFJ Gyurka Tamás, Kondrák Mihály dr.

2018-02-26 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 2040  18:15  Miklósi KékRókák KE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK1-8 Vigh Balázs, Porkoláb Mercédesz
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFA 0253  20:30  Szentendrei KSE-PAFC BASKETFA Gyurka Tamás, Kovács András dr.
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0698  18:45  Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ Lázár György, Gyurkovics István
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    PMFB 0891  19:15  Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE Old-ikFB2 Belák Zoltán, Agócs Gábor
   Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisszentiván, Szabadság út 85
    PMNK 0763  16:30  PARTHUS KSZ-Nagykőrösi Sólymok KENK Kovács András dr., Cselóczki Mátyás

2018-02-27 Kedd
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0697  18:20  DMTK Haraszti Sasok-BKGDSENFJ Gyurka Tamás, Novák Bence
    PMFB 0847  20:10  HSE - U23-DMTK Haraszti SasokFB1 Gyurka Tamás, Novák Bence
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0513  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Keresztúri SEFJ Lázár György, Porkoláb Mercédesz
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMNF 0714  18:15  Miklósi KékGólyák-Monor SENFJ Horváth Csongor Béla, Belák Zoltán
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
      17:45  Nagykőrösi Sólymok KE-Békéscsabai KKOrsz Németh Patrik, Krékity Kornél
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
      19:00  BKG DSE-Gödöllői SKOrsz Czupi Márton, Kovács Róbert

2018-02-28 Szerda
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMLS 1646  16:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSLS/G Kovács András dr., Cselóczki Mátyás
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0254  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Százhalombattai KSE - PedagógusFA Lázár György, Czupi Márton
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 2039  17:00  Monor SE-PAFC BASKETFK1-8 ---, ---
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0507  17:00  Monor SE-Bikák KKFJ Németh Patrik, Krékity Kornél
    PMNF 0699  19:00  Monor SE - Szedd ki!-OSE OroszlányokNFJ Németh Patrik, Krékity Kornél

2018-03-01 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    PMFA 0255  20:15  Gödi SE-Bikák KKFA Gyurka Tamás, Szájer József
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMNF 0700  18:15  Miklósi KékGólyák-Százhalombattai KSENFJ Belák Zoltán, Jurászik László
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0696  18:45  Pityke KSE-Gödöllői SportklubNFJ Lázár György, Krékity Kornél
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 2038  17:30  Ferences DSE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK1-8 Gyurkovics István, Németh Kitti

2018-03-02 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 2022  17:15  Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFK9-14
    PMFJ 0514  19:00  Gödöllői Sportklub-Esztergomi KE U18FJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    PMFB 0892  19:30  Hernádi KA-Szentendrei KSE U21FB2
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0701  18:30  Százhalombattai KSE-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMFB 0869  20:45  BKGDSE-Monor SE Old-ikFB2

2018-03-03 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0256  16:00  Bikák KK-Miklósi KékRókák KEFA
    PMFA 0257  20:00  Játékvezetők-PAFC BASKETFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0702  17:30  Gödöllői Sportklub-PAFC BASKETNFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0515  16:00  Szentendrei KSE-Bikák KKFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0703  18:00  OSE Oroszlányok-Miklósi KékGólyákNFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFB 0894  15:20  PSZSE-Green Devils-DMTK Haraszti SasokFB1

2018-03-04 Vasárnap
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    PMNK 0765  10:00  Dunakeszi Kiscicák-PARTHUS KSZNK
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 2024  10:00  Nagymaros-Esztergomi KE U16FK9-14
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0760  10:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFB 0882  15:00  PAFC BASKET U21-DMTK Haraszti SasokFB1
    PMNF 0687  17:00  PAFC BASKET-OSE OroszlányokNFJ
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0704  19:00  BKGDSE-Monor SENFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 2044  11:00  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Beszterce Kosárlabda KlubFK1-8

2018-03-05 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0516  19:20  Keresztúri SE-PARTHUS KSZFJ
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 2042  18:15  Miklósi KékRókák KE-Ferences DSEFK1-8
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0766  10:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNK

2018-03-06 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFB 0896  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Nagykőrösi Sólymok KEFB2

2018-03-07 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0517  18:30  Albertirsai SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0259  20:15  KKS U21-Gödi SEFA
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 2041  17:00  Monor SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-8

2018-03-08 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFB 0897  18:30  Bikák KK U21-NagymarosFB1
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0673  18:45  Pityke KSE-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 2043  17:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-PAFC BASKETFK1-8

2018-03-09 Péntek
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    PMNK 0757  16:30  PARTHUS KSZ-Százhalombattai KSENK
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0233  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-PAFC BASKETFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0260  19:30  Miklósi KékRókák KE-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0641  18:30  Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNFJ

2018-03-10 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0706  17:30  Gödöllői Sportklub-OSE OroszlányokNFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0518  16:00  Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFB 0859  15:20  PSZSE-Green Devils-Bikák KK U21FB1
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFK 2047  17:00  PAFC BASKET-Miklósi KékRókák KEFK1-8
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFK 2046  11:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Ferences DSEFK1-8

2018-03-11 Vasárnap
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    PMFB 0852  13:00  HSE - U23-PAFC BASKET U21FB1
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0708  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Miklósi KékGólyákNFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0709  17:00  PAFC BASKET-BKGDSENFJ
    PMFA 0261  19:00  PAFC BASKET-KKS U21FA
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0258  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Szentendrei KSEFA
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 2048  10:00  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Monor SEFK1-8

2018-03-12 Hétfő
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFA 0262  20:30  Szentendrei KSE-JátékvezetőkFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0710  18:45  Monor SE-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    PMNK 0770  17:00  Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNK

2018-03-13 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFK 2045  17:45  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK1-8
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0519  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-Esztergomi KE U18FJ

2018-03-14 Szerda
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    PMFA 0263  19:00  KVSE KÉMÉNYEK-Bikák KKFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0649  19:00  Monor SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSENFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0520  18:45  Váci Reménység-Albertirsai SEFJ

2018-03-15 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0521  17:00  Bikák KK-Keresztúri SEFJ

2018-03-17 Szombat
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0661  10:00  Pityke KSE-PAFC BASKETNFJ

2018-03-18 Vasárnap
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    PMFB 0883  15:00  HSE - U23-PSZSE-Green DevilsFB1
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    PMNK 0764  10:00  Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNK

2018-03-21 Szerda
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0525  17:00  Monor SE-Szentendrei KSEFJ

2018-03-22 Csütörtök
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    PMNF 0669  19:30  Monor SE - Szedd ki!-PAFC BASKETNFJ
   Városi Sportcsarnok Monor, Balassi B. u. 25.
    PMNF 0667  19:15  Monor SE-OSE OroszlányokNFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0705  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    PMFA 0266  19:00  Százhalombattai KSE - Pedagógus-Gödi SEFA

2018-03-23 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFK 2027  17:15  Gödöllői Sportklub-Esztergomi KE U16FK9-14
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0244  19:30  Miklósi KékRókák KE-Szentendrei KSEFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0711  18:30  Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNFJ

2018-03-24 Szombat
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0522  11:00  Albertirsai SE-Szekszárdi SólymokFJ
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0264  16:00  Bikák KK-PAFC BASKETFA
    PMFA 0265  20:00  Játékvezetők-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 2026  09:00  Ziccer KS-NagymarosFK9-14
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0523  15:00  Szekszárdi Sólymok-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 2025  14:00  Szentendrei KSE-PSZSE - KisördögökFK9-14
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNK 0768  10:30  Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFK 2051  17:00  PAFC BASKET-Beszterce Kosárlabda KlubFK1-8

2018-03-25 Vasárnap
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    PMNK 0767  10:00  Dunakeszi Kiscicák-Százhalombattai KSENK
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 0524  16:00  Esztergomi KE U18-PARTHUS KSZFJ
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    PMNF 0712  19:00  BKGDSE-Pityke KSENFJ

2018-03-26 Hétfő
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    PMFJ 0526  19:20  Keresztúri SE-Váci ReménységFJ
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 2049  18:15  Miklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-8
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0671  18:30  Százhalombattai KSE-Monor SENFJ

2018-03-28 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0527  18:30  Albertirsai SE-Bikák KKFJ
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    PMFK 2050  17:00  Ferences DSE-Monor SEFK1-8
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMNF 0713  19:00  Monor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti SasokNFJ

2018-03-29 Csütörtök
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0715  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-PAFC BASKETNFJ
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 2052  17:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK1-8

2018-03-31 Szombat
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFA 0218  17:00  PAFC BASKET-Szentendrei KSEFA

2018-04-03 Kedd
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0707  18:45  Pityke KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ

2018-04-04 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0267  20:15  KKS U21-Szentendrei KSEFA

2018-04-06 Péntek
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFA 0268  19:30  Miklósi KékRókák KE-Gödi SEFA
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0716  18:30  Százhalombattai KSE-OSE OroszlányokNFJ

2018-04-07 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0269  20:00  Játékvezetők-KKS U21FA
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    PMFK 2029  09:00  Ziccer KS-Gödöllői SportklubFK9-14
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 2028  14:00  Szentendrei KSE-Esztergomi KE U16FK9-14
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0717  15:00  PAFC BASKET-Pityke KSENFJ
    PMFK 2055  17:00  PAFC BASKET-Ferences DSEFK1-8
    PMFA 0270  19:00  PAFC BASKET-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFK 2037  11:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-8

2018-04-08 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0528  11:00  PARTHUS KSZ-Szekszárdi SólymokFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    PMNF 0718  15:00  DMTK Haraszti Sasok-Monor SENFJ
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFJ 0529  16:00  Szekszárdi Sólymok-Esztergomi KE U18FJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 2030  10:00  Nagymaros-PSZSE - KisördögökFK9-14

2018-04-09 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 2054  18:15  Miklósi KékRókák KE-Beszterce Kosárlabda KlubFK1-8
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFA 0271  20:30  Szentendrei KSE-Bikák KKFA

2018-04-10 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFK 2053  17:45  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK1-8
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    PMFJ 0530  18:30  KLIKK Zsiráfok SE-PARTHUS KSZFJ

2018-04-11 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    PMFJ 0532  18:30  Albertirsai SE-Keresztúri SEFJ
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0531  17:00  Monor SE-Gödöllői SportklubFJ
    PMNF 0719  19:00  Monor SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyákNFJ

2018-04-12 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFJ 0533  17:00  Bikák KK-Váci ReménységFJ
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    PMNF 0720  20:00  Nagykőrösi Sólymok KE-BKGDSENFJ
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 2056  17:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-Monor SEFK1-8

2018-04-13 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMFJ 0534  19:00  Gödöllői Sportklub-PARTHUS KSZFJ
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0721  18:30  Százhalombattai KSE-DMTK Haraszti SasokNFJ

2018-04-14 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    PMFA 0240  20:00  Játékvezetők-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    PMNF 0722  17:30  Gödöllői Sportklub-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFJ 0535  16:00  Szentendrei KSE-Albertirsai SEFJ
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    PMNF 0723  10:00  Pityke KSE-Miklósi KékGólyákNFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    PMNF 0724  18:00  OSE Oroszlányok-Monor SENFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFK 2033  15:15  PSZSE - Kisördögök-Gödöllői SportklubFK9-14
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFK 2059  15:00  PAFC BASKET-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK1-8
    PMNF 0725  17:00  PAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!NFJ
    PMFA 0228  18:00  PAFC BASKET-Bikák KKFA
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFK 2058  11:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Százhalombattai KSE Batta BoysFK1-8

2018-04-15 Vasárnap
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    PMFK 2032  14:00  Esztergomi KE U16-Ziccer KSFK9-14
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 2031  10:00  Nagymaros-Szentendrei KSEFK9-14

2018-04-16 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    PMFK 2060  18:15  Miklósi KékRókák KE-Monor SEFK1-8

2018-04-17 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    PMFK 2057  17:45  Dunaújvárosi Egyetem DSE-Ferences DSEFK1-8

2018-04-18 Szerda
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    PMFJ 0536  17:00  Monor SE-KLIKK Zsiráfok SEFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    PMFJ 0537  18:45  Váci Reménység-Esztergomi KE U18FJ

2018-04-20 Péntek
   Eötvös Lóránd Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc Sétány 2
    PMNF 0621  18:30  Százhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ

2018-04-21 Szombat
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMFK 2061  15:00  PAFC BASKET-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-8
    PMNF 0658  17:00  PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    PMFK 2062  11:00  Beszterce Kosárlabda Klub-Monor SEFK1-8

2018-04-22 Vasárnap
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    PMFK 2063  10:00  Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Ferences DSEFK1-8

2018-04-26 Csütörtök
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    PMFK 2064  17:30  Százhalombattai KSE Batta Boys-Miklósi KékRókák KEFK1-8

2018-05-05 Szombat
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    PMFK 2034  14:00  Szentendrei KSE-Ziccer KSFK9-14
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFK 2035  15:15  PSZSE - Kisördögök-Esztergomi KE U16FK9-14

2018-05-06 Vasárnap
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    PMFK 2036  10:00  Nagymaros-Gödöllői SportklubFK9-14

2018-05-12 Szombat
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    PMFK 2023  15:15  PSZSE - Kisördögök-Ziccer KSFK9-14

Időpont nélküli mérkőzések
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    PMFJ 0490    PARTHUS KSZ-Váci ReménységFJ
    PMFJ 0508    PARTHUS KSZ-Albertirsai SEFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    PMFA 0245    KKS U21-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    PMNF 0685    PAFC BASKET-Monor SENFJ
    PMFB 0895    PAFC BASKET U21-HSE - U23FB1

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd