pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


NOV
21

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Olivér nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto


2017-11-21 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0213  
20:30Szentendrei KSE-KVSE KÉMÉNYEKFA0 - 0
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0639  
18:15Miklósi KékGólyák-BKGDSENFJ0 - 0
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0633  
19:30OSE Oroszlányok-PAFC BASKETNFJ0 - 0

2017-11-20 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
FB1-0825  
20:10DMTK Haraszti Sasok-Bikák KK U21FB10 - 0
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0638  
18:45Monor SE-Gödöllői SportklubNFJ65 - 35

2017-11-19 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FJ-0449  
18:00PARTHUS KSZ-Szentendrei KSEFJ27 - 116
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
GY-1119  
09:00DMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SEGY118 - 32
    
GY-1120  
10:30DMTK Haraszti Sasok /B-Albertirsai SEGY116 - 33
    
GY-1121  
12:00DMTK Haraszti Sasok-Esztergomi KE U12GY88 - 13
    
GY-1122  
13:30DMTK Haraszti Sasok /B-Esztergomi KE U12GY72 - 53
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0566  
14:00Ferences DSE-Esztergomi KE U16FK66 - 57
    
FJ-0450  
16:00Esztergomi KE U18-Keresztúri SEFJ78 - 82
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
NK-0734  
10:30Százhalombattai KSE-Miklósi KékGólyákNK71 - 60
    
NK-0736  
13:00Százhalombattai KSE-Gödöllői SportklubNK73 - 59
    
FA-0209  
20:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-Bikák KKFA55 - 82
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0557  
10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK64 - 45

2017-11-18 Szombat
   Széchenyi István Általános Iskola Dunakeszi, Posta u. 5
    
NK-0735  
16:00Dunakeszi Kiscicák-PARTHUS KSZNK0 - 0
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
GY-1115  
10:00KLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSEGY49 - 64
    
GY-1116  
11:30Monor SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY13 - 82
    
GY-1117  
13:00Monor SE-Szentendrei KSEGY11 - 72
    
GY-1118  
14:30KLIKK Zsiráfok SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY38 - 46
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
GY-1111  
09:00Monor SE - A-BLF PalotaGY42 - 56
    
GY-1112  
10:30Monor SE - B-Atom City - Atomerőmű SEGY19 - 81
    
GY-1113  
12:00Monor SE - B-BLF PalotaGY34 - 35
    
GY-1114  
13:30Monor SE - A-Atom City - Atomerőmű SEGY26 - 70

2017-11-17 Péntek
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0542  
18:30Esztergomi KE U16-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK44 - 49
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0212  
19:30Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFA81 - 56

2017-11-16 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FB1-0831  
18:30Bikák KK U21-PAFC BASKET U21FB1100 - 59
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0632  
17:30Gödöllői Sportklub-DMTK Haraszti SasokNFJ56 - 49
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0635  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyákNFJ72 - 38

2017-11-15 Szerda
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NFJ-0622  
17:30Gödöllői Sportklub-Monor SE - Szedd ki!NFJ38 - 81
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    
FB1-0830  
20:00Hatvan KK-DMTK Haraszti SasokFB172 - 67
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    
FA-0211  
19:00KVSE KÉMÉNYEK-KKS U21FA91 - 52
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0447  
17:00Monor SE-Váci ReménységFJ96 - 41

2017-11-14 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    
FA-0210  
20:30Szentendrei KSE-Miklósi KékRókák KEFA64 - 58
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    
FK-0555  
17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK59 - 87
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FB2-0828  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Hernádi KAFB276 - 33
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB2-0829  
18:50Monor SE Old-ik-BKGDSEFB267 - 56

2017-11-13 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0554  
18:15Ferences DSE-Miklósi KékRókák KEFK57 - 51

2017-11-12 Vasárnap
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0626  
17:00DMTK Haraszti Sasok-Pityke KSENFJ38 - 68
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FK-0553  
15:30Esztergomi KE U16-Gödöllői SportklubFK52 - 66
   Vak Bottyán SZKI. Gyöngyös, Thán Károly u. 1
    
LS-1014  
10:00Gyöngyösi SI DSZSE-Ziccer KSLS69 - 19
    
LS-1015  
11:45Ziccer KS-Atomerőmű SELS8 - 136
    
LS-1016  
13:30Atomerőmű SE-Gyöngyösi SI DSZSELS86 - 10
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FS-1004  
09:00Hernádi KA-DMTK Haraszti SasokFS56 - 79
    
FS-1005  
10:45DMTK Haraszti Sasok-PARTHUS KSZFS87 - 35
    
FS-1006  
12:30PARTHUS KSZ-Hernádi KAFS32 - 68
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK-0559  
10:00Nagymaros-Beszterce Kosárlabda KlubFK59 - 74
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-1051  
09:00Monor SE - B-Szentendrei KSEFS19 - 80
    
FS-1052  
10:45Szentendrei KSE-Esztergomi KE U14FS87 - 37
    
FS-1053  
12:30Esztergomi KE U14-Monor SE - BFS65 - 19
   Nagykáta Városi Sportcsarnok Nagykáta, Hosszútó u. HR.3980/9
    
FS-1044  
09:30Nagykáta-Gödi SEFS20 - 119
    
FS-1045  
11:15Gödi SE-Herceghalmi TigrisekFS110 - 42
    
FS-1046  
13:00Herceghalmi Tigrisek-NagykátaFS87 - 26
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-1017  
10:00Nagykőrösi Sólymok KE-Dunakeszi KiscicákLS35 - 82
    
LS-1018  
11:45Dunakeszi Kiscicák-KLKSLS103 - 51
    
LS-1019  
13:30KLKS-Nagykőrösi Sólymok KELS76 - 94
   Paksi II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Paks, Ifjúság u. 2.
    
FS-1007  
10:00Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-Taksonyi ÖrdögökFS101 - 28
    
FS-1008  
11:45OSE Lions U14 /C-Váci ReménységFS94 - 15
    
FS-1009  
13:30Taksonyi Ördögök-Váci ReménységFS46 - 16
    
FS-1010  
15:15Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-OSE Lions U14 /CFS61 - 51
   Gyakorló Iskola Szekszárd, Mátyás Király u.
    
FS-1047  
10:00ALISCA Karvalyok-BLF PalotaFS25 - 127
    
FS-1048  
11:45PAFC BASKET-Albertirsai SEFS69 - 36
    
FS-1049  
13:30BLF Palota-PAFC BASKETFS117 - 37
    
FS-1050  
15:15ALISCA Karvalyok-Albertirsai SEFS84 - 39

2017-11-11 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0732  
16:00Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákNK25 - 73
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0551  
16:00Szentendrei KSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK37 - 69
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FS-1000  
09:00Monor SE - Szedd ki!-Miklósi KékRókák KEFS53 - 82
    
FS-1001  
10:45Monor SE-Gödöllői SportklubFS50 - 41
    
FS-1002  
12:30Miklósi KékRókák KE-Monor SEFS81 - 55
    
FS-1003  
14:15Monor SE - Szedd ki!-Gödöllői SportklubFS50 - 38
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB2-0827  
13:30Nagykőrösi Sólymok KE-Szentendrei KSE U21FB291 - 49

2017-11-10 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0550  
19:20Ziccer KS-Százhalombattai KSE Batta BoysFK16 - 98
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0444  
20:00Gödöllői Sportklub-Bikák KKFJ62 - 109
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FA-0208  
19:15PAFC BASKET-Gödi SEFA66 - 70
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    
NFJ-0631  
18:45Százhalombattai KSE-Pityke KSENFJ51 - 59

2017-11-09 Csütörtök
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FJ-0432  
19:00Gödöllői Sportklub-Keresztúri SEFJ94 - 76
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NFJ-0629  
18:15Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNFJ62 - 38
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NFJ-0630  
20:00Nagykőrösi Sólymok KE-OSE OroszlányokNFJ76 - 71

2017-11-08 Szerda
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
FK-0549  
17:00Monor SE-Gödöllői SportklubFK52 - 28
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0436  
18:45Váci Reménység-PARTHUS KSZFJ33 - 71

2017-11-07 Kedd
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    
FJ-0442  
18:30KLIKK Zsiráfok SE-Váci ReménységFJ83 - 66
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    
FK-0771  
14:30Ferences DSE-Beszterce Kosárlabda KlubFK53 - 72

2017-11-06 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FK-0547  
18:15Miklósi KékRókák KE-PSZSE - KisördögökFK71 - 50
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0497  
17:00Monor SE-Keresztúri SEFJ84 - 57
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0628  
18:45Monor SE-PAFC BASKETNFJ42 - 33
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    
FK-0548  
17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Esztergomi KE U16FK99 - 31

2017-11-05 Vasárnap
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FK-0546  
10:00Nagymaros-Ferences DSEFK34 - 63
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    
FA-0205  
19:00Százhalombattai KSE - Pedagógus-JátékvezetőkFA69 - 60
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
NFJ-0627  
19:00BKGDSE-Százhalombattai KSENFJ20 - 75
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    
FK-0545  
10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Ziccer KSFK121 - 33

2017-11-04 Szombat
   Remetekertvárosi Általános Iskola Budapest, II Máriaremetei u. 71
    
NK-0727  
14:00PARTHUS KSZ-Százhalombattai KSENK72 - 83
    
FJ-0438  
16:00PARTHUS KSZ-Bikák KKFJ57 - 111
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    
FK-0544  
14:00Szentendrei KSE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK26 - 120
    
FJ-0439  
16:00Szentendrei KSE-KLIKK Zsiráfok SEFJ103 - 37
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FB1-0824  
16:00PAFC BASKET U21-NagymarosFB1112 - 55

2017-11-03 Péntek
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    
FB2-0820  
19:30Hernádi KA-Nagykőrösi Sólymok KEFB240 - 82
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
FA-0203  
19:30Miklósi KékRókák KE-KVSE KÉMÉNYEKFA44 - 61
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    
FB2-0821  
20:45BKGDSE-KLIKK Zsiráfok SEFB258 - 50

2017-11-02 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0437  
17:30Bikák KK-KLIKK Zsiráfok SEFJ140 - 32
    
FB1-0819  
19:00Bikák KK U21-PSZSE-Green DevilsFB1123 - 45
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    
NK-0731  
18:15Miklósi KékGólyák-Dunakeszi KiscicákNK76 - 69

2017-10-31 Kedd
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    
NFJ-0624  
19:00OSE Oroszlányok-BKGDSENFJ131 - 33

2017-10-30 Hétfő
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    
FB2-0815  
19:15Nagykőrösi Sólymok KE-BKGDSEFB277 - 55
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK-0552  
17:00PSZSE - Kisördögök-Monor SEFK31 - 50

2017-10-29 Vasárnap
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
NK-0730  
10:30Nagykőrösi Sólymok KE-Százhalombattai KSENK44 - 67

2017-10-28 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    
FJ-0433  
11:00Bikák KK-Szekszárdi SólymokFJ116 - 40
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0562  
13:30Ziccer KS-PSZSE - KisördögökFK33 - 53
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
NK-0729  
16:00Gödöllői Sportklub-PARTHUS KSZNK63 - 20
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
NFJ-0625  
17:00PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokNFJ52 - 37
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    
FJ-0434  
15:00Szekszárdi Sólymok-Váci ReménységFJ123 - 51

2017-10-26 Csütörtök
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0206  
20:15Gödi SE-Szentendrei KSEFA63 - 87

2017-10-25 Szerda
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    
FJ-0430  
19:20Keresztúri SE-Szentendrei KSEFJ57 - 104
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
FK-0538  
17:30Gödöllői Sportklub-Miklósi KékRókák KEFK42 - 54
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
NFJ-0620  
18:15Miklósi KékGólyák-PAFC BASKETNFJ47 - 68
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FJ-0435  
17:00Monor SE-Albertirsai SEFJ96 - 68

2017-10-24 Kedd
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
FB2-0817  
18:50Monor SE Old-ik-Szentendrei KSE U21FB270 - 52

2017-10-22 Vasárnap
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    
GY-0908  
10:00Atom City - Atomerőmű SE-Szentendrei KSEGY120 - 59
    
GY-0909  
11:45Atom City - Atomerőmű SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY117 - 26
    
GY-0910  
13:30BLF Palota-Szentendrei KSEGY67 - 73
    
GY-0911  
15:15BLF Palota-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY66 - 45
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    
FB1-0814  
12:00Nagymaros-DMTK Haraszti SasokFB143 - 114

2017-10-21 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
GY-0904  
09:00DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - AGY72 - 31
    
GY-0905  
10:45DMTK Haraszti Sasok-Monor SE - BGY66 - 36
    
GY-0906  
12:30DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - AGY59 - 53
    
GY-0907  
14:15DMTK Haraszti Sasok /B-Monor SE - BGY64 - 51
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    
GY-0900  
09:00Monor SE-Albertirsai SEGY28 - 66
    
GY-0901  
10:45Albertirsai SE-Esztergomi KE U12GY12 - 31
    
GY-0902  
12:30Esztergomi KE U12-KLIKK Zsiráfok SEGY13 - 41
    
GY-0903  
14:15KLIKK Zsiráfok SE-Monor SEGY65 - 12
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    
FK-0540  
15:20PSZSE - Kisördögök-NagymarosFK51 - 44

2017-10-20 Péntek
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    
FK-0539  
19:20Ziccer KS-Szentendrei KSEFK44 - 60

2017-10-19 Csütörtök
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    
FJ-0428  
19:15PARTHUS KSZ-Monor SEFJ43 - 54
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    
NFJ-0616  
19:15DMTK Haraszti Sasok-OSE OroszlányokNFJ49 - 66

2017-10-18 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    
FA-0201  
20:15KKS U21-Miklósi KékRókák KEFA61 - 71
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    
FA-0202  
20:30Gödi SE-KVSE KÉMÉNYEKFA60 - 54
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
NFJ-0619  
19:00Monor SE - Szedd ki!-Pityke KSENFJ57 - 39

2017-10-17 Kedd
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
NK-0728  
18:15Miklósi KékGólyák-Gödöllői SportklubNK75 - 34

2017-10-16 Hétfő
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    
NFJ-0618  
18:45Monor SE-Százhalombattai KSENFJ57 - 55

2017-10-15 Vasárnap
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FJ-0429  
15:00Esztergomi KE U18-Bikák KKFJ51 - 89
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    
LS-0118  
09:00Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákLS33 - 63
    
LS-0119  
10:45Óbudai Kaszások-Dunakeszi KiscicákLS31 - 80
    
LS-0120  
12:30Óbudai Kaszások-Atomerőmű SELS35 - 92
    
LS-0121  
14:15Atomerőmű SE-Gödöllői SportklubLS50 - 42
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    
FS-0100  
09:00Miklósi KékRókák KE-Monor SEFS96 - 77
    
FS-0101  
10:30Nagykáta-Hernádi KAFS39 - 66
    
FS-0102  
12:00Monor SE-NagykátaFS76 - 25
    
FS-0103  
13:30Miklósi KékRókák KE-Hernádi KAFS66 - 32
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    
LS-0122  
09:30Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSLS89 - 9
    
LS-0123  
11:15Pénzügyőr SE-Ziccer KSLS65 - 28
    
LS-0124  
13:00Gyöngyösi SI DSZSE-Pénzügyőr SELS56 - 30
    
LS-0125  
14:45Gyöngyösi SI DSZSE-Nagykőrösi Sólymok KELS27 - 73

2017-10-14 Szombat
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    
FS-0111  
09:00Esztergomi KE U14-OSE Lions U14 /CFS67 - 75
    
FS-0112  
10:45OSE Lions U14 /C-BLF PalotaFS55 - 104
    
FS-0113  
12:30BLF Palota-Esztergomi KE U14FS89 - 55
   Török Ignác Gimnázium Gödöllő, Petőfi S. u 12
    
FS-0097  
09:00Gödöllői Sportklub-Gödi SEFS50 - 113
    
FS-0098  
10:45Gödi SE-Váci ReménységFS88 - 17
    
FS-0099  
12:30Váci Reménység-Gödöllői SportklubFS17 - 94
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    
FS-0104  
09:00Monor SE - B-Albertirsai SEFS48 - 39
    
FS-0105  
10:45Monor SE - Szedd ki!-DMTK Haraszti SasokFS57 - 71
    
FS-0106  
12:30Albertirsai SE-Monor SE - Szedd ki!FS35 - 65
    
FS-0107  
14:15Monor SE - B-DMTK Haraszti SasokFS22 - 83
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    
FS-0108  
09:00PAFC BASKET-Szentendrei KSEFS28 - 100
    
FS-0109  
10:45Szentendrei KSE-PARTHUS KSZFS83 - 30
    
FS-0110  
12:30PARTHUS KSZ-PAFC BASKETFS27 - 32
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    
FS-0114  
09:00Taksonyi Ördögök-Herceghalmi TigrisekFS53 - 81
    
FS-0115  
10:45Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-ALISCA KarvalyokFS130 - 34
    
FS-0116  
12:30Herceghalmi Tigrisek-Paksi Harcosok - Atomerőmű SEFS41 - 83
    
FS-0117  
14:15Taksonyi Ördögök-ALISCA KarvalyokFS60 - 66

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd