pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


ÁPR
23

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Béla nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2018-04-23 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    20:10HSE - U23-DMTK Haraszti SasokFB
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    17:30Ferences DSE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK1-8
2018-04-24 Kedd
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    17:30Albertirsai SE-Bikák KKFJ
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    20:00Játékvezetők-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:30KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFB
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:00PAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!NFJ
2018-04-25 Szerda
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:00Monor SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-8
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    18:00PAFC BASKET-Beszterce Kosárlabda KlubFK1-8
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Miklósi KékRókák KEFK1-8
2018-04-26 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:30Bikák KK U21-Nagykőrösi Sólymok KEFB
2018-04-28 Szombat
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    10:00Hernádi KA-PSZSE-Green DevilsFB
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Gödi SEFS
    10:45DMTK Haraszti Sasok-BLF PalotaFS
    12:30-FS
    14:15-FS
 
2018-04-23 Hétfő
    FBHSE - U23-DMTK Haraszti Sasok0:0
    FK1-8Ferences DSE-Százhalombattai KSE Batta Boys0:0
2018-04-22 Vasárnap
    B33FJ Bikák KK-FJ Ferences DSE12:8
    B33FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Nagykáta15:3
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 27:5
    B33FS PARTHUS KSZ-GY KLIKK Zsiráfok SE11:1
    B33LS PARTHUS KSZ-FS KLIKK Zsiráfok SE7:2
    B33FF PAFC BASKET-FF Albertirsai SE13:9
    B33FU21 Bikák KK-FF DMTK Haraszti Sasok14:10
    B33FU21 DMTK Haraszti Sasok-FF Bikák KK7:14
    B33FK Miklósi KékRókák KE-NK Nagykáta6:1
    B33LS PARTHUS KSZ-GY Monor SE - Szedd ki!8:3
    B33NJ Monor SE - Szedd ki!-NJ DMTK Haraszti Sasok11:5
    B33FK Nagykáta-NK Szentendre5:4
    B33LS PARTHUS KSZ-FS DMTK Haraszti Sasok4:7
    B33NF Miklósi KékGólyák-NJ PSK8:10
    B33FK Miklósi KékRókák KE-NK Monor SE - Szedd ki!2:7
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Nagykáta14:6
    B33FJ Miklósi KékRókák KE 2-FJ Ferences DSE4:13
    B33GY Monor SE - Szedd ki!-GY KLIKK Zsiráfok SE10:3
    B33FF DMTK Haraszti Sasok-FF Albertirsai SE6:9
    B33FF Bikák KK-FF PAFC BASKET12:7
    B33NK Szentendre-NK Nagykáta9:4
    B33NJ Monor SE - Szedd ki!-NF Miklósi KékGólyák13:6
    B33NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ PSK15:9
    B33FS PARTHUS KSZ-FS DMTK Haraszti Sasok2:6
    B33FJ Bikák KK-FJ KLIKK Zsiráfok SE12:2
    B33FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Ferences DSE10:8
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-NK Szentendre8:3
    B33FF Bikák KK-FF Albertirsai SE15:13
    B33FF PAFC BASKET-FF DMTK Haraszti Sasok14:20
    B33FS PARTHUS KSZ-FS KLIKK Zsiráfok SE7:8
    B33NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ Monor SE - Szedd ki!3:13
    B33NJ PSK-NF Miklósi KékGólyák5:7
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-NK Nagykáta12:1
    B33FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 18:2
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Ferences DSE9:14
    B33FS DMTK Haraszti Sasok-FS KLIKK Zsiráfok SE13:3
    B33FU21 Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti Sasok9:5
    B33FJ Nagykáta-FJ Miklósi KékRókák KE 21:15
    B33FK Miklósi KékRókák KE-FK Nagykáta7:0
    NKSzázhalombattai KSE-Miklósi KékGólyák94:49
    NKDunakeszi Kiscicák-Gödöllői Sportklub81:34
2018-04-21 Szombat
    GYDMTK Haraszti Sasok-Monor SE - B84:43
    GYBLF Palota-DMTK Haraszti Sasok /B72:63
    GYMonor SE - B-DMTK Haraszti Sasok /B57:39
    GYDMTK Haraszti Sasok-BLF Palota73:54
    NFJOSE Oroszlányok-Monor SE0:0
    FK1-8PAFC BASKET-Dunaújvárosi Egyetem DSE72:66
    FAJátékvezetők-PAFC BASKET60:43
    FK1-8Beszterce Kosárlabda Klub-Monor SE77:40
    FJSzekszárdi Sólymok-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FK9-14PSZSE - Kisördögök-Esztergomi KE U1650:39
2018-04-20 Péntek
    FK1-8Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Ferences DSE0:0
    NFJSzázhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KE62:75
    FAMiklósi KékRókák KE-Játékvezetők82:61
    FJPARTHUS KSZ-Albertirsai SE25:93
    FJSzekszárdi Sólymok-Gödöllői Sportklub79:89
    FAPAFC BASKET-Szentendrei KSE73:41
2018-04-19 Csütörtök
    NKMiklósi KékGólyák-Százhalombattai KSE53:76
    NFJPityke KSE-Gödöllői Sportklub71:40
    FK1-8Százhalombattai KSE Batta Boys-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club69:51
    NFJPAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
2018-04-18 Szerda
    FJMonor SE-KLIKK Zsiráfok SE2:0
    FJVáci Reménység-Esztergomi KE U1835:81
2018-04-17 Kedd
    NFJPityke KSE-PAFC BASKET52:53
    FBKLIKK Zsiráfok SE-PSZSE-Green Devils91:48
    FBHSE - U23-BKGDSE48:45
    FK1-8Dunaújvárosi Egyetem DSE-Ferences DSE88:49
    NFJOSE Oroszlányok-Miklósi KékGólyák20:0
    FBBikák KK U21-Monor SE Old-ik20:0
    FAJátékvezetők-KVSE KÉMÉNYEK79:68
Mérkőzések a következő 7 napban
2018-04-23 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    20:10HSE - U23-DMTK Haraszti SasokFB
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    17:30Ferences DSE-Százhalombattai KSE Batta BoysFK1-8
2018-04-24 Kedd
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    17:30Albertirsai SE-Bikák KKFJ
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    20:00Játékvezetők-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:30KLIKK Zsiráfok SE-NagymarosFB
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:00PAFC BASKET-Monor SE - Szedd ki!NFJ
2018-04-25 Szerda
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:00Monor SE-Dunaújvárosi Egyetem DSEFK1-8
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    18:00PAFC BASKET-Beszterce Kosárlabda KlubFK1-8
   Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.
    17:30Százhalombattai KSE Batta Boys-Miklósi KékRókák KEFK1-8
2018-04-26 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:30Bikák KK U21-Nagykőrösi Sólymok KEFB
2018-04-28 Szombat
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    10:00Hernádi KA-PSZSE-Green DevilsFB
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE-Gödi SEFS
    10:45DMTK Haraszti Sasok-BLF PalotaFS
    12:30-FS
    14:15-FS
Az elmúlt egy hét eredményei
2018-04-23 Hétfő
    FBHSE - U23-DMTK Haraszti Sasok0:0
    FK1-8Ferences DSE-Százhalombattai KSE Batta Boys0:0
2018-04-22 Vasárnap
    B33FJ Bikák KK-FJ Ferences DSE12:8
    B33FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Nagykáta15:3
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 27:5
    B33FS PARTHUS KSZ-GY KLIKK Zsiráfok SE11:1
    B33LS PARTHUS KSZ-FS KLIKK Zsiráfok SE7:2
    B33FF PAFC BASKET-FF Albertirsai SE13:9
    B33FU21 Bikák KK-FF DMTK Haraszti Sasok14:10
    B33FU21 DMTK Haraszti Sasok-FF Bikák KK7:14
    B33FK Miklósi KékRókák KE-NK Nagykáta6:1
    B33LS PARTHUS KSZ-GY Monor SE - Szedd ki!8:3
    B33NJ Monor SE - Szedd ki!-NJ DMTK Haraszti Sasok11:5
    B33FK Nagykáta-NK Szentendre5:4
    B33LS PARTHUS KSZ-FS DMTK Haraszti Sasok4:7
    B33NF Miklósi KékGólyák-NJ PSK8:10
    B33FK Miklósi KékRókák KE-NK Monor SE - Szedd ki!2:7
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Nagykáta14:6
    B33FJ Miklósi KékRókák KE 2-FJ Ferences DSE4:13
    B33GY Monor SE - Szedd ki!-GY KLIKK Zsiráfok SE10:3
    B33FF DMTK Haraszti Sasok-FF Albertirsai SE6:9
    B33FF Bikák KK-FF PAFC BASKET12:7
    B33NK Szentendre-NK Nagykáta9:4
    B33NJ Monor SE - Szedd ki!-NF Miklósi KékGólyák13:6
    B33NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ PSK15:9
    B33FS PARTHUS KSZ-FS DMTK Haraszti Sasok2:6
    B33FJ Bikák KK-FJ KLIKK Zsiráfok SE12:2
    B33FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Ferences DSE10:8
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-NK Szentendre8:3
    B33FF Bikák KK-FF Albertirsai SE15:13
    B33FF PAFC BASKET-FF DMTK Haraszti Sasok14:20
    B33FS PARTHUS KSZ-FS KLIKK Zsiráfok SE7:8
    B33NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ Monor SE - Szedd ki!3:13
    B33NJ PSK-NF Miklósi KékGólyák5:7
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-NK Nagykáta12:1
    B33FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 18:2
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Ferences DSE9:14
    B33FS DMTK Haraszti Sasok-FS KLIKK Zsiráfok SE13:3
    B33FU21 Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti Sasok9:5
    B33FJ Nagykáta-FJ Miklósi KékRókák KE 21:15
    B33FK Miklósi KékRókák KE-FK Nagykáta7:0
    NKSzázhalombattai KSE-Miklósi KékGólyák94:49
    NKDunakeszi Kiscicák-Gödöllői Sportklub81:34
2018-04-21 Szombat
    GYDMTK Haraszti Sasok-Monor SE - B84:43
    GYBLF Palota-DMTK Haraszti Sasok /B72:63
    GYMonor SE - B-DMTK Haraszti Sasok /B57:39
    GYDMTK Haraszti Sasok-BLF Palota73:54
    NFJOSE Oroszlányok-Monor SE0:0
    FK1-8PAFC BASKET-Dunaújvárosi Egyetem DSE72:66
    FAJátékvezetők-PAFC BASKET60:43
    FK1-8Beszterce Kosárlabda Klub-Monor SE77:40
    FJSzekszárdi Sólymok-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FK9-14PSZSE - Kisördögök-Esztergomi KE U1650:39
2018-04-20 Péntek
    FK1-8Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Ferences DSE0:0
    NFJSzázhalombattai KSE-Nagykőrösi Sólymok KE62:75
    FAMiklósi KékRókák KE-Játékvezetők82:61
    FJPARTHUS KSZ-Albertirsai SE25:93
    FJSzekszárdi Sólymok-Gödöllői Sportklub79:89
    FAPAFC BASKET-Szentendrei KSE73:41
2018-04-19 Csütörtök
    NKMiklósi KékGólyák-Százhalombattai KSE53:76
    NFJPityke KSE-Gödöllői Sportklub71:40
    FK1-8Százhalombattai KSE Batta Boys-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club69:51
    NFJPAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KE0:0
2018-04-18 Szerda
    FJMonor SE-KLIKK Zsiráfok SE2:0
    FJVáci Reménység-Esztergomi KE U1835:81
2018-04-17 Kedd
    NFJPityke KSE-PAFC BASKET52:53
    FBKLIKK Zsiráfok SE-PSZSE-Green Devils91:48
    FBHSE - U23-BKGDSE48:45
    FK1-8Dunaújvárosi Egyetem DSE-Ferences DSE88:49
    NFJOSE Oroszlányok-Miklósi KékGólyák20:0
    FBBikák KK U21-Monor SE Old-ik20:0
    FAJátékvezetők-KVSE KÉMÉNYEK79:68

A bajnoki évad mérkőzései

Mérkőzések

A bajnoki évad mérkőzéseinek eredményei

Eredmények

Eredménymátrix és tabella

Tabellák

Hivatalos dokumentumok

Dokumentumok

A PMKSZ felépítése

A szövetség

A szövetség keretén belül működő játékvezetők

Játékvezetők

Képek a rendezvényekről

Képgaléria

Az előző bajnoki évek eredményei

Archívum

2017. november 16-án Törökbálinton, megrendezésre került az idei B33-as diákolimpia Pest Megyei fordulója.

A torna eredményei a mellékelt XLSX fájlban találhatók meg, valamint az ott készült képeket a galériában lehet megtekinteni.

 

xls50 eredmények

 

Továbbjutók

Nem Helyezés Általános Iskola Középiskola
Lányok 1. SZÉCHENYI I. LNYA DK RADNÓTI LNY B DK
  2. SZLOV LNY A PILISSZT KÖZGAZ LNY B CEGLÉD
  3. PÁDUAI LNY A PILISCS KOSSUTH LNY B CEGL
  4. KOSSUTH LNY A CEGL ARANYGIM LNYB NAGYKŐ
  5.   JÓZSEF A. LNYB2 MONR
  6.   JÓZSEF A. LNYB1 MONR
Fiúk 1. PÁDUAI FIÚA2 PILISCS BÁLINT M. FIÚB1 TÖRB
  2. ARANY FIÚ A1 NAGYKŐ SCHILLER FIÚB1 PILVÖ
  3.   NAGY SJ. FIÚ B BUDK
  4.   BÁLINT M. FIÚB4 TÖRB

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd