pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


MÁJ
23

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Dezső nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2018-05-24 Csütörtök
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:00PAFC BASKET U21-Hernádi KAFB
2018-05-25 Péntek
   Lázár Ervin Általános Iskola Budapest, IV. Erzsébet u. 31.
    16:30Pénzügyőr SE-Óbudai KaszásokLS
2018-05-26 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    10:00DMTK Haraszti Sasok /B-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
    11:30Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Esztergomi KE U12GY
    13:00Esztergomi KE U12-DMTK Haraszti Sasok /BGY
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    09:30Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ
    11:30Bikák KK-Monor SEFJ
    14:00-FJ
    16:00-FJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE-Green Devils-Hernádi KAFB
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    18:00PAFC BASKET-Monor SENFJ
2018-05-27 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    10:00Bikák KK U21-KKS U21FB
    12:00KKS U21-PAFC BASKET U21FB
    14:00PAFC BASKET U21-Bikák KK U21FB
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    09:00DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSEGY
    10:30Atom City - Atomerőmű SE-BLF PalotaGY
    12:00-GY
    13:30-GY
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE - A-KLIKK Zsiráfok SEGY
    10:30KLIKK Zsiráfok SE-Dunakeszi KiscicákGY
    12:00Dunakeszi Kiscicák-Kerepesi VSEGY
    13:30Kerepesi VSE-Albertirsai SEGY
    15:00Albertirsai SE-Monor SE - AGY
2018-05-28 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    20:10DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KEFB
 
2018-05-21 Hétfő
    FBNagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti Sasok84:94
2018-05-19 Szombat
    NFJMonor SE - Szedd ki!-BKGDSE95:32
    NFJGödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyák19:61
    NFJBKGDSE-Gödöllői Sportklub42:49
    NFJMonor SE-Szedd ki!-Miklósi KékGólyák74:35
    FKPAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta Boys74:64
    FKDunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda Klub55:73
2018-05-18 Péntek
    FKDunaújvárosi Egyetem DSE-PAFC BASKET59:42
    FKBeszterce Kosárlabda Klub-Százhalombattai KSE Batta Boys69:64
2018-05-17 Csütörtök
    NKMiklósi KékGólyák-Gödöllői Sportklub49:35
Mérkőzések a következő 7 napban
2018-05-24 Csütörtök
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    19:00PAFC BASKET U21-Hernádi KAFB
2018-05-25 Péntek
   Lázár Ervin Általános Iskola Budapest, IV. Erzsébet u. 31.
    16:30Pénzügyőr SE-Óbudai KaszásokLS
2018-05-26 Szombat
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    10:00DMTK Haraszti Sasok /B-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubGY
    11:30Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Esztergomi KE U12GY
    13:00Esztergomi KE U12-DMTK Haraszti Sasok /BGY
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    09:30Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFJ
    11:30Bikák KK-Monor SEFJ
    14:00-FJ
    16:00-FJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE-Green Devils-Hernádi KAFB
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    18:00PAFC BASKET-Monor SENFJ
2018-05-27 Vasárnap
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    10:00Bikák KK U21-KKS U21FB
    12:00KKS U21-PAFC BASKET U21FB
    14:00PAFC BASKET U21-Bikák KK U21FB
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    09:00DMTK Haraszti Sasok-Szentendrei KSEGY
    10:30Atom City - Atomerőmű SE-BLF PalotaGY
    12:00-GY
    13:30-GY
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monor SE - A-KLIKK Zsiráfok SEGY
    10:30KLIKK Zsiráfok SE-Dunakeszi KiscicákGY
    12:00Dunakeszi Kiscicák-Kerepesi VSEGY
    13:30Kerepesi VSE-Albertirsai SEGY
    15:00Albertirsai SE-Monor SE - AGY
2018-05-28 Hétfő
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    20:10DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KEFB
Az elmúlt egy hét eredményei
2018-05-21 Hétfő
    FBNagykőrösi Sólymok KE-DMTK Haraszti Sasok84:94
2018-05-19 Szombat
    NFJMonor SE - Szedd ki!-BKGDSE95:32
    NFJGödöllői Sportklub-Miklósi KékGólyák19:61
    NFJBKGDSE-Gödöllői Sportklub42:49
    NFJMonor SE-Szedd ki!-Miklósi KékGólyák74:35
    FKPAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta Boys74:64
    FKDunaújvárosi Egyetem DSE-Beszterce Kosárlabda Klub55:73
2018-05-18 Péntek
    FKDunaújvárosi Egyetem DSE-PAFC BASKET59:42
    FKBeszterce Kosárlabda Klub-Százhalombattai KSE Batta Boys69:64
2018-05-17 Csütörtök
    NKMiklósi KékGólyák-Gödöllői Sportklub49:35

A bajnoki évad mérkőzései

Mérkőzések

A bajnoki évad mérkőzéseinek eredményei

Eredmények

Eredménymátrix és tabella

Tabellák

Hivatalos dokumentumok

Dokumentumok

A PMKSZ felépítése

A szövetség

A szövetség keretén belül működő játékvezetők

Játékvezetők

Képek a rendezvényekről

Képgaléria

Az előző bajnoki évek eredményei

Archívum

Tisztelt Kosarasok!

 

A lenit táblázat, a 2017. október 3-án megtartottt PMKSZ asztalszemélyzet továbbképző eredményeit tartalmazza. A 15 vagy kevesebb pontot elérőknek sajnos nem sikerült a tesztet megfelelő szinten teljesíteni, így nekik a póttovábbképzőn is részt kell venni, ha később is asztalszemélyzetkén kívánnak működni. A póttovábbképző időpontját  hamarosan közzé tesszük. Kérjük figyeljétek a honlapot.

pdf50 A továbbképzés anyaga

 

Az eredmények:

S.sz. Név Sportszervezet Eredmény
1 Andráczy Dániel BLF 17
2 Babinyecz Terézia Éva Nagykáta SE 15
3 Babityné Kiss Lilla GSK 14
4 Bagi Bulcsú BLF 14
5 Bálint Dorottya CMSE 13
6 Bálint Gergő CMSE 15
7 Balog Gréta PAFC 15
8 Bárány Barbara PMKSZ 16
9 Bárány Ferenc PMKSZ 16
10 Barta Ákos PAFC 13
11 Barta Renáta DMTK 11
12 Bartos Melinda ASE 12
13 Boksay Bálint PMKSZ 16
14 Böröcz Balázs BLF 18
15 Bucsai Anna GSK 12
16 Buday Zsolt PMKSZ 19
17 Budayné Tóth Rozália PMKSZ 17
18 Csordás Gábor PMKSZ 16
19 Csordás Márton PMKSZ 17
20 Csősz Bálint PAFC 15
21 Csősz Bianka PAFC 13
22 Dávid Lajos SZKSE 19
23 Elmer Anna KKR 12
24 Forján Lilla GSK 14
25 Gál András BLF 17
26 Gál Róbert BLF 20
27 Gável Klára CMSE 14
28 Győri Alma KKR 10
29 Hajna Luca PAFC 14
30 Hajna Sarolta PAFC 13
31 Horváth Ágnes CMSE 13
32 Horváth Gyöngyvér PAFC 12
33 Horváth Hanna CEKK 15
34 Kalmár Bálint CEKK 14
35 Kernács Lilla CEKK 16
36 Kocsis Olivér BLF 16
37 Komáromi András BLF 16
38 Konczer Kinga KVSE 11
39 Kondrák Réka GSK 14
40 Kónyi Benjamin BLF 18
41 Kopcsik Dávid BLF 17
42 Kovács Domonkos PAFC 14
43 Kovács Rebeka CEKK 17
44 Könczöl Attila Szentendrei KSE 16
45 Könczöl Attiláné Szentendrei KSE 18
46 Kristóffy Csenge PAFC 14
47 Kuczik Lili DMTK 13
48 Kurinszki Anna GSK 13
49 Lepsik Richárd BDSE, RADO KSE 19
50 Likó Krisztina PAFC 14
51 Lovas Evelin Monori SE 16
52 Manninger Marcell PAFC 14
53 Manninger Mátyás PAFC 14
54 Mayering Viktória KLIKK Zsiráfok SE 11
55 Mezey Dorottya PAFC 17
56 Miltényi György K-NSKE 14
57 Mitró Dorina KKR 13
58 Molnár András SZKSE 16
59 Molnár Dávid GSK 14
60 Molnár Ilona Szentendrei KSE 18
61 Nagy Ágnes BLF 16
62 Nagy Csenge KKR 13
63 Neményi Bianka PAFC 14
64 Óvári Fruzsina DMTK 16
65 Pádár Balázs BLF 18
66 Pál Attila Gyöngyösi SI 16
67 Pásztor Márta PMKSZ 16
68 Pásztor Márton PMKSZ 16
69 Patai Panka KKR 12
70 Pintér Balázs BDSE, RADO KSE 18
71 Precsler Éva SZKSE 16
72 Radványi Rebeka Monori SE 16
73 Révész Marcell BLF 19
74 Rigó Sarolta PAFC 16
75 Sárközi Tamás BDSE, RADO KSE 17
76 Sértő Boglárka KKR 11
77 Simon Gyula BLF 19
78 Smudla Eszter PAFC 16
79 Somkúti Janka DMTK 11
80 Spóring Gergő BLF 16
81 Szabó Mária PMKSZ 12
82 Szalay Dalma KKR 12
83 Szászi Lilla DMTK 16
84 Szigeti Balázs BLF 14
85 Szikszai Rebeka GSK 13
86 Szűcs Tamás SZKSE 19
87 Tatár Zsolt BLF 19
88 Tóth Ádám Kristóf PAFC 11
89 Tóth Attila BLF 20
90 Tóth Balázs PAFC 16
91 Tóth Kristóf BLF 17
92 Tóth Márton GSK 13
93 Tóth Zsófia PAFC 13
94 Tóthné Magyarvári  Krisztina PAFC 16
95 Török Zsófia BDSE, RADO KSE 18
96 Smudláné Vágvölgyi Anikó PAFC 16
97 Varga Máté DMTK 16
98 Varga-Bakizs Kristóf SZKSE 16
99 Vas Bernadett CEKK 16
100 Végh Csenge PAFC 14
101 Xiong Dawei BLF 18

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd