pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


FEB
21

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Eleonóra nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2018-02-21 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-Bikák KK U21FB1
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:00KVSE KÉMÉNYEK-Szentendrei KSEFA
2018-02-22 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-Esztergomi KE U18FJ
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:15Miklósi KékGólyák-Dunakeszi KiscicákNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    20:00Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE - Szedd ki!NFJ
2018-02-23 Péntek
   Széchenyi István Ált. Isk. Dunakeszi, Posta u. 7
    16:15Dunakeszi Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-JátékvezetőkFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:45BKGDSE-Szentendrei KSE U21FB2
2018-02-24 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    15:00Szekszárdi Sólymok-Gödöllői SportklubFJ
    17:00Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákNK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    11:00Monor SE-Szekszárdi SólymokFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE-Green Devils-PAFC BASKET U21FB1
2018-02-25 Vasárnap
   III. Kerületi Sporttelep Budapest, III. Rádl árok. u. 1.
    10:00Óbudai Kaszások-Nagykőrösi Sólymok KELS
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    18:00HSE - U23-Bikák KK U21FB1
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    16:00Esztergomi KE U18-Monor SEFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    12:00Nagymaros-Hatvan KKFB1
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    16:00Váci Reménység-Szentendrei KSEFJ
2018-02-26 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:15Miklósi KékRókák KE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK1-8
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    20:30Szentendrei KSE-PAFC BASKETFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:45Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE Old-ikFB2
   Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisszentiván, Szabadság út 85
    16:30PARTHUS KSZ-Nagykőrösi Sólymok KENK
2018-02-27 Kedd
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    18:20DMTK Haraszti Sasok-BKGDSENFJ
    20:10HSE - U23-DMTK Haraszti SasokFB1
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:30KLIKK Zsiráfok SE-Keresztúri SEFJ
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:15Miklósi KékGólyák-Monor SENFJ
2018-02-28 Szerda
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    16:30Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSLS
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:00KVSE KÉMÉNYEK-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:00Monor SE-PAFC BASKETFK1-8
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    17:00Monor SE-Bikák KKFJ
    19:00Monor SE - Szedd ki!-OSE OroszlányokNFJ
 
2018-02-21 Szerda
    FB1Hatvan KK-Bikák KK U210:0
    FAKVSE KÉMÉNYEK-Szentendrei KSE0:0
2018-02-20 Kedd
    FB2Monor SE Old-ik-KLIKK Zsiráfok SE68:65
2018-02-19 Hétfő
    FSGödi SE-Miklósi KékRókák KE84:39
    FKMonor SE-Százhalombattai KSE Batta Boys0:0
    FJKeresztúri SE-Esztergomi KE U1898:92
    FSBLF Palota-Miklósi KékRókák KE52:68
2018-02-18 Vasárnap
    FKEsztergomi KE U16-PAFC BASKET75:71
    NFJBKGDSE-Miklósi KékGólyák48:62
    GYDMTK Haraszti Sasok /B-Dunakeszi Kiscicák0:0
    GYDunakeszi Kiscicák-DMTK Haraszti Sasok0:0
    GYDMTK Haraszti Sasok-DMTK Haraszti Sasok /B0:0
    NKSzázhalombattai KSE-Dunakeszi Kiscicák64:82
    NFJOSE Oroszlányok-Pityke KSE103:49
    B33NF Albertirsai SE-NJ Esztergomi KE7:6
    B33FJ Bikák KK-FJ Ferences DSE15:9
    B33NF Miklósi KékGólyák-NF FKE3:16
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 110:11
    B33FS DMTK Haraszti Sasok-LS PARTHUS KSZ6:8
    B33FS PARTHUS KSZ-GY KLIKK Zsiráfok SE13:6
    B33FS KLIKK Zsiráfok SE-GY Monor SE - Szedd ki!10:11
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-NK Nagykáta14:0
    B33NF Albertirsai SE-NJ Monor SE - Szedd ki!10:15
    B33FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 213:7
    B33NF Miklósi KékGólyák-NJ DMTK Haraszti Sasok5:11
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Nagykáta15:5
    B33GY KLIKK Zsiráfok SE-FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2:17
    B33LS PARTHUS KSZ-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B12:7
    B33GY Monor SE - Szedd ki!-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE21:0
    B33NK Szentendre-FK Miklósi KékRókák KE3:16
    B33NJ Esztergomi KE-NJ Monor SE - Szedd ki!2:14
    B33FJ Ferences DSE-FJ Miklósi KékRókák KE 28:6
    B33NF FKE-NJ DMTK Haraszti Sasok18:8
    B33FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Nagykáta14:4
    B33FS PARTHUS KSZ-FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SE7:11
    B33FS DMTK Haraszti Sasok-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B13:6
    B33FS KLIKK Zsiráfok SE-GY Monor SE - Szedd ki!8:14
    B33NK Nagykáta-FK Miklósi KékRókák KE0:19
    B33FF Bikák KK-FU21 Bikák KK17:11
    B33FF Játékvezetők-FU21 DMTK Haraszti Sasok17:12
    B33FF Albertirsai SE-FF PAFC BASKET14:12
    B33FK Miklósi KékRókák KE-FK Nagykáta16:0
    B33NF Albertirsai SE-NF Miklósi KékGólyák8:6
    B33NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ Esztergomi KE9:6
    B33FJ Ferences DSE-FJ Nagykáta10:2
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 213:8
    B33FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-LS PARTHUS KSZ13:11
    B33FS PARTHUS KSZ-FS DMTK Haraszti Sasok2:10
    B33GY KLIKK Zsiráfok SE-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B3:10
    B33NK Nagykáta-NK Szentendre4:14
    B33FF Bikák KK-FF Játékvezetők20:18
    B33FU21 Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti Sasok17:12
    B33FF DMTK Haraszti Sasok-FF PAFC BASKET10:13
    B33NK Szentendre-FK Nagykáta10:8
    B33NJ Monor SE - Szedd ki!-NF Albertirsai SE21:0
    B33NF FKE-NJ DMTK Haraszti Sasok12:7
    B33FJ Bikák KK-FJ Ferences DSE16:15
    B33FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ KLIKK Zsiráfok SE9:7
    B33FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-GY Monor SE - Szedd ki!15:3
    B33FS PARTHUS KSZ-FS KLIKK Zsiráfok SE9:6
    B33GY KLIKK Zsiráfok SE-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B5:10
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-NK Szentendre14:3
    B33NF Miklósi KékGólyák-NJ Esztergomi KE7:9
    B33FJ Nagykáta-FJ Miklósi KékRókák KE 23:12
    B33FF Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti Sasok18:12
    B33FF Játékvezetők-FU21 Bikák KK11:18
    B33FF Albertirsai SE-FF DMTK Haraszti Sasok12:19
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-FK Nagykáta18:4
    B33NJ Monor SE - Szedd ki!-NF FKE9:13
    B33NJ DMTK Haraszti Sasok-NF Albertirsai SE21:0
    B33FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 114:12
    B33FJ Ferences DSE-FJ KLIKK Zsiráfok SE11:7
    B33FF Bikák KK-FF PAFC BASKET11:17
    B33FF DMTK Haraszti Sasok-FU21 Bikák KK16:17
    B33FF Albertirsai SE-FU21 DMTK Haraszti Sasok15:7
    B33NK Nagykáta-FK Nagykáta2:5
    B33LS PARTHUS KSZ-GY Monor SE - Szedd ki!12:4
    B33FS DMTK Haraszti Sasok-FS KLIKK Zsiráfok SE12:8
    B33GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE21:0
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-FK Miklósi KékRókák KE13:14
    B33FF PAFC BASKET-FU21 Bikák KK12:19
    B33FF Bikák KK-FF DMTK Haraszti Sasok21:0
    B33FF Albertirsai SE-FF Játékvezetők19:21
2018-02-17 Szombat
    GYEsztergomi KE U12-Atom City - Atomerőmű SE11:106
    FSTaksonyi Ördögök-Gödöllői Sportklub23:95
    FSPSK-Taksonyi Ördögök71:40
    FSGödöllői Sportklub-PSK113:59
    NKGödöllői Sportklub-PARTHUS KSZ57:34
    NFJGödöllői Sportklub-Monor SE49:58
    FJSzentendrei KSE-PARTHUS KSZ97:34
    FKPAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta Boys46:50
    FAPAFC BASKET-Miklósi KékRókák KE56:100
    FABikák KK-Százhalombattai KSE - Pedagógus79:59
    FAJátékvezetők-Gödi SE55:57
2018-02-16 Péntek
    FB2Hernádi KA-BKGDSE63:82
    NFJSzázhalombattai KSE-PAFC BASKET38:69
    FJKeresztúri SE-KLIKK Zsiráfok SE101:53
    FJGödöllői Sportklub-Váci Reménység0:0
2018-02-15 Csütörtök
    NKMiklósi KékGólyák-Gödöllői Sportklub86:17
    FAGödi SE-PAFC BASKET85:57
    FKSzázhalombattai KSE Batta Boys-Ferences DSE79:57
    FJBikák KK-Gödöllői Sportklub126:66
Mérkőzések a következő 7 napban
2018-02-21 Szerda
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-Bikák KK U21FB1
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:00KVSE KÉMÉNYEK-Szentendrei KSEFA
2018-02-22 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-Esztergomi KE U18FJ
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:15Miklósi KékGólyák-Dunakeszi KiscicákNK
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    20:00Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE - Szedd ki!NFJ
2018-02-23 Péntek
   Széchenyi István Ált. Isk. Dunakeszi, Posta u. 7
    16:15Dunakeszi Kiscicák-Nagykőrösi Sólymok KENK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-JátékvezetőkFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    20:45BKGDSE-Szentendrei KSE U21FB2
2018-02-24 Szombat
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    15:00Szekszárdi Sólymok-Gödöllői SportklubFJ
    17:00Gödöllői Sportklub-Dunakeszi KiscicákNK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    11:00Monor SE-Szekszárdi SólymokFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE-Green Devils-PAFC BASKET U21FB1
2018-02-25 Vasárnap
   III. Kerületi Sporttelep Budapest, III. Rádl árok. u. 1.
    10:00Óbudai Kaszások-Nagykőrösi Sólymok KELS
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    18:00HSE - U23-Bikák KK U21FB1
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    16:00Esztergomi KE U18-Monor SEFJ
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    12:00Nagymaros-Hatvan KKFB1
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    16:00Váci Reménység-Szentendrei KSEFJ
2018-02-26 Hétfő
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:15Miklósi KékRókák KE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda ClubFK1-8
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    20:30Szentendrei KSE-PAFC BASKETFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:45Monor SE-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Monor SE Old-ikFB2
   Német Nemzetiségi Ált. Isk. Pilisszentiván, Szabadság út 85
    16:30PARTHUS KSZ-Nagykőrösi Sólymok KENK
2018-02-27 Kedd
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    18:20DMTK Haraszti Sasok-BKGDSENFJ
    20:10HSE - U23-DMTK Haraszti SasokFB1
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:30KLIKK Zsiráfok SE-Keresztúri SEFJ
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:15Miklósi KékGólyák-Monor SENFJ
2018-02-28 Szerda
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    16:30Nagykőrösi Sólymok KE-Ziccer KSLS
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:00KVSE KÉMÉNYEK-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:00Monor SE-PAFC BASKETFK1-8
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    17:00Monor SE-Bikák KKFJ
    19:00Monor SE - Szedd ki!-OSE OroszlányokNFJ
Az elmúlt egy hét eredményei
2018-02-21 Szerda
    FB1Hatvan KK-Bikák KK U210:0
    FAKVSE KÉMÉNYEK-Szentendrei KSE0:0
2018-02-20 Kedd
    FB2Monor SE Old-ik-KLIKK Zsiráfok SE68:65
2018-02-19 Hétfő
    FSGödi SE-Miklósi KékRókák KE84:39
    FKMonor SE-Százhalombattai KSE Batta Boys0:0
    FJKeresztúri SE-Esztergomi KE U1898:92
    FSBLF Palota-Miklósi KékRókák KE52:68
2018-02-18 Vasárnap
    FKEsztergomi KE U16-PAFC BASKET75:71
    NFJBKGDSE-Miklósi KékGólyák48:62
    GYDMTK Haraszti Sasok /B-Dunakeszi Kiscicák0:0
    GYDunakeszi Kiscicák-DMTK Haraszti Sasok0:0
    GYDMTK Haraszti Sasok-DMTK Haraszti Sasok /B0:0
    NKSzázhalombattai KSE-Dunakeszi Kiscicák64:82
    NFJOSE Oroszlányok-Pityke KSE103:49
    B33NF Albertirsai SE-NJ Esztergomi KE7:6
    B33FJ Bikák KK-FJ Ferences DSE15:9
    B33NF Miklósi KékGólyák-NF FKE3:16
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 110:11
    B33FS DMTK Haraszti Sasok-LS PARTHUS KSZ6:8
    B33FS PARTHUS KSZ-GY KLIKK Zsiráfok SE13:6
    B33FS KLIKK Zsiráfok SE-GY Monor SE - Szedd ki!10:11
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-NK Nagykáta14:0
    B33NF Albertirsai SE-NJ Monor SE - Szedd ki!10:15
    B33FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 213:7
    B33NF Miklósi KékGólyák-NJ DMTK Haraszti Sasok5:11
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Nagykáta15:5
    B33GY KLIKK Zsiráfok SE-FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2:17
    B33LS PARTHUS KSZ-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B12:7
    B33GY Monor SE - Szedd ki!-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE21:0
    B33NK Szentendre-FK Miklósi KékRókák KE3:16
    B33NJ Esztergomi KE-NJ Monor SE - Szedd ki!2:14
    B33FJ Ferences DSE-FJ Miklósi KékRókák KE 28:6
    B33NF FKE-NJ DMTK Haraszti Sasok18:8
    B33FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ Nagykáta14:4
    B33FS PARTHUS KSZ-FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SE7:11
    B33FS DMTK Haraszti Sasok-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B13:6
    B33FS KLIKK Zsiráfok SE-GY Monor SE - Szedd ki!8:14
    B33NK Nagykáta-FK Miklósi KékRókák KE0:19
    B33FF Bikák KK-FU21 Bikák KK17:11
    B33FF Játékvezetők-FU21 DMTK Haraszti Sasok17:12
    B33FF Albertirsai SE-FF PAFC BASKET14:12
    B33FK Miklósi KékRókák KE-FK Nagykáta16:0
    B33NF Albertirsai SE-NF Miklósi KékGólyák8:6
    B33NJ DMTK Haraszti Sasok-NJ Esztergomi KE9:6
    B33FJ Ferences DSE-FJ Nagykáta10:2
    B33FJ KLIKK Zsiráfok SE-FJ Miklósi KékRókák KE 213:8
    B33FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-LS PARTHUS KSZ13:11
    B33FS PARTHUS KSZ-FS DMTK Haraszti Sasok2:10
    B33GY KLIKK Zsiráfok SE-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B3:10
    B33NK Nagykáta-NK Szentendre4:14
    B33FF Bikák KK-FF Játékvezetők20:18
    B33FU21 Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti Sasok17:12
    B33FF DMTK Haraszti Sasok-FF PAFC BASKET10:13
    B33NK Szentendre-FK Nagykáta10:8
    B33NJ Monor SE - Szedd ki!-NF Albertirsai SE21:0
    B33NF FKE-NJ DMTK Haraszti Sasok12:7
    B33FJ Bikák KK-FJ Ferences DSE16:15
    B33FJ Miklósi KékRókák KE 1-FJ KLIKK Zsiráfok SE9:7
    B33FS Paksi Harcosok - Atomerőmű SE-GY Monor SE - Szedd ki!15:3
    B33FS PARTHUS KSZ-FS KLIKK Zsiráfok SE9:6
    B33GY KLIKK Zsiráfok SE-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B5:10
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-NK Szentendre14:3
    B33NF Miklósi KékGólyák-NJ Esztergomi KE7:9
    B33FJ Nagykáta-FJ Miklósi KékRókák KE 23:12
    B33FF Bikák KK-FU21 DMTK Haraszti Sasok18:12
    B33FF Játékvezetők-FU21 Bikák KK11:18
    B33FF Albertirsai SE-FF DMTK Haraszti Sasok12:19
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-FK Nagykáta18:4
    B33NJ Monor SE - Szedd ki!-NF FKE9:13
    B33NJ DMTK Haraszti Sasok-NF Albertirsai SE21:0
    B33FJ Bikák KK-FJ Miklósi KékRókák KE 114:12
    B33FJ Ferences DSE-FJ KLIKK Zsiráfok SE11:7
    B33FF Bikák KK-FF PAFC BASKET11:17
    B33FF DMTK Haraszti Sasok-FU21 Bikák KK16:17
    B33FF Albertirsai SE-FU21 DMTK Haraszti Sasok15:7
    B33NK Nagykáta-FK Nagykáta2:5
    B33LS PARTHUS KSZ-GY Monor SE - Szedd ki!12:4
    B33FS DMTK Haraszti Sasok-FS KLIKK Zsiráfok SE12:8
    B33GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /B-GY Paksi Harcosok - Atomerőmű SE21:0
    B33NK Monor SE - Szedd ki!-FK Miklósi KékRókák KE13:14
    B33FF PAFC BASKET-FU21 Bikák KK12:19
    B33FF Bikák KK-FF DMTK Haraszti Sasok21:0
    B33FF Albertirsai SE-FF Játékvezetők19:21
2018-02-17 Szombat
    GYEsztergomi KE U12-Atom City - Atomerőmű SE11:106
    FSTaksonyi Ördögök-Gödöllői Sportklub23:95
    FSPSK-Taksonyi Ördögök71:40
    FSGödöllői Sportklub-PSK113:59
    NKGödöllői Sportklub-PARTHUS KSZ57:34
    NFJGödöllői Sportklub-Monor SE49:58
    FJSzentendrei KSE-PARTHUS KSZ97:34
    FKPAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta Boys46:50
    FAPAFC BASKET-Miklósi KékRókák KE56:100
    FABikák KK-Százhalombattai KSE - Pedagógus79:59
    FAJátékvezetők-Gödi SE55:57
2018-02-16 Péntek
    FB2Hernádi KA-BKGDSE63:82
    NFJSzázhalombattai KSE-PAFC BASKET38:69
    FJKeresztúri SE-KLIKK Zsiráfok SE101:53
    FJGödöllői Sportklub-Váci Reménység0:0
2018-02-15 Csütörtök
    NKMiklósi KékGólyák-Gödöllői Sportklub86:17
    FAGödi SE-PAFC BASKET85:57
    FKSzázhalombattai KSE Batta Boys-Ferences DSE79:57
    FJBikák KK-Gödöllői Sportklub126:66

A bajnoki évad mérkőzései

Mérkőzések

A bajnoki évad mérkőzéseinek eredményei

Eredmények

Eredménymátrix és tabella

Tabellák

Hivatalos dokumentumok

Dokumentumok

A PMKSZ felépítése

A szövetség

A szövetség keretén belül működő játékvezetők

Játékvezetők

Képek a rendezvényekről

Képgaléria

Az előző bajnoki évek eredményei

Archívum

Tisztelt Sporttársak!

A Nemzetközi Kosárlabda Szövetség (FIBA) a 2017-2018-as szezon kezdetétől érvényes játékszabály-módosításokat fogadott el. A szabálymódosítások fordítását az MKOSZ Játékvezetői Bizottsága elkészítette, mely video jelenetekkel bővítve az alábbi linken elérhető: http://www.jatekvezeto.hu/hu/index.php/?option=com_content&view=article&id=%2044 Szabályértelmezési kérdéseikkel kérem forduljanak Hartyáni Zsolthoz, az MKOSZ JB és a FIBA-Europe Technikai Bizottságának tagjához. Az új szabályokat alkalmazni kell minden bajnokságban az indulás dátumától függetlenül, azaz már a mai naptól is.

Sportsikerekben gazdag szezont kívánva, üdvözlettel, PMKSZ

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd