pmksz logo

 

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu


NOV
21

 
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Olivér nevű kosaras barátainkat!

 
nyilvantarto
Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2017-11-21 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    20:30Szentendrei KSE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:15Miklósi KékGólyák-BKGDSENFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    19:30OSE Oroszlányok-PAFC BASKETNFJ
2017-11-22 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    20:15KKS U21-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:00Monor SE-Ferences DSEFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    19:00Monor SE - Szedd ki!-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    18:45Váci Reménység-Gödöllői SportklubFJ
2017-11-23 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    17:00Bikák KK-Monor SEFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    20:15Gödi SE-JátékvezetőkFA
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    17:30Miklósi KékGólyák-Nagykőrösi Sólymok KENK
2017-11-24 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:00Gödöllői Sportklub-Ziccer KSFK
2017-11-25 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-Gödi SEFA
    20:00Játékvezetők-Miklósi KékRókák KEFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    11:00Gödöllői Sportklub-Szekszárdi SólymokFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    12:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK
    14:00Szentendrei KSE-Váci ReménységFJ
    16:00Szentendrei KSE U21-KLIKK Zsiráfok SEFB2
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    15:00Szekszárdi Sólymok-Monor SEFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE-Green Devils-NagymarosFB1
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    17:00PAFC BASKET U21-Hatvan KKFB1
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KEFK
2017-11-26 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    18:30PARTHUS KSZ-Miklósi KékGólyákNK
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    13:00HSE - U23-Bikák KK U21FB1
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    14:00Dunakeszi Kiscicák-Százhalombattai KSENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-Pénzügyőr SELS
    10:45Pénzügyőr SE-Óbudai KaszásokLS
    12:30Óbudai Kaszások-Gödöllői SportklubLS
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    13:00Nagymaros-Ziccer KSFK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:15Százhalombattai KSE - Pedagógus-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    19:00BKGDSE-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Százhalombattai KSE Batta BoysFK
2017-11-27 Hétfő
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    17:15Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNK
2017-11-28 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-NagymarosFK
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    19:15DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
 
2017-11-21 Kedd
    NFJMiklósi KékGólyák-BKGDSE0:0
    FASzentendrei KSE-KVSE KÉMÉNYEK0:0
    NFJOSE Oroszlányok-PAFC BASKET0:0
2017-11-20 Hétfő
    NFJMonor SE-Gödöllői Sportklub65:35
    FB1DMTK Haraszti Sasok-Bikák KK U210:0
2017-11-19 Vasárnap
    FKTatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Dunaújvárosi Egyetem DSE64:45
    NKSzázhalombattai KSE-Miklósi KékGólyák71:60
    NKSzázhalombattai KSE-Gödöllői Sportklub73:59
    FASzázhalombattai KSE - Pedagógus-Bikák KK55:82
    FKFerences DSE-Esztergomi KE U1666:57
    FJEsztergomi KE U18-Keresztúri SE78:82
    GYDMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SE118:32
    GYDMTK Haraszti Sasok /B-Albertirsai SE116:33
    GYDMTK Haraszti Sasok-Esztergomi KE U1288:13
    GYDMTK Haraszti Sasok /B-Esztergomi KE U1272:53
    FJPARTHUS KSZ-Szentendrei KSE27:116
2017-11-18 Szombat
    GYKLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSE49:64
    GYMonor SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club13:82
    GYMonor SE-Szentendrei KSE11:72
    GYKLIKK Zsiráfok SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club38:46
    GYMonor SE - A-BLF Palota42:56
    GYMonor SE - B-Atom City - Atomerőmű SE19:81
    GYMonor SE - B-BLF Palota34:35
    GYMonor SE - A-Atom City - Atomerőmű SE26:70
    NKDunakeszi Kiscicák-PARTHUS KSZ0:0
2017-11-17 Péntek
    FAMiklósi KékRókák KE-PAFC BASKET81:56
    FKEsztergomi KE U16-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club44:49
2017-11-16 Csütörtök
    NFJNagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyák72:38
    NFJGödöllői Sportklub-DMTK Haraszti Sasok56:49
    FB1Bikák KK U21-PAFC BASKET U21100:59
2017-11-15 Szerda
    FJMonor SE-Váci Reménység96:41
    FB1Hatvan KK-DMTK Haraszti Sasok72:67
    NFJGödöllői Sportklub-Monor SE - Szedd ki!38:81
    FAKVSE KÉMÉNYEK-KKS U2191:52
Mérkőzések a következő 7 napban
2017-11-21 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    20:30Szentendrei KSE-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:15Miklósi KékGólyák-BKGDSENFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    19:30OSE Oroszlányok-PAFC BASKETNFJ
2017-11-22 Szerda
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    20:15KKS U21-Százhalombattai KSE - PedagógusFA
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    17:00Monor SE-Ferences DSEFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    19:00Monor SE - Szedd ki!-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    18:45Váci Reménység-Gödöllői SportklubFJ
2017-11-23 Csütörtök
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    17:00Bikák KK-Monor SEFJ
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    20:15Gödi SE-JátékvezetőkFA
   Baksay Sándor Református Gimnázium Kunszentmiklós, Kálvin Tér 17.
    17:30Miklósi KékGólyák-Nagykőrösi Sólymok KENK
2017-11-24 Péntek
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    19:00Gödöllői Sportklub-Ziccer KSFK
2017-11-25 Szombat
   British International School Budapest, 1037 Kiscelli köz 17.
    18:00Bikák KK-Gödi SEFA
    20:00Játékvezetők-Miklósi KékRókák KEFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    11:00Gödöllői Sportklub-Szekszárdi SólymokFJ
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    12:00Szentendrei KSE-Gödöllői SportklubFK
    14:00Szentendrei KSE-Váci ReménységFJ
    16:00Szentendrei KSE U21-KLIKK Zsiráfok SEFB2
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    15:00Szekszárdi Sólymok-Monor SEFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-Monor SE - Szedd ki!NFJ
   Zsigmond Király Ált. Isk. Pásztó, Nagymező út 36.
    15:20PSZSE-Green Devils-NagymarosFB1
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    17:00PAFC BASKET U21-Hatvan KKFB1
   Pénz és Számviteli Főiskola tornatereme Salgótarján, Kistarján út.57.
    11:00Beszterce Kosárlabda Klub-Miklósi KékRókák KEFK
2017-11-26 Vasárnap
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    18:30PARTHUS KSZ-Miklósi KékGólyákNK
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    13:00HSE - U23-Bikák KK U21FB1
   Szent István Általános Iskola Sportcsarnoka Dunakeszi, Repülőtéri u. 3
    14:00Dunakeszi Kiscicák-Százhalombattai KSENK
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-Pénzügyőr SELS
    10:45Pénzügyőr SE-Óbudai KaszásokLS
    12:30Óbudai Kaszások-Gödöllői SportklubLS
   Kismarosi sportcsarnok Kismaros, Liget utca 1
    13:00Nagymaros-Ziccer KSFK
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:15Százhalombattai KSE - Pedagógus-KVSE KÉMÉNYEKFA
   Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
    19:00BKGDSE-DMTK Haraszti SasokNFJ
   Éltes Mátyás Ált. Isk. Tatabánya, Bánhidai ltp. 408
    10:00Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Százhalombattai KSE Batta BoysFK
2017-11-27 Hétfő
   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
    17:15Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubNK
2017-11-28 Kedd
   Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
    17:45Dunaújvárosi Egyetem DSE-NagymarosFK
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    19:15DMTK Haraszti Sasok-Nagykőrösi Sólymok KENFJ
Az elmúlt egy hét eredményei
2017-11-21 Kedd
    NFJMiklósi KékGólyák-BKGDSE0:0
    FASzentendrei KSE-KVSE KÉMÉNYEK0:0
    NFJOSE Oroszlányok-PAFC BASKET0:0
2017-11-20 Hétfő
    NFJMonor SE-Gödöllői Sportklub65:35
    FB1DMTK Haraszti Sasok-Bikák KK U210:0
2017-11-19 Vasárnap
    FKTatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Dunaújvárosi Egyetem DSE64:45
    NKSzázhalombattai KSE-Miklósi KékGólyák71:60
    NKSzázhalombattai KSE-Gödöllői Sportklub73:59
    FASzázhalombattai KSE - Pedagógus-Bikák KK55:82
    FKFerences DSE-Esztergomi KE U1666:57
    FJEsztergomi KE U18-Keresztúri SE78:82
    GYDMTK Haraszti Sasok-Albertirsai SE118:32
    GYDMTK Haraszti Sasok /B-Albertirsai SE116:33
    GYDMTK Haraszti Sasok-Esztergomi KE U1288:13
    GYDMTK Haraszti Sasok /B-Esztergomi KE U1272:53
    FJPARTHUS KSZ-Szentendrei KSE27:116
2017-11-18 Szombat
    GYKLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSE49:64
    GYMonor SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club13:82
    GYMonor SE-Szentendrei KSE11:72
    GYKLIKK Zsiráfok SE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club38:46
    GYMonor SE - A-BLF Palota42:56
    GYMonor SE - B-Atom City - Atomerőmű SE19:81
    GYMonor SE - B-BLF Palota34:35
    GYMonor SE - A-Atom City - Atomerőmű SE26:70
    NKDunakeszi Kiscicák-PARTHUS KSZ0:0
2017-11-17 Péntek
    FAMiklósi KékRókák KE-PAFC BASKET81:56
    FKEsztergomi KE U16-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club44:49
2017-11-16 Csütörtök
    NFJNagykőrösi Sólymok KE-Miklósi KékGólyák72:38
    NFJGödöllői Sportklub-DMTK Haraszti Sasok56:49
    FB1Bikák KK U21-PAFC BASKET U21100:59
2017-11-15 Szerda
    FJMonor SE-Váci Reménység96:41
    FB1Hatvan KK-DMTK Haraszti Sasok72:67
    NFJGödöllői Sportklub-Monor SE - Szedd ki!38:81
    FAKVSE KÉMÉNYEK-KKS U2191:52

A bajnoki évad mérkőzései

Mérkőzések

A bajnoki évad mérkőzéseinek eredményei

Eredmények

Eredménymátrix és tabella

Tabellák

Hivatalos dokumentumok

Dokumentumok

A PMKSZ felépítése

A szövetség

A szövetség keretén belül működő játékvezetők

Játékvezetők

Képek a rendezvényekről

Képgaléria

Az előző bajnoki évek eredményei

Archívum

Tisztelt Csapatvezetők!

 

Elkészült a 2017/18-as PMKSZ versenykiírás. Elérhető a dokumentumok menüpont alatt. Tájékoztatunk benneteket, hogy az előzetes tájékoztatásnak megfelelően, idén megrendezésre kerülnek a korosztályos B33-as versenyek is. Ennek a kiírása is megtalálható a dokumentumok között. A nevezési felület már nyitva áll a kosársport.hu weboldalon. A PMKSZ nyilvántartó elérése hamarosan elérhető lesz. Várunk mindenkit bajnokságainkban.

PMKSZ elnökség

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége Battai Villámok Szentendrei KSE Keresztúri központi Kosársuli DSE ELITE Basket Törökbálint BKSE KLIKK Zsiráfok Budapesti Bikák Budai XI SE Gödöllői Sport Klub dmtk nagykorosisolymok pityke bkgdse monorise Tatabányai Kenguruk diosd