Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
FEB
22
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Gerzson nevű kosaras barátainkat!
Számláló

Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2017-02-22 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    17:00Albertirsai SE-Miklósi KékRókák KEFK
    18:30Albertirsai SE-Százhalombattai KSENFJ
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    17:45Megyeri Tigrisek-BDSE-GRAPHAXFK
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    09:00-Diák
    10:00-Diák
    11:15-Diák
    12:15-Diák
    13:30-Diák
    14:30-Diák
    15:30-Diák
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    19:50GEAC-SZIE-Tatai SEFA
   Kodály Ált. Isk. Hatvan, Géza fejedelem u.2
    20:00Hatvan KK-Albertirsai SEFB
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:15KVSE KÉMÉNYEK-Miklósi KékRókák KEFA
   Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
    09:00-Diák
    10:00-Diák
    11:00-Diák
2017-02-23 Csütörtök
   --- Nincs terme --- -, -
    17:15Nagykőrösi Sólymok-Békési SZSKOrsz
   Ökumenikus Ált.Isk. Budapest, Községháza u. 8-10
    19:15PARTHUS KSZ-EKKE KadetFK
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    17:00Bikák KK-KKSFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    19:00DMTK Haraszti Sasok-Százhalombattai KSEOrsz
   Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd, Petőfi Sándor u. 48
    20:15Gödi SE-Tatai SEFA
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    15:20-Diák
    16:20-Diák
    17:20-Diák
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    19:30Monori SE - Szedd ki!-PozsonyiNFJ
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    15:20-Diák
    16:20-Diák
2017-02-24 Péntek
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    19:00EKKE Kadet-Vagány Nyulak PestszentimreFK
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFA
2017-02-25 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    10:00BDSE-GRAPHAX-Albertirsai SEFK
    17:00BDSE-GRAPHAX-Monori SEFK
   Csata u. Általános Iskola Budapest, 1135 Budapest, Csata u. 20.
    11:00Csata DSE-Széchenyi KAOrsz
    12:45DVTK ÉLKSK-MVSI VadmacskákOrsz
    17:00MVSI Vadmacskák-Csata DSEOrsz
    18:45DVTK ÉLKSK-Széchenyi KAOrsz
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    19:00Bikák KK-BLF KKOrsz
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
    11:00KKS-PAFC BASKETLGY
    12:45PAFC BASKET-Dunakeszi KiscicákLGY
    14:30Dunakeszi Kiscicák-KKSLGY
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    13:15HSE - U23-Dunaharaszti MTKFB
    16:00TF- Budapest-SMAFCOrsz
   Török Flóris Általános Iskola Budapest, 1237 Budapest, Dinnyehegyi köz 2.
    17:00MTK Budapest-Török Flóris Törekvés SEOrsz
    18:45Pécsi VSI/A-Gyakorló DSEOrsz
   Sportcsarnok Dömsöd, Széchenyi u. 9
    17:00KLIKK Zsiráfok SE-Hernád SEFB
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    09:00Dunaharaszti MTK-Ziccer KSFK
    11:00Dunaharaszti MTK-PozsonyiNFJ
   Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium Esztergom, Mindszenty tér 7
    09:00EKKE Gyermek-Herceghalmi TigrisekFGY
    10:45Dunaújvárosi Sárkányok U13-DMTK Haraszti SasokFGY
    12:30-FGY
    14:15-FGY
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    10:00Szentendrei KSE-BKGDSEFGY
    11:45BKGDSE-Monori SEFGY
    13:30Monori SE-Szentendrei KSEFGY
    16:00Szentendrei KSE-Megyeri TigrisekFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    09:00Monori SE - B-Albertirsai SEFGY
    10:45Albertirsai SE-Diósdi Sasok KEFGY
    12:30Diósdi Sasok KE-Monori SE - BFGY
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    16:00OSE Oroszlányok-Százhalombattai KSENFJ
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    10:00PAFC BASKET-Tatabányai KC U23NFJ
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    13:00Vagány Nyulak Pestszentimre-BLF PalotaFGY
    14:45BLF Palota-Gödöllői SportklubFGY
    16:30Gödöllői Sportklub-Vagány Nyulak PestszentimreFGY
2017-02-26 Vasárnap
   BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Budapest, Promontor u. 89.
    19:00Budafoki KK-Pápai KCOrsz
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    16:00Bikák KK-BDSE-GRAPHAXFK
    18:00Bikák KK-Monori SEFA
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    09:00BLF Palota-EKKE KadetFK
    11:00BLF Palota-EKKE JuniorFJ
   Tungsram Csarnok Budapest, IV. Megyeri út 6
    11:50Pozsonyi-Százhalombattai KSENFJ
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    10:00Dunaújvárosi Sárkányok U14-Ferences DSEFS
    11:45Ferences DSE-Keresztúri SEFS
    13:30Keresztúri SE-Dunaújvárosi Sárkányok U14FS
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00BKGDSE-Gödöllői SportklubLS
    10:45PARTHUS KSZ-BKGDSELS
    12:30Dunaújvárosi Vadmacskák-PARTHUS KSZLS
    14:15Dunaújvárosi Vadmacskák-Gödöllői SportklubLS
    15:00Gödöllői Sportklub-Dunaújvárosi Sárkányok U16FK
    17:00Gödöllői Sportklub-Szentendrei KSEFJ
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    09:00Hernád SE-NagykátaFGY
    10:45Monori SE - Szedd ki!-KLIKK Zsiráfok SEFGY
    12:30-FGY
    14:15-FGY
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    10:00Miklósi KékRókák KE-PAFC BASKETFGY
    11:45PAFC BASKET-Gödi SEFGY
    13:30Gödi SE-Miklósi KékRókák KEFGY
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    16:00Nagykőrösi Sólymok-Budapesti HonvédOrsz
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    09:00Pityke KSE-Vagány Nyulak PestszentimreNK
    10:30Vagány Nyulak Pestszentimre-KKC-PAFCNK
    12:00KKC-PAFC-Pityke KSENK
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    10:30Gödöllői Sportklub-Százhalombattai KSE GyermekLGY
    12:15Nagykőrösi Sólymok KE-Gödöllői SportklubLGY
    14:00Százhalombattai KSE Gyermek-Nagykőrösi Sólymok KELGY
   Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
    15:00Tatai SE-Ziccer KSFS
    16:30Ziccer KS-Malév SC.-ZsiráfokFS
    18:00Malév SC.-Zsiráfok-Tatai SEFS
2017-02-27 Hétfő
   Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
    18:00Dunaújvárosi Sárkányok U16-Ziccer KSFK
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    18:00Monori SE-Dunaharaszti MTKNFJ
   Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. Százhalombatta, Liszt Ferenc stny. 10
    12:30-Diák
    13:30-Diák
    14:30-Diák
2017-02-28 Kedd
   Hárshegyi út 3. Budapest, II. Hárshegyi út 3.
    17:00Bikák KK-Megyeri TigrisekFJ
   Hanga Ádám Terem Budapest, Bogáncs u. 51-53.
    19:00BLF Palota-Dunaharaszti MTKFK
   Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
    20:30Diósdi Sasok KE-Tatai SEFA
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:50Monori SE Old-ik-Hatvan KKFB
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    19:00Vagány Nyulak Pestszentimre-KLIKK Zsiráfok SEFB
2017-03-01 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    18:30Albertirsai SE-Vagány Nyulak PestszentimreFB
   BME Sportközpont, Bertalan Budapest, Bertalan Lajos utca 2
    21:15TFSE-BME Stallions /AEGY
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    19:50GEAC-SZIE-Gödi SEFA
   Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
    19:15KVSE KÉMÉNYEK-Diósdi KK - JVFA
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    17:00Monori SE-Bikák KKFK
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    18:45Váci Reménység-Hernád SEFB
 
2017-02-22 Szerda
    FAGEAC-SZIE-Tatai SE0:0
    FKAlbertirsai SE-Miklósi KékRókák KE0:0
    NFJAlbertirsai SE-Százhalombattai KSE0:0
    FBHatvan KK-Albertirsai SE0:0
    FKMegyeri Tigrisek-BDSE-GRAPHAX0:0
    FAKVSE KÉMÉNYEK-Miklósi KékRókák KE0:0
2017-02-21 Kedd
    FADiósdi KK - JV-Monori SE93:92
    FKKLIKK Zsiráfok SE-Szentendrei KSE0:0
    FJMegyeri Tigrisek-Miklósi KékRókák KE0:0
    NFJDunaharaszti MTK-Monori SE - Szedd ki!0:0
    FASzentendrei KSE - JKE-Bikák KK0:0
2017-02-20 Hétfő
    FBNagykőrösi Sólymok KE-KLIKK Zsiráfok SE78:51
    NFJMonori SE-OSE Oroszlányok61:40
2017-02-19 Vasárnap
    FSTatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Százhalombattai KSE Batta Boys48:98
    FSPSZSE - Kisördögök-Százhalombattai KSE Batta Boys57:65
    FSPSZSE - Kisördögök-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club67:80
    FKBDSE-GRAPHAX-Szentendrei KSE103:46
    FSBKGDSE-Nagykőrösi Sólymok KE45:74
    FSELITE Basket Törökbálint-PAFC BASKET74:62
    FSNagykőrösi Sólymok KE-ELITE Basket Törökbálint49:88
    FSBKGDSE-PAFC BASKET59:76
    LSMonori SE - Szedd ki!-Miklósi KékGólyák79:45
    LSAtomerőmű SE-Miklósi KékGólyák47:95
    LSAtomerőmű SE-Százhalombattai KSE Serdülő25:82
    LSMonori SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE Serdülő84:51
    FASzázhalombattai KSE-KVSE KÉMÉNYEK49:104
    FJEKKE Junior-Százhalombattai KSE Batta Boys88:41
    NFJDunaharaszti MTK-Pityke KSE0:20
    FKGödöllői Sportklub-Megyeri Tigrisek64:67
    FJGödöllői Sportklub-PAFC BASKET70:93
    FBHSE - U23-Monori SE Old-ik63:67
    FKBikák KK-Szekszárdi Sólymok0:0
    FKSzekszárdi Sólymok-PARTHUS KSZ125:31
2017-02-18 Szombat
    NFJTatabányai KC U23-Monori SE - Szedd ki!57:71
    FSMonori SE-Herceghalmi Tigrisek57:71
    FSBeszterce Kosárlabda Klub-OSE Lions U1539:58
    FSHerceghalmi Tigrisek-OSE Lions U1561:83
    FSMonori SE-Beszterce Kosárlabda Klub47:84
    FKDunaújvárosi Sárkányok U16-BDSE-GRAPHAX39:154
    FSEKKE Serdülő-Szentendrei KSE85:29
    FSSzentendrei KSE-Atomerőmű SE38:140
    FSAtomerőmű SE-EKKE Serdülő103:61
    NFJPityke KSE-Pozsonyi86:57
    FSPityke KSE-Gödöllői Sportklub101:56
    FSGödöllői Sportklub-Vagány Nyulak Pestszentimre55:49
    FSVagány Nyulak Pestszentimre-Pityke KSE58:78
    FKZiccer KS-Vagány Nyulak Pestszentimre62:67
    FSBLF Palota-Miklósi KékRókák KE109:38
    FSMiklósi KékRókák KE-Dunaújvárosi Egyetem DSE44:104
    FSDunaújvárosi Egyetem DSE-BLF Palota34:108
    FKSzentendrei KSE-Monori SE67:51
    FBKLIKK Zsiráfok SE-Albertirsai SE0:0
2017-02-17 Péntek
    FBHernád SE-Vagány Nyulak Pestszentimre56:62
    FJMegyeri Tigrisek-Keresztúri SE92:39
2017-02-16 Csütörtök
    FJMiklósi KékRókák KE-Bikák KK46:64
    NFJMonori SE - Szedd ki!-Albertirsai SE78:24