Pest Megyei Kosárlabda Szövetség
1052 Budapest, Városház u. 7
pmksz@pmksz.hu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MÁR
25
Üdvözöljük honlapunkon!
Köszöntjük Irén, Írisz nevű kosaras barátainkat!
Számláló

Mérkőzések a következő 7 napban
Az elmúlt egy hét eredményei
2017-03-25 Szombat
   Herman Ottó Általános Iskola Budaörs, Ifjúság u. 6.
    15:00Budaörsi DSE-Zsíros Akadémia KőbányaOrsz
   Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
    13:15HSE - U23-Albertirsai SEFB
   Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok Leányfalu, Szent Imre herceg útja 9-13.
    09:00Szentendrei KSE-BKGDSEFGY
    10:45BLF Palota-EKKE GyermekFGY
    12:30-FGY
    14:15-FGY
   Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
    09:00Monori SE-Herceghalmi TigrisekFGY
    10:45Gödi SE-Monori SE - Szedd ki!FGY
    12:30-FGY
    14:15-FGY
   Városi Sportcsarnok Nagykáta, Strand u. 8.
    08:30Nagykáta-Albertirsai SEFGY
    10:00Albertirsai SE-SZPA-AjkaFGY
    13:00SZPA-Ajka-KLIKK Zsiráfok SEFGY
    15:30Nagykáta-KLIKK Zsiráfok SEFGY
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    16:00OSE Oroszlányok-PozsonyiNFJ
   Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
    10:00Vagány Nyulak Pestszentimre-Gödöllői Sportklub NKNK
2017-03-26 Vasárnap
   Közgáz terem Budapest, IX. Kinizsi u 2-6
    16:15BCE Bullets-Külker/SEGY
    19:15Közgáz 89-NKE SE C/SEGY
   Tungsram Csarnok Budapest, IV. Megyeri út 6
    11:50Pozsonyi-Tatabányai KC U23NFJ
   Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
    15:00DMTK-Haraszti Sasok-SZPA HSEOrsz
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    09:00Gödöllői Sportklub-KKSLGY
    10:45KKS-Petőfi DSE HévízgyörkLGY
    12:30Petőfi DSE Hévízgyörk-Gödöllői SportklubLGY
    16:00Gödöllői SK-Százhalombattai KSEOrsz
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    09:00Hernád SE-Gödöllői SportklubFGY
    10:45PAFC BASKET-DMTK Haraszti SasokFGY
    12:30-FGY
    14:15-FGY
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    13:00Miklósi KékGólyák-KKC-PAFCNK
    14:30KKC-PAFC-Pityke KSENK
    16:00Pityke KSE-Miklósi KékGólyákNK
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    09:00PARTHUS KSZ-Dunakeszi KiscicákLGY
    10:45PAFC BASKET-Nagykőrösi Sólymok KELGY
    12:30-LGY
    14:15-LGY
    18:45PAFC BASKET-Gödi SEFA
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:00Százhalombattai KSE-Bikák KKFA
2017-03-27 Hétfő
   Patonyi László Sportcsarnok Budapest, IX. Thaly Kálmán u. 1-7
    20:15BME PSE-Óbudai EgyetemEGY
   Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös, Kinizsi u. 4
    19:15Nagykőrösi Sólymok KE-Dunaharaszti MTKFB
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    09:30-Diák
    11:00-Diák
    12:30-Diák
    14:00-Diák
2017-03-28 Kedd
   Eötvös József Gimnázium Budapest, VII. Reáltanoda utca 7.
    20:30Szentendrei KSE - JKE-Diósdi KK - JVFA
   Ált. Isk. Tornacsarnok Kiskunlacháza, Munkácsy tér 1
    18:00KLIKK Zsiráfok SE-PARTHUS KSZFK9-17
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    18:50Monori SE Old-ik-KLIKK Zsiráfok SEFB
   Petőfi S. Ált. Isk. Nagykőrös, Vadas u. 2
    17:45Pityke KSE-Dunaharaszti MTKNFJ
   Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Oroszlány, Szent Borbála tér 2.
    18:00OSE Oroszlányok-Százhalombattai KSENFJ
   Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
    17:00Százhalombattai KSE Batta Boys-Hernád SEFJ9-14
2017-03-29 Szerda
   Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
    18:30Albertirsai SE-HSE - U23FB
   Közgáz terem Budapest, IX. Kinizsi u 2-6
    17:30Közgáz One-SOTE VadmacskákEGY
   Mechatronikai Szakköziskola Budapest, Rétköz u. 39.
    17:45BLF Palota-Megyeri TigrisekFK1-8
   Babits Mihály Gimnázium Budapest IV, Tóth Aladár utca 16-18.
    20:15GEAC-SZIE-Monori SEFA
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    18:00Miklósi KékRókák KE-Ziccer KSFK9-17
   József Attila Gimnázium Monor, Ady Endre u. 12-14
    17:00Monori SE-Szentendrei KSEFK1-8
   Piarista Gimnázium Vác, Konstantin tér 6.
    18:45Váci Reménység-Hatvan KKFB
2017-03-30 Csütörtök
   Dobó Gimnázium Esztergom, Bánomi út 8
    18:00EKKE Junior-Megyeri TigrisekFJ1-8
   Szterényi Sportcsarnok Monor, Ipar u. 2
    19:30Monori SE - Szedd ki!-PAFC BASKETNFJ
   Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
    19:00Százhalombattai KSE-Diósdi KK - JVFA
2017-03-31 Péntek
   Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Pesti út 80.
    19:20Keresztúri SE-Százhalombattai KSE Batta BoysFJ9-14
   Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
    10:00-Diák
    11:30-Diák
    13:00-Diák
    14:30-Diák
   Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
    17:30Gödöllői Sportklub-Dunaharaszti MTKFK9-17
   Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
    19:30Hernád SE-KLIKK Zsiráfok SEFB
   Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
    19:30Miklósi KékRókák KE-KKSFJ1-8
2017-04-01 Szombat
   Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
    09:00Ziccer KS-Százhalombattai KSE GyermekLGY
    10:45Százhalombattai KSE Gyermek-Gyöngyösi SI DSZSELGY
    12:30Gyöngyösi SI DSZSE-Ziccer KSLGY
   Paduai Szent Antal Iskola Piliscsaba, Béla király út 72
    17:00PAFC BASKET-OSE OroszlányokNFJ
 
2017-03-25 Szombat
    FGYMonori SE-Herceghalmi Tigrisek0:0
    FGYGödi SE-Monori SE - Szedd ki!0:0
    FGY-0:0
    FGY-0:0
    FGYNagykáta-Albertirsai SE0:0
    FGYAlbertirsai SE-SZPA-Ajka0:0
    FGYSZPA-Ajka-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FGYNagykáta-KLIKK Zsiráfok SE0:0
    FBHSE - U23-Albertirsai SE0:0
    FGYSzentendrei KSE-BKGDSE0:0
    FGYBLF Palota-EKKE Gyermek0:0
    FGY-0:0
    FGY-0:0
    NFJOSE Oroszlányok-Pozsonyi0:0
    NKVagány Nyulak Pestszentimre-Gödöllői Sportklub NK0:0
2017-03-24 Péntek
    FBHernád SE-Monori SE Old-ik0:0
    NFJSzázhalombattai KSE-PAFC BASKET0:0
2017-03-23 Csütörtök
    NFJMonori SE - Szedd ki!-Százhalombattai KSE49:26
    FAGödi SE-Diósdi Sasok KE0:0
    NFJOSE Oroszlányok-Dunaharaszti MTK79:69
2017-03-22 Szerda
    NFJAlbertirsai SE-Monori SE44:73
    FBHatvan KK-KLIKK Zsiráfok SE74:53
    FAGEAC-SZIE-Diósdi KK - JV71:56
2017-03-21 Kedd
    FADiósdi KK - JV-Bikák KK75:83
    FASzentendrei KSE - JKE-KVSE KÉMÉNYEK72:75
2017-03-19 Vasárnap
    FSPityke KSE-Atomerőmű SE121:51
    FSBKGDSE-Herceghalmi Tigrisek92:40
    FSAtomerőmű SE-Herceghalmi Tigrisek104:57
    FSPityke KSE-BKGDSE102:50
    FSPAFC BASKET-Százhalombattai KSE Batta Boys67:45
    FSNagykőrösi Sólymok KE-ALISCA Sólymok47:51
    FSSzázhalombattai KSE Batta Boys-Nagykőrösi Sólymok KE31:53
    FSPAFC BASKET-ALISCA Sólymok84:33
    NFJPAFC BASKET-Monori SE47:53
    NFJPozsonyi-Monori SE - Szedd ki!40:63
    FSTatai SE-Ferences DSE56:103
    FSTatabányai Kenguruk Kosárlabda Club-Dunaújvárosi Sárkányok U1479:70
    FSFerences DSE-Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club76:55
    FSTatai SE-Dunaújvárosi Sárkányok U14102:66